Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Запис  Hug
Личи си кой не спи  Mr. Green
Миме  hahaha hahaha hahaha Много сте готини на снимките  Peace

# 16
  • Мнения: 2 784
Хе-хе, Фокси, ако имаш нужда от помощ за харченето, не ме забравяй! Аз обича харчи, пръсти-широки, душа- и тя! Flutter Пък и буркани много..
Пък майчинството си още го чакам, изпразнихме вече всички карти, а от НОИ не ми вдигат телефона. #Cussing out
Алхимиче, пък да беше минала ли? Изобщо, що не вземем да си направим една лятна форумска във Варна и една зимна на планина? Laughing Много готини снимки btw.
Долу ръцете от Енчо, тя Рисето за мойта мома от едно парче месо го отгледа! Flutter
Айде, лека нощ! Подозирах, че Теди ще пусне тема и исках да се запиша.

# 17
  • Мнения: 360
аааа забравих тоова дете прилича ли ви на някой?(не на мен Naughty)

за съжаление го снимах отдалече че майката ме гледаше лошо че и заглеждам бебето newsm78,има огромни сини очи и ако си го представите с по дълъг перчем да видим дали ще се сетите Whistling

# 18
  • Мнения: 2 829
Samo se zapisvam ot komp-a na maika mi, koito nqma kirilica...

# 19
  • Мнения: 5
Privet i ot nas.Na men mi iz4ezna kredor i zatova pi6a na latineca,niakoi da znae kak da go opravia?

# 20
  • Мнения: 140
Добро утро!!! Flutter Пак се е потрудила Теди, благодарско за темичката  Hug


# 21
  • Мнения: 95
Хайде и аз тук! PeaceМоя малък мъж се опитва да ме побърка!Цяла нощ се събужда на 15 мин.Ядохме 3 пъти,играхме,плакахме и вече съм  #CrazyДано да е някаква криза и скоро да премине,че от две седмици не се издържа.Ще си взема отпуска накрая newsm78 ooooh!Сега се опитвам да го приспя и да легна и аз с него!

# 22
  • Мнения: 2 784
Добро утро!


Ей, викам да отменя Камелия, ама пак ме изпревари.

# 23
  • Мнения: 89
Алхимиче,супер снимки! Laughing А тази загадка с бебето каква е...Майката се е притеснила сериозно,че дебнеш да й снимаш бебето... Joy

Аз обичам снимки да гледам много...Ебаси СиганкЪтЪ дет` сА извъдих..Един правилен словоред не можах да напиша ooooh!

 hahaha

Всъщност бебето ми прилича и на малкия Венци на Котето... Laughing

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 08:27 от толо

# 24
  • Мнения: 140
аааа забравих тоова дете прилича ли ви на някой?(не на мен Naughty)

за съжаление го снимах отдалече че майката ме гледаше лошо че и заглеждам бебето newsm78,има огромни сини очи и ако си го представите с по дълъг перчем да видим дали ще се сетите Whistling

 Това бебе ми прилича  на новият съпруг на Иди Брит от 5 сезон на Отчаяни съпруги Joy На му знам името на актьора Embarassed

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 08:28 от kamelllia19

# 25
  • Мнения: 236
добро утро!

# 26
  • Мнения: 236
Мамчета, днес за последен ден гласуваме за Новите седем чудеса на света. Гласувайте, моля, за Белоградчишките скали!

# 27
  • Мнения: 242
Добрютринка и от мен Hug

Пийнах кайвенце,пушнах цигарка,даже две и съм на линия за подвизи...

mama_pettty ще,ще Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 2 508
Дейв, Дейв се казва съпругът! И е мръсна гад! #Sniper

Миме, запознай се с майка ми:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=410775.0;topicseen

Ламтурниче, много вкусни сладкиии, мммммм!

# 29
  • Мнения: 649
Добро утро,

ние днес пак сме от ранобудните и аз пак съм стерео.
Но за сметка на това бебчо си спинка блаженно в шезлонга в момента и пет оари не дава  Laughing

Да ви почерпя, че моята мама има рожден ден днес.

заповядайте от най-обсъжданият коктейл напоследък.

Общи условия

Активация на акаунт