Вилно селище Жасмин - Китен

  • 34 107
  • 116
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 166
Ние също резервирахме от 01 август за една седмица. Ще дам отзиви, ако не е късно като се върнем.

# 31
  • Мнения: 2 502
Лорис, засичаме се за два дена! Като видиш една компания с пловдивски коли, ниЙ сме  Mr. Green
ние с Видински   Peace

# 32
  • Мнения: 166
Днес ходихме до вилното селище.
Наистина е един малък оазис почти в центъра на Китен.
Намира се на улица Илия Бояджиев. Басейна е малък, но за сметка на това от него идеално се вижда морето.
Стаите и баните са големи. Всяка стая е с тераса и гледа към прекрасна градина. Хотела вече работи, но като че ли къщичките са по-добри.
Собственика е много любезен стои на входа и посреща всеки новодошъл с бонбони.
Мисля, че това е най-уютното место за почивка в Китен.

P.S. Вече имат визитки и рецепция  Laughing

# 33
  • хасково
  • Мнения: 107
Днес видях във форума , че има тема за "Жасмин". И на мен много ми допадна това , което видях. Въпроса ми е има ли ресторант в комплекса, заведение, в което можем да се храним?

# 34
  • Мнения: 166
Ресторант не видях. Има едно барче на басейна, което вчера работеше за първи път. Наоколо обаче има много места за хранене.

# 35
  • Мнения: 82
и ние сме там от 01.08 до 08.08  Sunglasses

# 36
  • Мнения: 95
Нека и аз се похваля! И ние с половинката сме там от 08.08. до 16.08. Надявам се да останем доволни.

# 37
  • Мнения: 1
Аз имах проблем с резервацията. На 06.07.2009 резервирах две стаи на втори етаж във вила 3, но се оказа , че служителките са се сменили и резервациите объркани. Вчера след много нерви от наша страна се разбрахме за резерваци  в хотела от 05.08-10.08.2009, и се надявам до там да са ни проблемите.

# 38
Преди няколко дни се върнахме оттам, всичко е така както е написано по сайтовете, вилите са много хубави, както и хотелът, всичко е направено с много пари, басейнът е страхотен, дори децата на 2-я ден не искаха да ходят на плаж, има пързалка към басейна. Градината е много красива има и каскаден шадраван, има и паркинг за колите, а вечер  дворът се заключва.И двата плажа са на близо, самият хотел е на скалист бряг и има директна гледка към морето, собствениците обещаха за догодина да направят и стълба към брега. Единственият проблем е липсата на достатъчно камериерки, което води до нередовното почистване на стаите и несмяната на чаршафите, които са от крепон, но за 6 дни не ни ги смениха...Така, че препоръчвам на младите майки чистофайници да си вземат по един парцал и по някой препарат за почистване..., носете си и торби за боклука, сапун и чаши /забравили са да сложат в стаите/... Иначе е много приятно, догодина пак бихме отишли, като се надяваме дотогава проблемът с обслужването да е решен!! Приятно лято!!!

# 39
  • Мнения: 95
Преди няколко дни се върнахме оттам, всичко е така както е написано по сайтовете, вилите са много хубави, както и хотелът, всичко е направено с много пари, басейнът е страхотен, дори децата на 2-я ден не искаха да ходят на плаж, има пързалка към басейна. Градината е много красива има и каскаден шадраван, има и паркинг за колите, а вечер  дворът се заключва.И двата плажа са на близо, самият хотел е на скалист бряг и има директна гледка към морето, собствениците обещаха за догодина да направят и стълба към брега. Единственият проблем е липсата на достатъчно камериерки, което води до нередовното почистване на стаите и несмяната на чаршафите, които са от крепон, но за 6 дни не ни ги смениха...Така, че препоръчвам на младите майки чистофайници да си вземат по един парцал и по някой препарат за почистване..., носете си и торби за боклука, сапун и чаши /забравили са да сложат в стаите/... Иначе е много приятно, догодина пак бихме отишли, като се надяваме дотогава проблемът с обслужването да е решен!! Приятно лято!!!


А дали има сешоари в стаите и ютия?

# 40
  • Мнения: 166
Сешоари има. Ютия няма в стаите, но може би на рецепцията дават.
Хладилника е много малък като тези за мини бар.

# 41
  • Мнения: 159
Здравейте, и ние сме решили със семейството ми да почиваме там. Много сте изчерпателни, което много ме улеснява. Имам, обаче, един въпрос - има ли паркинг и платен ли е или влиза в цената?  Иначе ние имаме резервация от 12.08 (дано не ни мине черна котка път). Като се върнем и аз ще пиша отзиви.

# 42
  • Мнения: 159
Разбрах, че паркинг имало, но сега пък възникна друг въпрос - дали е много шумно?  newsm78
Иначе то е ясно, че човек не може всичко да планира, то пък му се губи и чара...  bouquet

# 43
  • Мнения: 216
а самите вили с изглед към морето ли са?
и как е плажът, че и ние сме с малко дете

# 44
  • Мнения: 95
Няма ли наскоро завърнали се мами от Жасмин да дадат още инфо за селището!

Общи условия

Активация на акаунт