Италия 102 : темата ни взе да опустява, за ваканция народа се приготовлява

  • 14 023
  • 322
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 100
Ех, така е, спиране на скорост, съединители, н'ам си к'во си: автоматик му е майката и няма да се разправяме за термини Mr. Green Laughing

Много тъжно за Майкъл Джаксън... Sad
Онзи ден Фара Фосет..
Днес виден професор, преподавател и декан на Факултета по Журналистика по мое време, ех  http://dnes.dir.bg/2009/06/25/news4671788.html

 Confused

# 46
Хора ... дано не засегна нечии чувства ... но коя е Сара Фосет? Откъде я знаете всички, а аз дори не я бях чувала до вчера?

# 47
Фара! не Сара, а Фара.
Простете Blush

# 48
# 49
Това с търсачките и аз го мога.
Ти например къде си я гледала?

# 50
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Dottor T e le donne , Charlie's Angels  Peace

# 51
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Хора ... дано не засегна нечии чувства ... но коя е Сара Фосет? Откъде я знаете всички, а аз дори не я бях чувала до вчера?

стига бре  Shocked
хубуу 4е си малка  Laughing, ама оригиналните Charlie's Angels не си ли ги хваЩала по каналите... обикновено лятно време сутрин ги повтарят по4ти всяка година  Rolling Eyes
в доктор Т и жените беШе жената на Ри4ард Гиър, и сега не ми се търси заглавието, ама имаШе един ужасяваЩ филм, в който беШЕ отвлякла и подлагаШе на мъ4ения един изнасилва4  Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 3 388

Днес виден професор, преподавател и декан на Факултета по Журналистика по мое време, ех  http://dnes.dir.bg/2009/06/25/news4671788.html

 Confused

не бях прочела ...  Confused
Веднага пред очите ми се появиха двата тома на история на радиото ...

Шура, не сме ходили. Ако разбереш нещо пове4е- сподели моля. Имам една позната актриса, която често ходи на някакви приеми в една вила до Вила Есте, но не мисля, че е тази, тъй като приемите са край езерото.

Велика е музиката на М. Джаксон- дори и да не си сред най-върлите му фенове. Сега историята ще направи славата му ве4на, дале4 от пошлостите на ежедневието.

# 53
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хора ... дано не засегна нечии чувства ... но коя е Сара Фосет? Откъде я знаете всички, а аз дори не я бях чувала до вчера?

стига бре  Shocked
хубуу 4е си малка  Laughing, ама оригиналните Charlie's Angels не си ли ги хваЩала по каналите... обикновено лятно време сутрин ги повтарят по4ти всяка година  Rolling Eyes
в доктор Т и жените беШе жената на Ри4ард Гиър, и сега не ми се търси заглавието, ама имаШе един ужасяваЩ филм, в който беШЕ отвлякла и подлагаШе на мъ4ения един изнасилва4  Rolling Eyes

Oltre ogni limite  newsm78

# 54
Хора ... дано не засегна нечии чувства ... но коя е Сара Фосет? Откъде я знаете всички, а аз дори не я бях чувала до вчера?

стига бре  Shocked
хубуу 4е си малка  Laughing, ама оригиналните Charlie's Angels не си ли ги хваЩала по каналите... обикновено лятно време сутрин ги повтарят по4ти всяка година  Rolling Eyes
в доктор Т и жените беШе жената на Ри4ард Гиър, и сега не ми се търси заглавието, ама имаШе един ужасяваЩ филм, в който беШЕ отвлякла и подлагаШе на мъ4ения един изнасилва4  Rolling Eyes
Цъ. Нищо не ми говорят тези неща. Дори не знаех, че има по-оригинални Charlie's Angels от тези с Дрю Баримор, Луси Лиу и Камерън Диас. Laughing Но аз не съм голям киноман и затова ще да е...
Като видях как всички я цитират като супер известна, помислих, че Фара Фосет е участвала в някакъв сериал примерно, излъчван по БГ ТВ. Един от малкото западни филми по времето на комунизма, нещо такова. Затова питах, но явно не. Simple Smile

# 55
  • Мнения: 1 100
Това с търсачките и аз го мога.
Ти например къде си я гледала?

Аз съм я гледала къде ли не Шуре. ФЕ' и Дирок са написали някои заглавия.
"това с търса4ките" го пуснах за теб, мислех си, 4е от снимката поне Ще я познаеШ.
Както и да е Mr. Green

# 56
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Хора ... дано не засегна нечии чувства ... но коя е Сара Фосет? Откъде я знаете всички, а аз дори не я бях чувала до вчера?

стига бре  Shocked
хубуу 4е си малка  Laughing, ама оригиналните Charlie's Angels не си ли ги хваЩала по каналите... обикновено лятно време сутрин ги повтарят по4ти всяка година  Rolling Eyes
в доктор Т и жените беШе жената на Ри4ард Гиър, и сега не ми се търси заглавието, ама имаШе един ужасяваЩ филм, в който беШЕ отвлякла и подлагаШе на мъ4ения един изнасилва4  Rolling Eyes
Цъ. Нищо не ми говорят тези неща. Дори не знаех, че има по-оригинални Charlie's Angels от тези с Дрю Баримор, Луси Лиу и Камерън Диас. Laughing Но аз не съм голям киноман и затова ще да е...
Като видях как всички я цитират като супер известна, помислих, че Фара Фосет е участвала в някакъв сериал примерно, излъчван по БГ ТВ. Един от малкото западни филми по времето на комунизма, нещо такова. Затова питах, но явно не. Simple Smile

супер известна е заради Ангелите и заради историята с Раън О'НЕал, моля не казвай, 4е и него не го знаеШ (ЛЮбовна история)  Laughing

пп. ниЩо де, ние Ще се погрижим за твоята филмова култура, ти Ще помагаШ с дизайна  Twisted Evil

# 57
Не, бе, и снимката нищо не ми говори. Даже много снимки разгледах още вчера в търсене на проблясък и единственото, което установих е, че в този си период е била много красива жена. Simple Smile

newsm78 Embarassed

Сега отивам да взема Андреа от яслата. Днес ме оставиха без кола, ще трябва да се поразходим пеш и подозирам, че ще си отнесем един огромен дъжд. Twisted Evil

# 58
  • Мнения: 3 388
Знаете ли дали в Бг има ли мляко за крешита готово/те4но? Чудя се какво да давам   на детенце лятото  Thinking

# 59
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Знаете ли дали в Бг има ли мляко за крешита готово/те4но? Чудя се какво да давам   на детенце лятото  Thinking

За такова мляко ли става дума?  newsm78 http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=2126

Общи условия

Активация на акаунт