Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 160
Малко след като забременях започна да ми се гади от краставици , колбаси, шунки  и яйца .
Започнах да ям салата от зеле и моркови ( преди да забременея не я харесвах изобщо )

# 91
  • Мнения: 2 447
Не ми се промени вкуса по никакъв начин..Нито включих нещо различно,нито пък изключих нещо от менюто си

# 92
  • Мнения: 9 776
В началото много налитах на сандвичи и тестени закуски, които иначе не си позволявах и рядко ядях /изключвам домашно приготвените/. После това спря и като че ли нищо друго не съм яла, което иначе не ям. Обаче спря да ми се яде сладко, което иначе много обичам.

# 93
  • Мнения: 1 131
Засега нищо не съм отказала-в 4-та г.с. съм,но ям пресни люти чушки като разпрана.

# 94
  • Мнения: 2 334
Не ми се промени вкуса по никакъв начин..Нито включих нещо различно,нито пък изключих нещо от менюто си

И при мен беше така само където ядях много грозде и сладко ,но аз и сега си ги ям  Mr. Green

# 95
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Преди да забременея ядях много месо.Не сядах на масата ,ако няма месо.Но от както забременях не мога да го гледам и направо ми се  Sick само като си помисля за месо.

# 96
  • Мнения: 134
 Отказах кафето и проядох риба,а пърите месеци бях само на моркови и домати,от всичко останало ми се гадеше.

# 97
  • Мнения: 1 107
Преди да забременея ядях много месо.Не сядах на масата ,ако няма месо.Но от както забременях не мога да го гледам и направо ми се  Sick само като си помисля за месо.
сега си мисля, че трябва някой да измисли термин като "продобито вегетарианство по време на бременност" - и мен ме споходи

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 834
С първата бременност много ми се прияждаше луканка,а по принцип от дете не обичам месото.ама май повечето пъти само я купувахме и само я гледах и миришех и почти не си хапвах hahaha.Ама  така да си я имам Simple Smile
Много ми се ядеше кисело-лимони,цитруси като цяло и буркани с кисели краставички.
И почнах да ям сладко,за което и до ден днешен се обвиням,а преди не близвах.

Сега втория път-никакъв апетит(поне засега),по-скоро не ми се яде нищо по цял ден и си карам само на салата вечер.

# 99
  • София
  • Мнения: 5 606
Блажено закусвам в момента филия с масло и мед и кисели краставички.

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Всичко си беше по старому, нищо не ядях различно от преди да забременея.

# 101
  • Мнения: 240
Аз лично много обичах кожата на пилето, но сега ми се гади от нея и другото нещо което отказвам да ям, а преди си хапвах са спагетите.

# 102
  • Мнения: 614
нищо не съм прояла още, а само спрях много храни, които дори само като си помисля за тях и ми става лошо  ooooh! и за това няма да ги спомена. Живея главно на тестени изделия, което не винаги гарантира, че няма да ми стане зле и от тях  Sick

# 103
  • Някъде там
  • Мнения: 110
както и преди така и по време на бременността ми ядех от всичко по много Simple Smile

# 104
  • Мнения: 919
Божеееееее,какво ли не отказах!Лютеница,кюфтета....абе ако взема да изреждам,доста ще пиша. Laughing
Иначе проядох кисели сливи. Mr. GreenНикога не ги бях харесвала,но като забременях и с двете,се скъсах да ги ям. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт