Вилно селище Жасмин - Китен

  • 34 119
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 226
Изглежда интересно. Записвам се при вас, за да следя новостите.
Ние ще почиваме чак през септември. И търся къде да резервирам.

# 16
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Няма ли някой местен от Китен да каже наистина ли съществува това селище?

# 17
  • Мнения: 2 502
днес направихме резервация  за 7 нощувки и смятам утре да пусна капарото .Очарована  съм от градината ! Изглежда много добре !
Жената по телефона каза ,че днес са им донесли факса и няма да може веднага да ми пусне факс апарата  ,тъй като я помолих да ми пусне банковата сметка на мейл или факс!
Двойната стая е 50 лв  и доплащам допълнително легло за дете на 11 години /12,50 лв/
Другото семейство направи  резервация  само за спалнята ,т.е  двойната стая и е на 50.00 лв
Ще следя темата , но като огледах картата на Китен е близо до морето !

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
днес направихме резервация  за 7 нощувки

за кой период?

# 19
  • Мнения: 2 502
днес направихме резервация  за 7 нощувки

за кой период?
20.07-31.07

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
днес направихме резервация  за 7 нощувки
за кой период?
20.07-31.07

чакаме отзивите ти  Peace

# 21
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Да пишеш обезателно.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 522
Аз живея на морето, но като погледнах тази райска градина и на мен ми се приходи там. Но може би ще ме огрее  септември. Grinning

# 23
# 24
  • Мнения: 163
Мога да изкажа мнение за вилното селище, тъй като в неделя се върнахме от Китен, бяхме за вяколко дена там и плануваме по-дълга почивка в "Жасмин".
Местоположениеуто на селището е като тръгнеш от ресторант "Китенска перла" надолу по улицата в посока плаж Атлиман. Съжалявам но имена на улиците не мога да кажа. Не е далече от кръчмата (вечер доста е силна музиката), но къщичките се по-навътре и с изглед към морето, на другата страна, така, че мисля, че няма да се чува силно музиката. Хотелът още не работи, само къщичките. Всяка си има отделен вход, тераска, вътре стаята е просторна, има място за 3-то легло. Обзавеждането - ново, LCD телевизор, хладилник, климатик, баня и тоалетна. Дворът е с много цветя, басеин, много е чисто и спокойно (за центъра на Китен си е направо като оазис). Плажът Атлиман е по-близо. Ще се опитам да обясня - главната улица, която води към плаж Атлиман, има една кръчма сравнително нова на два етажа, дървена, доста голяма - зад нея в улицата е вилното селище. Еднакво близо и до плажа и до центъра.
Ние резервирахме. Мисля, че за Китен с малко дете е добър вариант.
Наистина още нямат нищо - нито рецепция, нито визитки, нико комп. Отвориха един "чаршаф" за резервации - доста бяха запълнени квадратчетата.
Успех! Дано съм била полезна!

# 25
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Благодаря.

# 26
  • Мнения: 2 502
и аз благодаря !
Звучи добре ! Ще пишем и ние ,като се върнем Peace
 улицата е "1-ви май " Heart Eyes

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 09:54 от lorys

# 27
  • Мнения: 1 889
След дълго 4удене и търсене в нета, резервирахме с моите приятели в този комплекс. Двойната стая е 50 лева. Жената ни каза, 4е отваряли и самия хотел и май ще бъдем там. От 30 юли до 5 август резервирахме. Ще ми е интересно да про4ета коментарите на тези,които ве4е са били в комплекса.

# 28
  • Мнения: 2 502
Ние заминаваме в неделя ! Hug

# 29
  • Мнения: 1 889
Лорис, засичаме се за два дена! Като видиш една компания с пловдивски коли, ниЙ сме  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт