Кодове по време на намаление - Ла Редут - 31

  • 42 522
  • 688
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 971
Цитат
Пробвах с тези маратонки: http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4602730& … ue&ksource=-1
,но нито един от тях не става! Cry

Ако не става, поне можеш да сложиш някой код за БД - дето се казва, да не си капо Simple Smile

# 631
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
Цитат
Пробвах с тези маратонки: http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4602730& … ue&ksource=-1
,но нито един от тях не става! Cry

Ако не става, поне можеш да сложиш някой код за БД - дето се казва, да не си капо Simple Smile
пробвай с 50113 -БД

# 632
  • Мнения: 1 140
Финти, моите уважения, от теб съм се учила, НО.... Кажи ми честно, безкористен ли е целият твой труд или печелиш от посещения заради рекламните банери или нещо подобно. Ако не можеш да си честна, не ми отговаряй. Същият въпрос бих задала и на Уникорн. Омръзна ми една през друга да се прескачате да давате тези линкове, кажи - речи по няколко пъти на всяка страница. Аз съм от хората, които търсят кодове и БЕЗКОРИСТНО ги публикуват тук, а Змейковица полага доста труд, за да ги синтезира и да представи първият пост в този вид. Всичко това се прави именно за да сме полезни на останалите и не печелим нищо, освен много, много нерви, докато изчитаме безбройните безсмислени постове.

П.П. Ако пък чак толкова държите да отговорите на всички, защо не го правите на лични? Очевидно е, че въпросите, които задава някой и отговорите, които съответно получава не се четат от останалите и по тази причина не им отговаряйте тук

# 633
  • Мнения: 4 406
Финти и Уникорн , нямам нищо лично срещу вас, даже напротив. чест ви прави  труда да оформите цял сайт, за да сте полезни с кодове.  дотолкова разглезихте обаче потребителите,  че темата се промени по естество. препращането към първия пост както беше на всяка страница по няколко пъти, така и замря, защото нямаше смисъл от него. и темата рядко някой я чете явно назад, защото е ясно- ще си шляпна въпроса и веднага ще ми отговорят. какво има да проверявам дали 2 поста по- назад някой пък е взел, че споделил точно това, което на мен ми трябва...
ще продължим и занапред така- пък дано имате сили да отговаряте по 1000 пъти на ден на едно и също нещо.

# 634
  • София
  • Мнения: 971
Финти, моите уважения, от теб съм се учила, НО.... Кажи ми честно, безкористен ли е целият твой труд или печелиш от посещения заради рекламните банери или нещо подобно. Ако не можеш да си честна, не ми отговаряй. Същият въпрос бих задала и на Уникорн. Омръзна ми една през друга да се прескачате да давате тези линкове, кажи - речи по няколко пъти на всяка страница. Аз съм от хората, които търсят кодове и БЕЗКОРИСТНО ги публикуват тук, а Змейковица полага доста труд, за да ги синтезира и да предстяви първият пост в този вид. Всичко това се прави именно за да сме полезни на останалите и не печелим нищо, освен много, много нерви, докато изчитаме безбройните безсмислени постове.

Абсолютно честно ще ти отговоря - на сайта ми се вижда че имам банер - който се интересува от това което вижда на него ще го натисне, който не се интересува - няма. Глупаво е да се отрича и който отрича просто подценява всичките си читатели. Такива реклами има и при Юникорн, и в сайта на Ina_b. Не карам никого да прави каквото и да е било. За сметка на това се старая да синтезирам информацията във вид удобен за употреба от всички - естествено безплатно - аз самата не съм плащала за нея. Да, отнема време, но просто такава съм си аз - обичам подреденото, стройната система. Когато събирам за себе си кодовете - пак бих подходила така. Нека това не се приема като реклама или каквото и да е било на този или онзи сайт.
Сега доволна ли си или искаш подробна разпечатка на едноцифрените ми месечни приходи? Това надявам се е последният спам в темичката ако някой има проблем с мен може да ми пише на лични. Когато някой помоли за помощ се се опитвам да помагам. Темата е за кодове за ла редут, хората питат за кодове - когато мога, ще продължа да помагам. Винаги ще има изнервени потребители и това е нормално, понякога и на мен ми идва в повече но ако стане така просто излизам от темата а не търся сметка на другите защо искат помощ.

