ИЗРАЕЛ 43

  • 22 259
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 952
Ами мъничка, Боряна ! Голяма искам - фамилна , ако може и джип  Joy А пък стълбовете да се пазят! Има време , ще се ошлайфам аз !  Flutter Иначе номер 14  си е мой човек  Joy , засега ми е екстра.Открих го преди  2 с едмици мисля - той ми спирал до нас точно бе (всичките тия години де  Joy ). Имаше и някакъв 19  - ама съм се качвала преди  4  години - ходеше някъде до  Тел Авив - "шук а Кармел" ли беше , кой пазар беше  newsm78 .... Няма лошо в  автобусите - свикнеш ли кое къде ходи  са много удобни, бързи, гледам и разписание  спазват ( с моя малък  опит) . Може  някой да ме опровергае , ноу проблем!  Simple Smile

Тигрис , 26  е екстра бе ! Рахат!  Simple Smile 

# 286
  • София
  • Мнения: 7 880
...

Тигрис , 26  е екстра бе ! Рахат!  Simple Smile 

Мдааа екстра е - даже в сряда очакваме и дъжд (само за един ден) и после пак слънче около 30-32 градуса.

Апропо няма ли карта на автобусите в Израел или по точно исках да кажа на транспорта в Тел Авив ?

# 287
  • Мнения: 1 410
Цитат
Тигрис , 26  е екстра бе ! Рахат!
Лелееел,чавка ми е изпила мозъка ....помислих,че Тигъра е светнал Петя за автобус номер 26 ....и тя доволна ....па и Дядото се обажда по въпроса .....срам,срам.....ама чета ли чета ..... Embarassed

# 288
  • Мнения: 2 952
 Joy

Tанче !  hahaha Joy  ooooh!То стана една!

Дядо хаджи ,има всичко ...има .Аз просто не пътувам по автобусите . Това е.

Боряна спи сега сигурно , обаче кат' се събуди  да види тя как не е пуснала  тука  това  видео  Joy  :
http://www.youtube.com/watch?v=mC8JVz5eDl4&eurl=http%3A%2F%2 … e=player_embedded

Идете вижте снимките на Ханд във Фейсбука ! Пак се ошашавих ! Страхотни са ! Не се напътуваха тия  хора !  Спира ми се дъхът на мене от  тия  снимки  Simple Smile !

Aйде  аз пак Фащам пътя ! Почерпете се :

Последна редакция: пн, 27 юли 2009, 16:21 от petia911

# 289
  • Мнения: 1 526
Мъъъъъъъ, Пете това изглежда вкусно!

Отмених Мента и пуснах новата тема  Hug Заповядайте!

Запазих оформлението, защо много ми харесва  Peace!

Общи условия

Активация на акаунт