ИЗРАЕЛ 43

  • 22 311
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 952
Не са страшни бе !  Flutter Големи котки - това е !Голяма ама котка .....котка  ама голяма , хм ! Иди намери баланса в кой момент на къде клони везната  Whistling . Ако са  сити не ловуват , ако са гладни - може ....ако няма женска да им наловува . Иначе  царска работа - горди , упорити , покровители , силни. Да не забравим - обичат да ги галят по гривата (само определени богоизбрани  Mr. Green) и да им се  възхищават . Благородни животни. Силно обичат и си пазят  царството.

За моята  зодия какво да кажа - овча работа! Поне мъжка ми е овцата и се води огнена  зодия , наред  с ЛъВчето и стрелеца ! Много ме  отблъскват , направо органически  ме отблъскват слаби натури мъже . До толкова ме отблъскват , че чак немога да ги съжалявам  Rolling Eyes . Иначе потенциалът в един мъж  не може да се скрие , та дори и в момента да не е много на гребена на вълната.

Оф , мнооого ги разбирам и аз ....  Mr. Green Вечерни теми на разговор ....  Отивам да пусна някой криминален сериал  Flutter - любими  са ми. Едно време харесвах "Профайлър" , сега гледам "От местопрестъплението" , "Замръзени досиета" и още какво беше - когато  целна нещо. Има по дискавъри истински случаи , направени и разглеждани като в  серийки : "Most evil"  и нещо за жените серийни убийци беше  другото .

Ето материал за  изготвяне на частичен мой профил  Joy 



Лайла тов !  Hug

# 241
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Я оставете брат'чедите на мира.  Wink
Виж - тигрите сме друга бира - големи котки, ама не до там - няма да се надуваме я, по-скромни и по-красиви сме, щото си имаме шарки! Къде са им на лъвовете? Нямат! Дюс... Скука!

Опитах да кача и малко видео във ВашатаТръба:
http://www.youtube.com/watch?v=RtVoWzASkLg
http://www.youtube.com/watch?v=uxHAmAEut3g

Не е добро качеството - от фотоапарата е, но има мърдаща картинка, де...  Laughing
Относно сватосването... рано е, ще приемам оферти още 15-ина години.  Wink
Но ще имам предвид първите, де! Не се отчайвайте.

# 242
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Валери се учи да кара  newsm78 Абе Тигре,то детето научено се е родило  Peace Гледай каква фурия е надолу по баира  Hug
Имах аз гости досега.Мъжо прави паста а аз правих солени палачинки,голяма мъка бяха тея палачини ей  Tired Изморена се оттеглям в покоите ми  Mr. Green Лайла тов

# 243
  • Мнения: 110
Добър вечер!
Отдавна не съм ви виждала!

тигре, ех, забравил си да сложиш снимка на борчето, което сте засадили на Витоша!... какво стана с този експеримент? Ако си казвал преди, извини ме, че съм обърнала внимание.

Оттеглям се и аз да гушвам конника и на тъмно да си преговаряме за изпита за водещ одитор по ISO27001, че трябва да го взимаме през септември - в плана за "развитие на компетенциите" ни е.

Лека и спокойна вечер.
     

# 244
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
safar, не съм забравил... За съжаление нищо не стана. Ще го повтаряме.

Мента, нашето колело го взехме преди повече от 3 години от един магазин TCM в Пловдив. Сега в TCM ги няма, но ги има на други места. Работя аз по въпроса за популяризирането им. Струва ми се, че са изключителни за създаването на двигателна култура у децата.

Боряна, Валери се е научил да кара отдавна... Още не го прехвърлям на колело с педали поради две причини. Първо - още няма (поне аз така мисля, но може и да бъркам!) достатъчно аналитични възможности за да анализира по-сложни ситуации на пътя. Второ - не ми се тича два пъти по-бързо след него, защото с педалите съвсем ще хвърчи... Абе - мързел от моя страна!

# 245
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Добро утро на всички  bouquet
Бубе, Мимкис, рожденичката е доволна от лагера в Унгария, бяха заедно с дъщеричката на Ина (Ели). Отсега каза,че иска и догодина пак да ходи.Научила е страшно много неща, а и много са се забавлявали- езда, кану и т.н.Сега стягам багажа за Ковачевци Peace
Роби, кара колело от 2 годишен, голяма страст голямо чудо. От миналата година махнахме помощните колела и кара без тях.Лошото е,че се състезават и кара бързо, а от там неизбежно да е без рани Laughing
Тиги, браво на Валери Peace като гледам и той е "разбойник" като Роби Laughing
Тали, чакаме те да знаеш Hug
Мимкис,как си?
Лек ден от мен Hug

# 246
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Мимкис, добре си се завърнала! Надявам се, че бързо ще се климатизираш   Hug Заета ли си тези дни?

Бубето идва в йом шлиши, за да си вземе документите от нотариуса, още не знаем в колко часа ще я приеме, но мислих да предложа да ми дойдете на гости (който иска): който пътува с влак - слиза се на "Тел Авив - Арлозоров" или "Тел Авив - мерказ" (обявяват гарата по един от тези два начина), която е между гарите "Тел Авив а-университа" и "Тел Авив - Шалом"/мерказ Азриели (второто е мястото, на което се срещнахме миналия път). С автобус - автобусите на "Дан": No 20, No 67, No 42, спирката е "Talpiot" (dereh aba hilel пинат рехов а-талпиот), има и спирка на Егед, но не знам кои автобуси идват до тук (ще проверя...); друг вариант са автобусите до Бурса-та - до там стигат няколко десетки линии, има голям избор, но има и ходене пеша от там до нас (2 спирки), да се вземе предвид (аз съм си свикнала да ги минавам, но на някой може да му се стори много).

Тали, ти кога летиш?
Това със загубването е голям екшън  Crazy Аз съм се губила, когато съм била 3 годишна, но толкова ме е впечатлило като преживяване, че до ден днешен го помня с подробности (разбира се, в моите представи семейството ми се беше изгубило и аз си го търсих  Mr. Green)

Като стана дума за хищни животни от семейство котки, онзи ден гледах едно предаване за фотография на дива природа и показваха снимки от района на Мъртво море - има там леопарди (следват линкове към снимки):
http://lib.cet.ac.il/storage/Pics/4000_4099/0000004030/63_final.jpg
http://www.misgeret.co.il/Pics/bartov/9122-246-18-10-06-L.jpg
http://eingedi.bsmart.co.il/Media/Uploads/pic-%D7%A0%D7%9E%D7%A8 … 7%95%D7%A8(3).jpg
http://www.kan-naim.co.il/ArtPic/nemera-regel_310_id=3916_01.jpg

Те са на изчезване, останали са нещо като десетина, срещат се най-често в района на резервата "Ейн Геди", предимно в разни пещери ги засичат  Peace Докато търсех снимки, намерих и статия за поразиите, които един леопард е свършил в Димона (надолу с маркера до снимката на закусващия леопард, новината е от 08.05.07)

До по-късно...  bye

# 247
  • Мнения: 1 526
... Общо форумска софийска среща?!

Къде ? Кога ? Кой ? Какво ? Как ?  Laughing



И аз това питам! Дайте процедурно предложение за дни, места. Да се разбереме и аз съм на линия!


Мента, много мило че си решила да ни поканиш  Hug, много бих се радвала да дойда да се видим, но незнам, в шлиши съм заета до към 2 часа, докато дойда ще стане 3ч... вие вече ще сте се видяли сигурно. Но все пак да каже Буба час, пък ще мисля какво мога да съчетая.
Ние летим в хамиши. Още нищо не съм приготвяла. Само изготвям лист с имена и телефони, защото там няма да имам нет.

# 248
  • Мнения: 490
    Ох, писах,писах и пак взе,че ми се изтри поста #Cussing out
        За това на кратко пак
   Благодаря за посрещането Flutter
        Мента, Бубе на линия съм за среща, ще се разберем по скайпа.
Тали , дано и ти успееш да се измъкнеш Hug
       Жаки, добре съм, вие как сте в София е по- топло отколкото тук, вие на море няма ли да ходите?
         Инче, а ти ходи ли до София да я посрещаш твоята девойка?
        Пете, на всеки се случва да пропусне нещо, безгрешни хора няма.
    Перах ,  другата година идвам с теб на екскурзията с джиповете Mr. Green
         и една почерпка в горещините   
    
           

# 249
  • Мнения: 2 952
 Simple SmileМимкис , шегувам се ! Ти какво ? Сериозно ли си помисли  Simple Smile ?

 Прекалено е топло навън ! Едвам се добрахме до климатичето и сега сме  рахат. Леко искарване на жегите и хубав ден от мен!
 

# 250
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Добърррр дееееен  Mr. Green
Значи имам две опции:Едната е да дойда шлиши,но адвоката може да ме приеме в 5 следобед,другата е да дойда равии тогава може да ме приеме в 11 преди обед  Peace Нека Мента реши как ще и е удобно да ни посрещне понеже все пак ще сме на нейната глава.За мен няма значение кой ден ще пътува защото утре съм последно на училище.
Отивам да чета какво сте писали  Peace

# 251
  • София
  • Мнения: 7 972
Аз да си призная така малко съм го ударил на лежане нали.

Сега експериментирам върху теорията половин час на една страна па половин час на другата страна и си мисля, че се получава добре на практика.

После мисля да поработя върху дилемата седене на стол или лежане тоя път върху дивана. Щото то избора всъщност на методите на прилагане на тая теория е най тдруден.

Та ако имате някакъв опит няма да е лошо да споделите.

Апропо четохте ли за някаква далавера на равини в Ню Джърси май. Там корупция и пране на пари имало, даже има намесени лица и от Израел. Дали се коментира това в пресата при вас.

Борянче, какво ще рече бе душа да одиш при адвоката като шлиши па като равии. Бе много сложно това при вас бе. Ние при адвокатите си одим нали като обикновени хора. Верно веднъж ходих нали при един по дълги панталони и после по къси ама не знам дали това означава.

Последна редакция: нд, 26 юли 2009, 14:48 от дядо хаджия

# 252
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Нека Мента реши как ще и е удобно да ни посрещне понеже все пак ще сме на нейната глава.За мен няма значение кой ден ще пътува защото утре съм последно на училище.
Отивам да чета какво сте писали  Peace

Бубе, както ти писах - за мен няма никакво значение, и двата дни съм свободна (и да не бях - щях да се освободя, да не идваш всеки ден до тук  Hug). Ако някой друг има някакви предпочитания за ден и час, нека си каже, за да го уговорим по-бързо  Wink

Ако трябва да сме при нотариуса в 5, трябва да хванеш влак, който пристига в 4 и 15, 4 и 20. Има такъв, от Хайфа излиза в разл. часове (в зависимост от гарата), минава през Биниямина в 15:50  Peace
След нотариуса, у нас ще сме в около 5:30  Simple Smile (това го пиша, за да имате обща представа за времето, което отнема придвижването ни от едното място на друго; ако изберете йом равии в 11 - отново половин час минимум по-рано трябва да сте на гарата, след което, след адвоката - около половин час е до нас) + ако някой предпочита на друго място да се срещнем - след адвоката мога да доведа Буболина до където решите  Hug

Съжалявам, че така "делово" ми е включването Blush, по-нататък пак ще пиша...

Борянче, какво ще рече бе душа да одиш при адвоката като шлиши па като равии. Бе много сложно това при вас бе. Ние при адвокатите си одим нали като обикновени хора. Верно веднъж ходих нали при един по дълги панталони и после по къси ама не знам дали това означава.
Joy Дядо Хаджия, заради мен Борянчето пише дните на иврит  Blush Понеже в Израел на вторник казваме третия ден, на сряда - четвъртия (нали броим от неделя), и мен българските наименования, когато се ползват в Израел - с изр. календар, ме бъркат...  Blush 

За скандала и тук много се говори, то нали не е един скандал, та за какво по-напред.... ама, да, не го подминават - не знам дали се е писало за това, но са ползвали специални религиозни изрази като пароли между тях си, да не ги разберат за какво става дума... Изхитрили са се...  Wink

Моят опит е показал, че лежането на дивана е по-ефективно  Joy

# 253
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
... После мисля да поработя върху дилемата седене на стол или лежане тоя път върху дивана. Щото то избора всъщност на методите на прилагане на тая теория е най тдруден.

Та ако имате някакъв опит няма да е лошо да споделите.

Апропо четохте ли за някаква далавера на равини в Ню Джърси май. Там корупция и пране на пари имало, даже има намесени лица и от Израел. Дали се коментира това в пресата при вас.


Аз гласувам за "на дивана"! Опита от "на дивана" ми е само положителен. На стола е първо по-тясно... и второ - по-неудобно.
За другото... дядо, то отдавна е казано - "По-добре в устата на хората, отколкото в краката!"

# 254
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ментичка,аз мислех да пием кафе преди нотариуса,че после ще стане много късно.Да се видим преди нотариуса и после като идваш да ни изпращаш да минем покрай офиса.Ако ще пием кафе след нотариуса ще стане много късно и ще трябва да се прибирам сама и по тъмно до мошава а не ми се иска много много

Аз да си призная така малко съм го ударил на лежане нали.

Борянче, какво ще рече бе душа да одиш при адвоката като шлиши па като равии. Бе много сложно това при вас бе. Ние при адвокатите си одим нали като обикновени хора. Верно веднъж ходих нали при един по дълги панталони и после по къси ама не знам дали това означава.

Аз само лежа в леглото като съм се подпряла на една огромна възглавница а за дългите панталони-е няма как да ги обуя при тази жега тук-кошмарно топло е.Пак,че мента е обяснила за дните от седмицата ,че ако тръгна аз да обяснявам ще стане съвсем объркано  Blush

Общи условия

Активация на акаунт