# 635
  • Мнения: 1 140
А мислиш ли, че линковете в подписите ви не са откровена реклама в такъв случай и че не противоречат на правилата на форума БГ-Мама по принцип.  newsm78
А също така ми е любопитно, щом целта е единствено и само да помагаш - въпросът пак е и към Уникорн - та защо като отговори едната, веднага на същия въпрос отговаря и другата?
И последно - при толкова спам в темата, едва ли моите постове ще я разводнят повече.

# 636
  • София
  • Мнения: 971
защото често се застъпваме и пишем едновременно - поне на мен така ми се се случвало май един или два пъти - по невнимание. Нека не пълним темата със спам - ако имаш проблем с мен или който и да е било или пиши лични или се обърни към когото сметнеш за добре.
Аз не продавам нищо - аз предоставям информация, при това безплатно. Спирам да говоря по тази тема тук, не смятам че и е мястото.

# 637
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Има ли някъде снимки на подаръка КУПа или 6 чаши ако съм разбрала вярно Става въпрос за кодове 29939,10812 и 10804.

Ето го


Разменям този подарък за друг подарък

# 638
  • Мнения: 1 140
защото често се застъпваме и пишем едновременно - поне на мен така ми се се случвало май един или два пъти - по невнимание.

И на мен ми се е случвало, но преди да публикувам поста си, системата ми казва, че има публикуван отговор и ако се дублира с моя, просто се отказвам да публикувам. Препоръчвам същото и на вас двете.
Лека нощ!

# 639
  • София
  • Мнения: 2 296
Код 83747 -255 от предпочитани(к.есен/зима),-40% от прет-а-порте от П/Л`09г.;-20% от останалите продукти.
+ ПОДАРЪК-SAC DE VOYAGE-bleu et gris.Валиден от 17.07 до 07.08.09г.

Код 83755 -25% от предпочитани;- 20% от останалите артикули.Подарък -SAC DE VOYAGE-bleu et gris.

Последна редакция: пт, 17 юли 2009, 22:19 от Evа

# 640
  • София
  • Мнения: 971
83755 - Намаление 25% на Любими продукти, 20% на останалите продукти и подарък чанта за път

# 641
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Какви са тези глупости просто немога да повярвам .Има момичета които се стараят да синтезират всички кодове в това лошо няма изобщо не ме интересува дали печелят от това или не важното е ,че са си направили труда  Peace
Колкото и странно да звучи редовно преглеждам 1 страница Crazy

# 642
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Уважаеми съфорумки,
Извинявам се, че чак сега се включвам и съм пропуснала дебатите.
Финти е отговорила на всичките Ви въпроси, по начина, по които бих отговорила и аз, за което й благодаря и съжалявам, че не съм била на линия.
Представа си нямате колко хора ми пишат на лични, да ме питат, защото се притесняват, да не бъдат нападнати, или пратени на 1-ва страница. И още колко, не намерили отговорите тук, или не разбрали напълно нещата, питат в сайта ми и търсят помощ.
Но нито те, нито публично недоволните биха ме спряли да помагам на хората. Това, че ще напиша един и същи отговор на 100 човека, не ми е проблем. Защото когато тези хора ми пратят съобщение, че са решили проблема си и "видя" усмивката им, това ми дава стимул, да продължа да го правя.
И накрая, ще добавя само едно - Промени първо себе си, ако искаш да промениш Света около теб или Подари Живот. Извода си го направете сами, след като го прочетете.
Извинявам се за спама, няма да коментирам повече подобни нападки.
Не съм отказала на никой помощ, която е била по силите и познанията ми, няма и да го направя.


_____________________________________
Хайде на пазар - Всичко за Ла Редут
Всички работещи кодове по намаленията на Ла Редут

# 643
  • Мнения: 3
момичета няма смисъл да се карате.живота е кратък и нека си го направим по-добър.
аз влизам тук за да търся кодове, да се улесня, а не да чета излишна литература.
моля направете нова тема само за кодове, снимки и мнения от подаръците.
ЛЕК И СПОРЕН ДЕН ОТ МЕН
ЦЕЛУВКИ

# 644
  • Мнения: 9 865
Цитат
Пробвах с тези ...
,но нито един от тях не става! Cry
Ако не става, поне можеш да сложиш някой код за БД - дето се казва, да не си капо Simple Smile
пробвай с 50113 -БД

На мен не ми 'фаща тоя код Sad. Ще трябва да пробвам с някой друг.

Общи условия

Активация на акаунт