Кодове по време на намаление - Ла Редут - 31

  • 42 507
  • 688
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2
Здравейте, аз пак да досаждам. Сложила съм в кошницата това половерче за мъжо от колекция 2009 г. http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=6401392& … ue&ksource=-1 и това от 2009 г. за брат ми http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=6098479& … ue&ksource=-1 и 2 оранжави калъвки от 0.70 50/70. Използвала съм вече кодове 37427 и 57029. На код 30813 и 50113 ми ги приема,но не ми дава БД. Сините калъфки вече свършиха, а тривките ги не ща. Не съм доволна от тях. В първи пост е написано, че трите кода за БД се "хващат" или с калъфки или с нещо от колекция 2009. Е, аз имам 2 пуловера от тях, но не мога да се справя. Моля за помощ. Предварително благодаря на отзовалите се.

# 676
  • Мнения: 874
пробвай 20044 плюс кърпите

# 677
  • София
  • Мнения: 971
и аз не мога да вляза в новата темичка
тук съм за да споделя едно ново кодче, но видях че вече сте го публикували  Peace

# 678
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Публикувала съм още 2 кода, освен тези които Ева даде: 25364 - намаление 30 Евро от 55 евро за новата колекция есен зима 2009/10
и този: 58076 - отстъпка 40% и подарък чанта и обратими саронг за поръчки от 4 артикула, при поръчка над 50 евро.







_____________________________________
Хайде на пазар - Всичко за Ла Редут
Всички работещи кодове по намаленията на Ла Редут

# 679
  • Мнения: 2
Носталгия, благодаря ти. Не стана, но направих друг номер. Влязах в другият си акаунт и стана с код 50113 и тъпите тривки.

# 680
  • Мнения: 13
И аз не мога да вляза във новата тема  Peace
Хайде да ви почерпя имам рожден ден  beer2  smile3510

# 681
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Честит Рожден Ден!  bouquet
Много здраве, щастие, любов и парички! Wink Grinning

P.S. И аз не мога да вляза в новата тема. Cry

# 682
  • Мнения: 1 711
      И аз не мога да вляза, но подозирам защо са я заключили. И малко спам ,ама не се стърпях - като чета за пОловерчета, чЕршаВчета и прочее ме хващат бесните !

# 683
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 586
Ева, благодаря за полезните постове !

Ето и новата тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=414030.0

Е много странно аз влизам без проблем  newsm78 и изобщо не е заключена.

# 684
  • София
  • Мнения: 2 296
Ева, благодаря за полезните постове !

Ето и новата тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=414030.0

Е много странно аз влизам без проблем  newsm78 и изобщо не е заключена.
Вече  не е ,изтрита е била по погрешка,обърни внимание на синята стрелка да заглавието на темата.

# 685
  • София
  • Мнения: 4 493
Радвам се че пак може да пишем тук. Случи ми се нещо странно - опитвам се да направя поръчка от акаунт с подарък за регистрация 10 Е. Преди да въведа кода имам сума 35 Е с доставка, като въведа кода имам сума 133 Е  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes какво става незнам???

# 686
  • Мнения: 32
Радвам се че пак може да пишем тук. Случи ми се нещо странно - опитвам се да направя поръчка от акаунт с подарък за регистрация 10 Е. Преди да въведа кода имам сума 35 Е с доставка, като въведа кода имам сума 133 Е  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes какво става незнам???

намалява ти, ама от първоначалната цена

# 687
  • София
  • Мнения: 4 493
Радвам се че пак може да пишем тук. Случи ми се нещо странно - опитвам се да направя поръчка от акаунт с подарък за регистрация 10 Е. Преди да въведа кода имам сума 35 Е с доставка, като въведа кода имам сума 133 Е  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes какво става незнам???

намалява ти, ама от първоначалната цена
Ауууу ужас - мерси им за 10 - те евра - да си го държат

# 688
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 586
Радвам се че пак може да пишем тук. Случи ми се нещо странно - опитвам се да направя поръчка от акаунт с подарък за регистрация 10 Е. Преди да въведа кода имам сума 35 Е с доставка, като въведа кода имам сума 133 Е  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes какво става незнам???

намалява ти, ама от първоначалната цена
Ауууу ужас - мерси им за 10 - те евра - да си го държат

Нали се разбрахме, че тези чекове за по 10 Е действат най-добре на кръглите цени(има ги сега) и защо не пишеш в новата тема?

Общи условия

Активация на акаунт