Отговори
# 30
  • Мнения: 140
^desika^,  happy bd baloni на майка ти и на вс малки и големи празнуващи днес  bouquet

ето как се събуждаме ние 
 яде и се обръща по корем, не мога да и насмогна с това ядене и после повръщане #Crazy сега е в седалката да и се уталожи храната Laughing
Играем си на криеница, благодарение на тези възглавници...голям смях пада Laughing

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 09:42 от kamelllia19

# 31
  • София
  • Мнения: 216
Добро утро, мами Simple Smile))

Деси, честита ти рожденичка, да ти е жива и здрава и много да те слушка и да ти помага на почивката това лято и винаги когато сте заедно, специални поздрави и от мен, нали се видяхме и лично, тя тогава беше притеснена, ама може пък и да ме помни Simple Smile)))

Момичета, днес няма да вали, искате ли да си направим среща някъде по-големичка софианките?

# 32
  • Мнения: 24
Мммммммммммммм направо преядох  Mr. Green
Благодарско за всички закуски и почерпки   bouquet

^desika^ Честито на майчето ти   bouquet

Честити месечинки на всички малчовци , които празнуват днес

Фокси за теб  Flutter

Ако не ти стигнат звънкай ще пращам още  hahaha

# 33
  • Мнения: 242
Тедииии Hug
Събрах бурканите,след малко почвам да ги пълня Mr. Green

# 34
  • Мнения: 4
Здравейте!
Не съм ви изчела докрай. Минавам само да ви поздравя и да ви почерпя

Нашия Гого днес става на 5 годинки!

И по този случай да ви почерпя с любимата му торта Simple Smile


и по едно за разхлаждане в жегата  Wink

# 35
  • Мнения: 24
Брей много модерно това мохито напоследък  Mr. Green

kremucka Да ти е жив и здрав малкия голям Гого   bouquet

Хайде всички , които имат повод днес да си изберат по един подарък  Wink

# 36
  • Мнения: 1 560
ФОКСИ, аз ти предлагам да ги напъхаш в такива торби , а пък родителите ми тръгват в петък за Варна, ще ги натоварят в комбито  и ще ни ги донесат. Все пак съм с предимство. защото и аз съм от "Смирненски" Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 143
Деси, честит рожден ден на майка ти!
Супер е мохитот...рано сутрин.
Алхимиче, я сподели как й се отрази на Мая морето? Ти кога си печеше дупето и през това време Баш алхимика ли я гледаше? Ние нали искаме да отидем до морето , мам пусто шубе с това бебе...
Иначе вчера ни взе здравето...приспивали сме я от 7,30 до 11,30 часа. Два пъти заспива и спи по 10 минути...супер ме изнерви накрая. Каква е тази енергия, само игра иска това дете. Толкава си беше добра, като заспиваше в 8,30часа , а сега...
Стига съм се оплаквала- и двете сме по-добре днес Laughing

# 38
  • Мнения: 360
добро пиянско утро,много пиене много почерпки Hug
Деси да е жива и здрава майка ти  bouquet
kremucka  честит рожден ден на големия сладур  ura  Gift Tadaда ви е жив и здрав и много да ви радва Heart Eyes
Силве  smile3521  ама поразително приличаше на зетя Венци,имаше същите очи и като не му бутаха бибата в устата се смееше като него Laughingа тя ме видя че искам да го снимам и само го въртеше напред назад да не мога,егати тъпачката все едно ще го изям Crossing Arms
Доре аз още снощи намерих писанията ви Laughingама много добре ми звучи майка ти,не за захранването а попринцип Hug
Маринче ние бяхме голяма компания и все имаше желаещи за по малко да се забавляват с Мая,но тя така или иначе беше много спокойна и си спинкаше често а като не спеше непрекъснато гледаше облачетата(леле как им говори Laughing) или палмите в саксиите защото се мърдаха от вятъра.а и друго важно все пак бях със сестра ми Winkте всички останали от групата по цял ден на бара седяха  Drunkей това българина като му е без пари и лазейки се прибира Joy а за таткото....ми какво да ти кажа отспа се тоя ми ти баш-поспаланко на морето.
радвам се че сте вече по-добре с малката Hugа има ли сополки още?Мая и досега има едни такива много стран покашляния дето педито вика че докато е била болна понеже всеки път като се закашляше някой я гушваше и сега го правела да я гушкам newsm78аз и казах че според мен е прекалено малка за такива изпълнения а тя само ми се захили и каза че и не подозирам колко са хитри бебетата.
юайде лек и свеж ден че си изписах писалото Hug

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
пак ви изпуснах  Hug

# 40
  • Мнения: 17
Запис !
 Честито на всички празнуващи гледам има доста с поводи Simple Smile
Аз да питам , че нещо се чудя, мога ли да му дам на малчо пасиран банан. Защото до сега съм му давала само правени от мен картоф и сладък картоф но тях ги варих. Кайсия също нея съответно не я варих, сега се чудя за банана не виждам как мога да го зготвя ама четох някаква схема и там пишеше готвени неща , което ми се струва странно. А банан съм му давала но на ХИП и техните продукто все пак са преработени някак си . Сигурно много тъп въпрос задавам ама като не съм в час .......

# 41
  • Мнения: 356
Запис и от мен в новата темичка  Peace

Честито на всички малки и големи,които празнуват днес!


Алхимиче,щях да се радвам да те видя - Добре дошла си!Страхотни снимки ни пращаше  Heart Eyes Hug

Фокси,радвам се че отново си при нас - Липсваше ни!

Карбо,как сте с Белослава?

Коте,по-добре ли си?

Момичета,айде пускайте снимки на дечицата,че много ми липсват предишните темички,които бяха отрупани с много снимки  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 140
Запис !
 Честито на всички празнуващи гледам има доста с поводи Simple Smile
Аз да питам , че нещо се чудя, мога ли да му дам на малчо пасиран банан. Защото до сега съм му давала само правени от мен картоф и сладък картоф но тях ги варих. Кайсия също нея съответно не я варих, сега се чудя за банана не виждам как мога да го зготвя ама четох някаква схема и там пишеше готвени неща , което ми се струва странно. А банан съм му давала но на ХИП и техните продукто все пак са преработени някак си . Сигурно много тъп въпрос задавам ама като не съм в час .......

Това намерих при рецептите във форума Flutter

Пюре от банан - От петия месец, Време за приготвяне: 10 мин.
1 добре узрял банан  Нарежете банана. Намачкайте го с вилица и добавете малко адаптирано мляко или кърма. * В началото е добре бананът да бъде бланширан

# 43
  • Мнения: 242
Абе аз вчера дадох отчет от консултацията обаче забравих да ви кажа,че педи каза след седмица да започна да давам вече и бананова каша или към 17ч или вечер преди лягане /защото засища повече/.Мен обаче ме притеснява,че кашата много надува и бебоците ще качат кг много бързо.Така ли е или пак нещо не съм в час?
И пак да попитам-ние ли сме най-нисичките за месеците си? Моля ви кажете,че не сме,че като гледам по колко см са вашиге бебоци,направо се чудя нашите защо са толкова мъндзърки-по 63 и 64 см.... Blush

Найема,благодаря,че си забелязала липсата ми Hug

# 44
  • Мнения: 356
Абе аз вчера дадох отчет от консултацията обаче забравих да ви кажа,че педи каза след седмица да започна да давам вече и бананова каша или към 17ч или вечер преди лягане /защото засища повече/.Мен обаче ме притеснява,че кашата много надува и бебоците ще качат кг много бързо.Така ли е или пак нещо не съм в час?
И пак да попитам-ние ли сме най-нисичките за месеците си? Моля ви кажете,че не сме,че като гледам по колко см са вашиге бебоци,направо се чудя нашите защо са толкова мъндзърки-по 63 и 64 см.... Blush

Найема,благодаря,че си забелязала липсата ми Hug

Фокси,за кашата и аз знам,че не е хубаво да се дава често,че детето бързо наддава на тегло,но аз съм живия пример,че не е така.Била съм изключително слабо бебе,въпреки че всеки ден съм яла бананова каша,защото съм я обожавала.На Белослава давам от време на време при вечерното хранене.

За височината не се притеснявай.Ние на 4.5 месеца бяхме 65 см - сега по мои изчисления сме 67 см.И от нас има много по-високи бебенца,но няма начин.Всички се развиваме различно.Да не говорим,че част от децата дърпат доста едва през пубертета.

Общи условия

Активация на акаунт