Италия 102 : темата ни взе да опустява, за ваканция народа се приготовлява

  • 14 016
  • 322
  •   1
Отговори
# 30
Aко оцелеем след потопа... Shocked

# 31
InDreams, провери евентуално Wind Jet, Air Dolomiti, My Air. Simple Smile

# 32
  • Мнения: 3 388
Най-после  разбрах защо Шурето се е установила във Валсолда  Mr. Green
След години, може и теб да те включат в дебелите книги, знае ли човек  Wink
Така де, като се е гътнала циганката, аз да се изкажа  Mr. Green
Оба4е е вярно, че някои места са толкова спиращи дъха, та раждат таланти и вдъхновяват писатели, художници ... обстоятелствата винаги са били особено решаващи за развитието и раждането на таланти.    Да спомним  например  за  П. Славейков и Брунате!

# 33
  • Мнения: 750
Ei toq kredor se izpari i ne znam kyde da go tyrsia Twisted Evil
Ani nali ti beshe pisala,4e si dovolna ot tendgerite L'aggostina newsm78
Dnes si pory4ah da gi probvam i az,dano da izliazat dobri Rolling Eyes.
4uhte li,4e Majkyl Dgekson po4inal Sad.Gorkia leka mu pryst

# 34
  • Мнения: 247
Леле колко сте изписали! Не остана време даже да ви чета.  Направихме няколко по-дълги виаджи и определено сме много доволни. Не стана както мислехме за Алфата, надделя Опел Енджой 5 врати, 2008 година  Wink Не е като Митото, но това е положението.  Twisted Evil
Деси, тези заглавия, които споменаваш, дъщеря ми ги учи тук в Университета, специалността й е подобна на твоята.  Но освен всичко от италианската литература, изучава и английска и испанска- гадост за всеки студент Mr. Green. Изборът за професионална кариера е или преподаване или преводач. Така като ти чета постовете, не откривам голяма разлика, но това разбира се е съвсем бегло. Между изпитите успя да вземе и шофьорска книжка. Доста се изненадах, когато започна да кара нашата кола. Спира на скорост, попитахме я това откъде го е прихванала, така я бил научил инструкторът.  Shocked   Не е моят начин на каране и ми е малко странно. Иначе девойката слуша баща си и се утвърждава като млад шофьор. Тя само за това го слуша де - за нищо друго Twisted Evil Комично е на телепаса, ръката и не достига до устройството и се започва едно отваряне на врата и отскок обратно за бариерата Joy
За Майкъл Джексън - жалко, сега чувам, за мен си е легенда.
 

# 35
  • Мнения: 2 603
И при мен това са двата варианта, преподаване или преводач, ама аз си мисля, че и нещо друго може да излезе, пък и мисля да записвам магистратура и/или второ висше пък ще видим. Иначе преводач ми харесва доста, пък  и преподавател честно казано не е зле. Отказах се от идеята да ставам цар и се насочих към някакви по-достижими хоризонти.

# 36
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Леле колко сте изписали! Не остана време даже да ви чета.  Направихме няколко по-дълги виаджи и определено сме много доволни. Не стана както мислехме за Алфата, надделя Опел Енджой 5 врати, 2008 година  Wink Не е като Митото, но това е положението.  Twisted Evil
Деси, тези заглавия, които споменаваш, дъщеря ми ги учи тук в Университета, специалността й е подобна на твоята.  Но освен всичко от италианската литература, изучава и английска и испанска- гадост за всеки студент Mr. Green. Изборът за професионална кариера е или преподаване или преводач. Така като ти чета постовете, не откривам голяма разлика, но това разбира се е съвсем бегло. Между изпитите успя да вземе и шофьорска книжка. Доста се изненадах, когато започна да кара нашата кола. Спира на скорост, попитахме я това откъде го е прихванала, така я бил научил инструкторът.  Shocked   Не е моят начин на каране и ми е малко странно. Иначе девойката слуша баща си и се утвърждава като млад шофьор. Тя само за това го слуша де - за нищо друго Twisted Evil Комично е на телепаса, ръката и не достига до устройството и се започва едно отваряне на врата и отскок обратно за бариерата Joy
За Майкъл Джексън - жалко, сега чувам, за мен си е легенда.
 

интересно ми стана  Rolling Eyes
в какъв смисъл?  newsm78

# 37
  • Мнения: 5 710
не й ли гасне колата, като спира на скорост.  или пали пак  Mr. Green

# 38
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
не й ли гасне колата, като спира на скорост.  или пали пак  Mr. Green

е как Ще и спре ако е натиснала съединителя?  Shocked

# 39
  • Мнения: 5 710
Аз останах с впечатлението,  че  директно спира със спирачката, докато колата е на скорост... т.е че не натиска съединителя. Може да иска да каже, че не изключва от скорост, като спре, а държи натиснат съединителя?

# 40
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Аз останах с впечатлението,  че  директно спира със спирачката, докато колата е на скорост... т.е че не натиска съединителя.

абе аз затова и попитах, Щото хи4 не разбрах   Embarassed Laughing

# 41
Аз останах с впечатлението,  че  директно спира със спирачката, докато колата е на скорост... т.е че не натиска съединителя. Може да иска да каже, че не изключва от скорост, като спре, а държи натиснат съединителя?
Tака ще изгасне с подскок при това. Пробвала съм. Mr. Green
И аз спирам с натиснат съединител. Чак при напълно спряла кола освобождавам от скорост и си чакам (за светофар говоря). А баща ми ме кара още съвсем в началото на спирачния път да освободя от скорост и после да си спирам само със спирачката. Той така си е свикнал и предполагам, че и Холи говори за това.

# 42
Ники, имам Лагостина и едни други WMF. Доволна съм и от двете марки. Като че ли Лагостина ми харесват повече.
Но аз не трябва да съм ти критерий за готвачка. Доверявай ми се на собствена отговорност. Laughing

Био-соня, исках да те питам дали сте се качвали до онази крепост (или замък?), която е като изсечена в скалата над вилла д'есте? Ние все пътьом през колата го гледаме това нещо и само веднъж спряхме да го видим от спряло положение, но не ни стана ясно как се стига до горе. newsm78

# 43
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Спиране на скорост се прави с едновременно натискане на педала на спира4ката и този на съединителя,няма как да изгасне колата освен ако липсва синхрон в натискането на педалите. Peace

Мир на праха му на Джако. Confused Praynig

# 44
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Аз останах с впечатлението,  че  директно спира със спирачката, докато колата е на скорост... т.е че не натиска съединителя. Може да иска да каже, че не изключва от скорост, като спре, а държи натиснат съединителя?
Tака ще изгасне с подскок при това. Пробвала съм. Mr. Green
И аз спирам с натиснат съединител. Чак при напълно спряла кола освобождавам от скорост и си чакам (за светофар говоря). А баща ми ме кара още съвсем в началото на спирачния път да освободя от скорост и после да си спирам само със спирачката. Той така си е свикнал и предполагам, че и Холи говори за това.

този метод го използвам аз, но само заЩото ми е на газ колата и ако в последните метри (преди светофара) карам по инерция (пестене на газ  Mr. Green)
когато съм на бензин не го правя и не виждам смисъл  newsm78
(ама не съм подготвена теорити4но  Laughing)

организацията по лондонската обиколка Ще ме побърка  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт