ИЗРАЕЛ 43

  • 22 276
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 526
А къде е мисрада  на нотариуса?
Ако искате можем да се видим към 3 ч. в шлиши, някъде там наблизо и после да вършите работа. А за ревии, аз пак не мога преди 3, но ако искате и можете след нотариуса да чакате можем да се видим пак до към 5-6  Peace.
Аз да предупредя, че ще съм с ремаркета (то се знае де  Grinning).

Дядо Х., при мен практиката показва, че периодично трябва да се сменя седянето с лежането, така резултатък е най- задоволителен  Laughing!

# 256
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Тали, в Р"Г - но близо до жп гарата - Т"А а-мерказ (пеша се взима разстоянието, такси не те качва за толкова малко разстояние)  bowuu

Аз гласувам за "на дивана"! Опита от "на дивана" ми е само положителен. На стола е първо по-тясно... и второ - по-неудобно.

Аз доколкото разбирам, на теб там ти е местоживеенето  Joy ... явно става дума за богат опит  Mr. Green

Бубе, няма проблеми  Peace Значи, ако е в 5 адвоката, имаме време до 4 и 15 (като застаховка да не закъснеем). В Рамат Ган мога да предложа да седнем на кафе в заведенията около Диаментената борса или на ъгъла на Биалик и Жаботински (има малък търг. ц-р там и е на 10 минути от адвоката, и двете места са централни и има транспорт) или у нас, разбира се (по желание на гостите Hug). Диаментената борса е две спирки след Азриели (една жп гара е жп разстоянието).

Ако се срещаме в Азриели, ще трябва да напуснем в 4, за да пристигнем навреме за главната цел на посещението.
(пиша тези неща, за да може и другите да си направят сметка)

За равии/сряда остава вариантът първо да се разходим до нотариуса, пък после - веселбата...

# 257
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ами мисрада(офиса да кажа аз за дядо Хаджи да не си помисли,че си говорим кодирано) е близко до ЖП гарата,Мента каза 10мин пешком,улицата е Макдоналдс ама нали си имам кой да помогне та не помня номер  Blush Напълно ме устройва да се видим преди нотариуса,че ме е страх по тъмно из Лев аМифрац  Tired За шлиши плана на Талинда ме устройва,нека сега и другите да си кажат  Peace
Талинда,искам си рисунката от приятелката ми  Hug  Peace  Сложи я от сега в чантата да не я забравите  Naughty
Ментаааааа,ти ще правиш сметките  Grinning аз обещавам да съм послушна и където и ме заведеш да ми хареса  Peace
Много ми се спи хора,умирам...

# 258
  • Мнения: 1 526
А не, никакво умиране тука решаваме въпрос от световно значение, тя умира... без такива  Laughing!

Бубе, обаче от друга страна ако се видим в шлиши, ще имаме само час, между 3-4ч. а практиката ми от форумските срещи показва, че времето тогава минава много бързо. Ако пък се видим в равии ще можем да се видим от 3 до към 5-6 и ще успееш да се прибереш по светло, но пък сигурно след адвоката ще ви се изчака чакалото докато моя милост успее да пристигне  Confused.
Когато решите, аз ще се постарая да пристигна максимално бързо, за да имаме повече време на разположение.
Ако някой иска да праща нещо по мен към БГ, да го донесе. Стига да не е цветен телефизор и пералня взимам всичко (шегувам се, разбира се). Ако някой наистина иска да казва, това е подходяща възможност  Peace.

# 259
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Ако някой иска да праща нещо по мен към БГ, да го донесе. Стига да не е цветен телефизор и пералня взимам всичко (шегувам се, разбира се). Ако някой наистина иска да казва, това е подходяща възможност  Peace.

Ех, за малко и аз да се вредя  icanfly нооо щом не приемаш телевизори и перални, ще се откажа от предложението ти  Mr. Green

Бубе, и това е вариант - равии, ще свършим работата до обяд и после ще се пошматкаме и после ще се срещнем с цялото кралско войство от Талина страна. Даже ще имаме време да се придвижим до каниона, че май е по-удобно за пристигане от Холон (Тали, тук е твоя думата - ние от 11 до 3 можем да пристигнем до където ни кажеш).

Мимкис, теб те смятам като "прикачена" за Бубето, защото идвате с един и същи влак  Grinning

Аз пък, представете си, в тази жега започвам да гладя дрехи  Crazy  1ironing Макар че с мили чувства поглеждам към дивана... (особено пък като го подхванахме като тема Sunglasses)

# 260
  • София
  • Мнения: 7 934
Значи тогаваната почвам аз схемата легло - диван - стол, аааа чакайте бе имам и фотьойл. Абе мислех да пробвам и креватчето на внучката ама нящо много на криво ма гледа туй дете та не знам защо.

Тигре, тия тука нящо ми намирисват ша знаиш. Това шлиши, па равии, па мисради, па גברים нящо като на кодирани сигнали ми мяза. Чети там как Мента мята едни гари за заблуда, уж тая гара, па после не знам коя гара - демек да не разберем ние авата последно на коя гара нали и ще видиш в последна сметка как Боряна ще долети с миксера, а другите един Господ ги знае с тиган ли, с кухненски робот ли - никой не ти казва. Аз още като прочетох, че Боряна летяла с миксера се усъмних нали, ама викам си чакай така малко то ще излезе и другото. И накрая за заблуда Мента видите ли щяла да глади, пък Борянка полегнала на диван с висока възглавница.  Thinking

Давай да си отваряме очите и ушите на четири, че тия дами са замислили нящо и после и МОСАД няма мое ги оправи. Предлагам да минем на операция пържена цаца във фритюрник  в комбинация с бира изстудена в кладенец. Ако требе ще викаме подкрепление. Laughing

# 261
  • Мнения: 490
Цитат
тия тука нящо ми намирисват ша знаиш. Това шлиши, па равии, па мисради, па גברים нящо като на кодирани сигнали ми мяза. Чети там как Мента мята едни гари за заблуда, уж тая гара, па после не знам коя гара - демек да не разберем ние авата последно на коя гара нали и ще видиш в последна сметка как Боряна ще долети с миксера, а другите един Господ ги знае с тиган ли, с кухненски робот ли - никой не ти казва. Аз още като прочетох, че Боряна летяла с миксера се усъмних нали, ама викам си чакай така малко то ще излезе и другото.
hahaha smile3532 rotfImbo 
     разконспирирани сме Mr. Green
      Мен ме знаете, аз се лепя за агент Бубале  Wink

Последна редакция: нд, 26 юли 2009, 21:34 от mimkis

# 262
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Дядо, аз колежките ги разбирам, щото едни и същи термини използваме... По-рано бях 007, ама с тази финансова криза ме преоцениха до 001 вече, но пак играя в отбора де!  Laughing
А и по тез места съм бил скоро, така че знам ги за какво говорят. Ето за тук става дума:
http://www.mitko007.snimka.bg/album.php?album_id=251053&pid=6604339
http://www.mitko007.snimka.bg/album.php?album_id=341092&pid=10522327

# 263
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Тигре, тия тука нящо ми намирисват ша знаиш. Това шлиши, па равии, па мисради, па גברים нящо като на кодирани сигнали ми мяза. Чети там как Мента мята едни гари за заблуда, уж тая гара, па после не знам коя гара - демек да не разберем ние авата последно на коя гара нали и ще видиш в последна сметка как Боряна ще долети с миксера, а другите един Господ ги знае с тиган ли, с кухненски робот ли - никой не ти казва. Аз още като прочетох, че Боряна летяла с миксера се усъмних нали, ама викам си чакай така малко то ще излезе и другото. И накрая за заблуда Мента видите ли щяла да глади, пък Борянка полегнала на диван с висока възглавница.  Thinking

 Joy (как няма иконка, която да покаже, че със сълзи съм се смяла)

Дядо Хаджия
, ти може би вече подразбираш, Тигърът го играе малко двоен агент, така че всички трябва да сме мноооого внимателни, когато той се навърта  наоколо Mr. Green

