Кодове по време на намаление - Ла Редут - 31

  • 42 539
  • 688
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 531
Момичета,на някой Сабине изпрати ли вече чек или ваучер за 20Е от поканата към приятел?

Date                      Filleul                         Statut        Chèque-cadeau
07/05/2009    NADINE JANVIER            Filleul actif    CHQ ACHAT 20?
21/01/2009    BOGDANOV BOGDAN    Filleul actif

  Това видях като отворих да си видя поканите дето съм пратила  и изобщо незнам какво става???
21/01/2009    BOGDANOV BOGDAN    Filleul actif - това е пконата на мъжо дето пратих, пуснах от негово име поръчка с кода 10 Е


на 07.05 " поканих " майка ми но тя не е лицето NADINE JANVIER   съответно се обърках и я регистрирах не през поканата и тя не получи чек 10 евро... сега пък избощо не знам CHQ ACHAT 20? това какво е и дали е въпросния чек??? В мейл нищо не съм получавала, но пък им писах запитване, отговор нямам все още  Thinking

Преди време четох че някой са получили 20-те евро



Пращат ли още от раничките Найк?
и аз питам  newsm78

# 616
  • Мнения: 28
Има ли някакви цифри за чека.Иначе аз четох че трябвало те да одобрят поръчката ти за която ще използваш 20Е,и чак след товати дават ваучера

# 617
  • Мнения: 2
Момичета, искам да си пусна поръчката с подарък куфара на колелца в сиво и резида, но искам да е с комплект чантите в същия цвят към него май за 6 евро. Това с определен код ли става или към кода по някакъв начин се добавят тези 6 евро?

# 618
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Куфара в момента е изчерпан и го заменят с черната раничка найк.
Чантите се поръчат отделно с референтен номер, но мисля че и те са изчерпани.

# 619
  • Мнения: 5
Натисни линкчето "grâce à ce lien" на 1-ви ред от мейла ти и прати него.
Ако е това, реклама е. не е това, това е
http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=5a5ab69afb7717c18 страницата на албанците, но не мога да разбера за какво се касае в офертатаа, пък и пише че е валидна до септември  #Crazy



_____________________________________
Хайде на пазар - Всичко за Ла Редут
Всички работещи кодове по намаленията на Ла Редут

# 620
  • Мнения: 5
Натисни линкчето "grâce à ce lien" на 1-ви ред от мейла ти и прати него.
Ако е това, реклама е. не е това, това е
http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=5a5ab69afb7717c18 страницата на албанците, но не мога да разбера за какво се касае в офертатаа, пък и пише че е валидна до септември  #Crazy

това е
http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=5a5ab69afb7717c18 страницата на албанците, но не мога да разбера за какво се касае в офертатаа, пък и пише че е валидна до септември 






_____________________________________
Хайде на пазар - Всичко за Ла Редут
Всички работещи кодове по намаленията на Ла Редут

# 621
  • Мнения: 2
Мерси много за бързия отговор, а този референтен номер аз бих ли могла да го ползвам и има ли го някъде из кодовете на 1-ва страница

# 622
  • Мнения: 2 531
Има ли някакви цифри за чека
не само това което съм копирала, нямам идея изобщо дали е въпросния чек?

# 623
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
и има ли го някъде из кодовете на 1-ва страница[/color]
ще ме прощавате, ама още се чудя как на тази тема не са й сложили катинара. чета последните 4 страници и през ред се питат и отговарят едни и същи неща. толкова ли е трудно да се прочете първия пост? явно е. явно никой не осъзнава, че така сами си пречим.
п.п. не ми отговаряйте, няма да влезна да прочета. бях забравила защо не съм влизала повече от месец, но бързо си припомних.

# 624
  • Мнения: 66
Здравейте!
Можете ли да ми дадете някакви кодови за цените Prix Vert,защото всички маратонки,които ми харесват са от тях!Предварително ви благодаря много! Hug Hug Hug

# 625
  • София
  • Мнения: 971
Здравейте!
Можете ли да ми дадете някакви кодови за цените Prix Vert,защото всички маратонки,които ми харесват са от тях!Предварително ви благодаря много! Hug Hug Hug

Ето списък с кодове спе … а prix vert

# 626
  • Мнения: 4 406
Здравейте, може ли да спрете да си стискате кодовете и да ги публикувате най накрая, защото тук има хора, които ще получат сърдечен удар от мързел? и този първи пост да вземете да го затриете, и без това е свръхбезполезен, само място заема. И   линковете към сайтовете на Финти и на Уникорн да бъдат блокирани, и без това рядко някой си прави труда да надникне там, ако не му дадат линк поне 10 пъти на едно и също питане, какво ли пък остава да вземе и да прочете кодовете и да си избере подходящият за неговата поръчка?
Финти и Уникорн , напразно се хабите да ги търсите и подреждате тези кодове явно... работете на парче, търсете и предлагайте кодовете индивидуално!( срещу заплащане, поне тогава може би ще ви оценят труда)

Последна редакция: пт, 17 юли 2009, 21:42 от Бумеранг

# 627
  • Мнения: 66
Здравейте!
Можете ли да ми дадете някакви кодови за цените Prix Vert,защото всички маратонки,които ми харесват са от тях!Предварително ви благодаря много! Hug Hug Hug

Ето списък с кодове специално за prix vert


Пробвах с тези маратонки: http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4602730& … ue&ksource=-1
,но нито един от тях не става! Cry

# 628
  • София
  • Мнения: 971
Бумеранг,
без лоши чувства моля. Ако постоянното питане и даване на информация във форума те дразни и си тук само за да четеш за нови кодове - не само аз и Юникорн ги предоставяме - има си френски форуми от които аз лично ги вземам - защо четеш тук, а не търсиш там? Може би защото е по-удобно информацията да е обработена и предложена на повече потребители във форума? Сигурно знаеш, че по време на намалението не са много кодовете, които работят.

Именно затова много повече хора имат нужда от помощ за да се ориентират в работещите кодове. Разбирам недоволството ти, понякога наистина става досадно, но нали целта на тоя форум и на тая тема е взаимопомощ? Или не е?

Наистина, огромният труд по първият пост стои безполезен защото никой не го чете, а и информацията бързо се променя.
Кой как си намира кодовете си е негова работа. Аз съм убедена че съм била полезна на доста хора тук, бях една от първите които откриваха френските форуми и сайтове за кодове и ги публикуваха тук.

# 629
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Пробвах с тези маратонки: http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4602730& … ue&ksource=-1
,но нито един от тях не става! Cry
Ами оставаше и да ти станат - та това са намалени маратонки, влизащи в сегашните намаления и със знака Soldes  ooooh!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт