Кодове по време на намаление - Ла Редут - 31

  • 42 496
  • 688
  •   1
Отговори
# 45
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Момичета направо ме накарахте да се замисля за тази прахосмукачка.  Thinking Да взема и аз да си я поръчам. Unicorn ти ти ли спомена че имаш и перяща? А някой да каже колко тежи тази?

Аз пък никак не съм доволна от прахосмукачката - 3 пъти я ползвахме и започна да мирише на изгоряло и вече не смуче  Cry Преди 2 месеца я получих, започнахме да я ползваме малко след като се нанесохме и веднага даде фира  Confused
Тогава май ще се откажа, че какъвто съм кърък най счупената ще е мойта.  Crossing Arms
Благодаря за одговора на всички!   bouquet   bouquet
Все пак аз я ползвам за ежедневно почистване и когато детето направи поразии Simple Smile
Нямам такъв стаж с нея, така че, казвам само първоначалното си впечатление.
А за чистене след ремонт, аз не бих си помислила така или иначе, заради филтъра й.


_____________________________________
Хайде на пазар - Всичко за Ла Редут
Най-големия списък с кодове за Ла Редут

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
О, ама ние не сме чистили веднага след ремонта с нея  Peace
Започнахме с нея да чистим, чак когато се бяхме нанесли и имаше нормалната за едно домакинство мръсотийка  Mr. Green 

# 47
  • Мнения: 9
...  http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9450750&SizeCode=99999&Quantity=1&PersText=&ItemId=10&Mode=Update&Single=true&ksource=-1
Тази машинка я получих преди време с код за тренч.МНого е добра.Според мен и за тази цена си струва Simple Smile

само да добавя че в бг са по евтини,мисля че бяха около 35-45 лева купих я от метро   Peace

# 48
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=d68d2d3fe30e966931
Това получих на пощата ама незнам какво е точно newsm78
Нещо за куфара ама нали го няма в наличност, не ми стана ясно

# 49
  • София
  • Мнения: 971
http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=d68d2d3fe30e966931
Това получих на пощата ама незнам какво е точно newsm78
Нещо за куфара ама нали го няма в наличност, не ми стана ясно

пускат оферти на случаен принцип, този отдел няма връзка с другия който отговаря за наличността на подаръци  Laughing

# 50
  • Мнения: 123
и НА МЕН КОДА ЗА КУФАРА МИ ГО ПРИЕМА БЕЗ ПРОБЛЕМИ, НО ДАЛИ АКО ПУСНА ПОРЪЧКА С ТОЗИ КОД ЩЕ ДОЙДЕ....

# 51
  • Мнения: 1 745
От много време не следя темата,но ми харесаха тези тенджери ,дето стават с кода 10Е!Лошото е,че нито един реф.номер не мога да намеря!Все ми излиза търсачката,а тия калъфки,кърпи и т.н. ги няма!Има ли как да ги поръчам? Praynig

# 52
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Прахосмукачката и за мен е пълен боклук,на 5 мин. ми спира да работи поради прегряване и мирише на изгоряло.Като изтине пак започва да работи.Абе боклук е тази прахосмукачка за мен Mr. Green

И на всеки които му е писнало от калъвки с реф.номер 8535892 ще получите бял долен чаршаф с ластик 80/190 за  2,92 ?

Благодаря за новата тема и за положения труд  bouquet

# 53
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Благодаря за новата тема!  Змейковица  Hug  bouquet

# 54
  • into the blue
  • Мнения: 771

И на всеки които му е писнало от калъвки с реф.номер 8535892 ще получите бял долен чаршаф с ластик 80/190 за  2,92 ?
Благодаря за новата тема и за положения труд  bouquet

 Hug А за по-голям размер дали има реф.номер?
И ако да,дали ще действа за БД?
Благодаря!  Hug

# 55
  • Мнения: 201
И аз в темата. Току що изпробвах кодовете 50113 и 57029  с артикули с написаните по-горе референтни номера и ми дават БД. Благодаря за предложенията за чаршафа с ластик и кърпите, че калъфки не искам.   bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 210
Момичета, имам странен казус. Моля за разяснение.
Вече писах, че след като миналия ден пратих покана на приятели и нито аз нито те сме получили някакъв имейл за тази покана. На статус ми пише En attente de validation . Понеже цял ден взлизам да проверявам, сега гледам, че срещу едното име пише Filleul actif , името се е сменило на SILVIA BAMON (такава Бамон естествено не познавам) вместо на Silvia Belcheva, а в последната колонка пише CHQ ACHAT 20?.
Възможно ли е да съм объркала имейла и да се е изпратило наистина до SILVIA BAMON и какво значи това в последната колонка?

# 57
# 58
  • Мнения: 6
Може да ви изглежда глупав въпроса ми, но защо с кода за матрака 26921 не ми дава и розовата чанта. Нов клиент, нов акаунт hahaha Сума - 86 евро в кошницата Crossing Arms
Друг код за матрак не съм срещнала по пътя от 30 към 31 тема
на мен ми даде и розовата чанта, когато имах 25 евро само от П/Л 2009, може и намалени, щом не ти я изписва, няма да я получиш.

# 59
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Не мога да сложа калъвките с референтен номер.

Общи условия

Активация на акаунт