# 264
  • Мнения: 2 952
 Joy Ох , немога повече !  Joy

Ние сме опнали релси тука , един влак  свири .Отделно едно мече пее - подаръци от  свекъра . Аз съм казала да не са  подаръците шумни! Толкоз ли няма влакче  дет' да не свири като лудо и пара / пушек  пуска даже  ooooh! . Мечето и то се кълчи на всичкото отгоре! Да не говорим колко сладолед капе от тия  фунийки ! Гризат  ги отдолу първо !  #Crazy Защо бе ! От там излизало по-сладко сокче  ooooh! #Crazy ... Ох какво ли  ви занимавам с мойта личност и фамилия . Вие си имате  други вълнения сега покрай срещата особено. Дядо хаджи , какво лежане бе ! Лежа само нощно време  аз и то на специален матрак - ръчна изработка от н'ам си к'ъв кибуц с н'ам си к'ъв пълнеж  и н'ам си к'ви възглавници от  перушина от шийките на н'ам си к'ви патки . Патки, шматки - все не си доспивам! Да ида на село да легна на обикновен дюшек и да пия чешмяна вода , и да си метна едно обикновено одеалце ще ми е по-кеф ...Само малко тишина искам и да  слушам баба как говори все същите истории, а дядо се прави , че слуша ... Кима на всичко и само  ни гледа  и ни се радва . Тя иначе ако викне  - изведнъж той чува бая хубаво.Особено му е изострен слуха ако е отишъл да точи домашно вино и естествено да дегостира там още на място. Пази си гърба от  агенти много умело  Joy .Котките не го заблуждават , научил е на баба стъпките отлично , та чак и дишането  Joy Ох ...броя  дните аз  до България ! Тали, блазе ти ! Езе кеф ...не остана , а ?!  Grinning

   Прегръдки!  Hug

# 265
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
... Предлагам да минем на операция пържена цаца във фритюрник  в комбинация с бира изстудена в кладенец. Ако требе ще викаме подкрепление. Laughing

Дядо, бях пропуснал последното ти предложение... Приема се! Макар че, във фритюрник няма ли да е много... нездравословно? Нещо по така с активфрай не става ли? Или цацата само по този начин може, а? Ти си спец там, доверявам ти се! За бирата нямам възражения. Само трябва да е затворена добре, докато я държим в кладенеца... да не стане хомеопатична  Wink

# 266
  • Мнения: 232
Ей,много сте изписали,немой да Ви прочете човек! Laughing

Първо да се похваля,че вече имам компютър в къщи,след като стария здаде багажа!

Сега да разкажа за морето!Имаме къща в едно забравено от Бог село Laughing,с има няма 10 къщи!Та това село е на 10км от Дуранкулак(за който не знае,най-северната точка на бг черноморие),и естествено има и граничен пункт!Има още едно село,в което моя мъж е решил да ходим на плаж,аз съм твърдо против естествено.Ето това е село Крапец http://www.krapets.com/bg/.  По средата на пътя,се сещам,че съм си забравила банския Mr. Green,то така не ми се ходеше там,че не е истина!Харесвам Албена-чисто,подредено,няма строежи,абе кеф!Пристигаме на плажа,и вече на пясъка се усещам,че забравих и чадъра Mr. Green,мъж ми вече побесня!Сещате се в събота ква жега беше!Та в това село,само софиянци и варненци,какво толкова му харесват newsm78,не мога да разбера.Плажната ивица отвратителна,на брега дълбоко до кръста!Хубаво,че в неделя заваля,че иначе пак щяхме да сме на плаж Mr. GreenТа в неделя,от леглото на дивана Joy Joy,че и валеше,беше само за кекс Mr. GreenА забравих да кажа,че тъкмо почвам да правя снимки,и се оказва,че трябва да подменя батериите,та за това и снимки нямам!

Последна редакция: нд, 26 юли 2009, 20:33 от Наина

# 267
  • София
  • Мнения: 7 934
... да не стане хомеопатична  Wink

Глей ся душа значи туй сега е модерно. Значи нали кихнеш оп там нещо ми ти хомеопатично, заболи те зъб айде пак хомеопатично, нали такова жената забременее и айде хомеопатично и тя вече не е бременна (ъъъъ .... такова  newsm78 за това последното май нямаше).

Цаца в актифрай особенно ако е много ситна не става. Онова я натрошва и я прави на кайма. Виж ако е с една идея по едра първо я пускам без бъркалка и след това я превъртвам за около няколко минути и е готова.

Абе вие какво всички се към диваните ви тегли - нещо съмнително взе да става тука.

Последна редакция: нд, 26 юли 2009, 20:53 от дядо хаджия

# 268
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
и аз съм се опнала на дивана и се спуквам от смях с вас Joy Joy Joy Joy
цаца и бира нямам, но утре ще оправя грешката Mr. Green

# 269
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Такаааа,първо се включвам с най-важното: И аз искам цаца(бира имам)
Сега не толкова важното:Значи идвам(е) за тази среща с нотариуса която е 5 следобед.Чакам мъжо да ми каже какви влакове има минаващи през Бенямина та да се чуем и с мимкис...Такива работи  Peace
Аз досега сновах из улиците-голям кеф  Mr. Green Играх си с две кучета-останах без ръце да мятам пръчки(луд умора нема ,само се поти  Mr. Green )

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт