ИЗРАЕЛ 43

  • 22 279
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Цаца и аз нямам, но утре ще бъда с пъстърва. Бира - може би... макар че на пъстървата повече й отива бяло вино...

# 271
  • София
  • Мнения: 7 936
Моля ако обичате да не се отклонявате от темата нали.

Цаца и бира ... ша имате да взимате ... на пълен пост (в краен случай на двойно препечена ракия и гореща свинска пача с чесън) минавате докато не се изясни дамската конспирация и кои са точно нотариуса и адвоката и каква е тяхната роля по отношение на полягането на Боряна и гладенето на Мента. На всичкото отгоре Мимкис вместо да излезе нали открито и да заяви цялата истина все че се лепна зад Буба и оп видите ли мене ме няма.

И какво стана ся. Боряна била мятала пръчки на кучета, да бе да... сто на сто съм уверен, че е мятала със специални уреди писма към Мента с последните указания.

Ами Петя911. Влакчета и били свирили, че и мечета и пеели. Бреййй ... влакчета я, то тия гари дето ги подмяташе Мента сто на сто и влакчета щяха да се появят. И понеже ги разконспирирах аз тука и хоп нали вниманиееее някой пееее. И за прикрите нали да не разберат другите уж мечето било пеело. Да де ама се издадеееее. Мечето се и кълчело така, че ся сто на сто съм сигурен, че всичките ще минат на кючек денсинг и тая дето нали най добре играе ще се издаде сама, че пеела.

Наина пък направо заявава отлагайте срещата. Ама за да не е директно нали хоп забравила си банския - демек срещата няма да е в този вид и какво какво - хайде и тя на дивана полегнала (изобщо тия полягания на дивана нещо много зачестиха и взеха да стават съмнителни).

Виж само Тали Дан нящо ми отбягва от погледа каква точно роля играе в цялата тая конспирация, ама нищо ние сме опитни и търпеливи.

Така, че ако обичате не се отплесвайте ами давайте тука обяснения доброволно.

Тигре, слънчеви очила за прикритие да си търся ли бе. И да знаиш нали аз щото ще съм дегизирин в лявата ръка ще нося едно парче сурова наденица (таки си мисля, че на никой няма да му направи впечатление), а ти ако искаш вземи една дамаджанка така (може и с вино да е напълнена - ама не от хомеопатичното, ами от онова отлежалото дето е от седма бъчва трети ред в ляво).

Последна редакция: пн, 27 юли 2009, 00:16 от дядо хаджия

# 272
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Наина, много си е хубаво селото, ти пък  Party

Виж само Тали Дан нящо ми отбягва от погледа каква точно роля играе в цялата тая конспирация, ама нищо ние сме опитни и търпеливи.

Голям пропуск от твоя страна - забележи, тя идва с ремаркета и освен това не е склонна да приема цветен телеФизор  Wink
Демек - нейната роля в конспирацията е много централна  Sunglasses

И, много ви се моля, това за бирата и цацата не го изтърсвайте така директно, ще разстроите Борянчето, която и без това страда от липсата на тези екстри в нашия край. По-заобиколно, по-закодирано ги казвайте тези неща  Naughty (напр.: малки чайки прелитат над тигана и пускат в него улова, ферментирал ечемик и малц се изстудяват в хладилника  Wink - за който е предназначено посланието, ще го разбере)

Има един примерен влак - от Хайфа излиза в 12 и нещо, спира в Биниямина в 12:50, при мен пристига в 13:23.
Бубе, как ти се струва? Аз все забравям от коя гара се качаваш  Blush но този влак, който го гледам, излиза в 12:21 от Бат Галим, в 12:28 - от хоф а-Кармел  Thinking
Тали, ако ми напишеш името на спирката (от която се качваш) и номера на автобуса, с който пристигаш до Азриели, ще ти напиша евентуално с какво да го замениш до нас. Ще дойда да ви взема от спирката, като пристигнете, ти само ще звъннеш, когато си наблизо (още от рейса) - пр. след като минеш Азриели или като минете през спирката на гарата... Аз ги гледам тук на Дан автобусите - 140, 141 (140 спира и на двете кръстовища - и при Бурсата/цомет Елит и на Жаботински-Биалик). Ще разгледам и за алтернативни линии  Peace
Пете, ако се престрашиш да дойдеш, на теб май ще ти е най-удобно с влака; като за теб, тъй като идваш от юг, не от север, както са Буболина и Мимкиса, важи слизането на гарата след Азриели (за Буба и Мимкис е слизане след телавивския университет, @Мимкис, на теб разчитам да не пропуснете гарата като по-опитна в пътуването)

Аз най-тържествено обещавам да си заредя батериите на телефоните, а не както обикновено, да съм без мобилен телефон, 'щот съм забравила, че съществуват   Mr. Green

# 273
  • Мнения: 310
 Joy hahaha  Ох скъсах се от смях с вашите конспирации големи сте скици ей тук посред офиса сама си се смях добре че нямаше колеги наоколо.
Тали тук съм, на морето бях само за три дни. През август се надявам за повече.
 Имах много работа и не мога да се доредя да пиша. Обаче ви следя, чета,    всичко е под контрол.
Чакам да пристигне Тали в София и ще заформиме и тук една конспирация-среща, Дядо Хаджи със суровата наденица и Тигъра с дамаджанката и някой с  ремаркета ...  Joy ще го измислиме

# 274
  • Мнения: 1 410
Какво става тук?Какви са тези филми ?МАлей,къде се забърках.... ooooh!Ама няма да се цепя от колектива ,я.....
Вчера бях на форумска среща -  бг.мама я организира.....ама народа се разбягал по морета и океани и бяхме малко ....но пък весело ....смях,танци....мъжовете ни обсъждаха как цъкаме по форума ...... Whistling Купона беше в Интериор Сити ,мебели - ум да ти зайде,цени - по-по-най..... #Crazy Но пък изпълних една мечта - кърмих на люлеещ се стол ....ето и снимка ,едно многодетно мамче ме снима (аз нали съм си блейка - забравих фотото  Laughing)   http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13797431 

Айде вие действайте по КОНспирацията (кон ли ще се спира) ......уведомете ме по гръмоотвода ..... Sunglasses
 

# 275
  • Мнения: 2 952
    #Crazy В тия  часове на деня не се престрашавам в жегите  Simple Smile с децата най-вероятно - на път с деца  Whistling ... Свекъра е сам напоследък и гледа Елади.Немога и моите да му оставя.Вие се вижте  - най-важното е да е с кеф ! Без  деца ( и то малки) е лесна работа  Simple Smile !

  Танче , к'ви бели токчета си ударила !  #Crazy Да не каже  човек , че  4 деца имаш ! Ти си баш за при нас -  и 5 да целнеш ,и пак във  форма ! Евалла ! Whistling

# 276
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Мента,чакам Мимкиса да провери какъв влак я устройва защото тя е почнала да учи и преди обед е заета.Иначе аз се качвам от Лев аМифрац  Peace Ако Мимкиса идва ще се съобразя как и е удобно ако не ще хвана този влак ,който ти си намерила  Peace
Танче,ама верно какви токчета си обадила  Grinning Аз с токчета мога да вървя само на килим (практика от казината) по улиците варвя като патка  Joy
Пете,време е да се ориентираш към някоя метапелет,не става все да се цепиш от колектива  Naughty
Дядо Хаджи,Тиги в какви филми сте влезли   Mr. Green
Аз да ви кажа,много съм тъжна  Sad Днес ми беше последния ден в Улпана,което означава,че свободното ми време сега ще е прекалено много  Tired
И друго  Mr. Green Вчера си стоя аз в салончето хапвайки пържени картофки и в един момент котката идва от вън като подлудяла и почва да бяга из стаята накрая се навря под една малка масичка и стои там.Реших аз да погледна какви ги върши и ооооооооп мишка.Нададох едни писъци,мъжо дохвърча и беше 30мин война да прогоним мишока без Кукула да го докопа и утрепе  Naughty Е успяхме ама сега все си проверявам комарниците да не ги е отворила,че знам ли следващия път какво ще притича вътре.
Отивам да си полегна аз,хубав ден ви желая (розов  Mr. Green )

# 277
  • Мнения: 1 526
Ето ме и мен,
в този розов ден  Mr. Green!


А сложихте ли сърце (директно преведен израз, означава "обърнахте ли внимание", незнайно защо напоследък често го казвам и на български така, което ми докарва много надсмешки и бъзици от страна на милото ми  hahaha), та сложихте ли сърце, че агент 00Мента го раздава двоен агент от конспирацията  Sunglasses?! Хем подмята тук спирки, шришита, хем после ходи та ме порти "там виж ремаркета, там виж тИлИ визор..."   Joy  Joy  Joy
Ох, и аз много се смях с веселите размисли и страсти на Дядо  Х(икс мен). Но той да не се услушва а бързо да признае ще участва ли в конспирацията в София, да подкрепи мъжката половина  Peace!

Пете, жалко! Но те разбирам, като се върна ще се разберем нещо, че уж все време няма живеем толкова близко, а то времето си върви и още не сме се видяли   ooooh!  Tired... А свеки, къде е, че само свекъра метапелства. Елади колко голям стана? Как бързо растат чуждите деца  Laughing!

Мента, ще дойдем с кав 74. Той върти на университета, проучи го в страницата на Егед, може би спира по близко до вас. Иначе слизам на Азриели, а се качвам на мерказ Кириат Шарет  Peace.

Последно ще е утре, да? Аз ще си направя устата да работя до 1 ч., за да успеем да стигнем към 2, 2.3ч. После в 4 ще погегляте, та да имаме време. Само да не се замотая в работата  Thinking. Казах на децата, много се кефят. Ама Меди ми сърдита, като подреждах шкафовете и (от ненужни работи, да има място за нови учебници и тетрадки) съм "подредила" картичката за Буба  ooooh!, така че не знам къде е. Сигурна съм, че я видях сега ще търся, ако не ще ти я принтя  Whistling от снимката на компа  Blush!

Танче, да ти имам усмивката- котка бе, мацка и половина  Peace!

Последна редакция: пн, 27 юли 2009, 14:14 от Tali Dan

# 278
  • Мнения: 490
     Мимкис докладва:
          Първо за справка питам дали името на спирката е Хагана? ( към Мента)
          Второ, предлагам да се търси влак, който спира на Хадера-маарав( от там ми е по-удобно) и да е около 1.30- 14 часа?
         Днес почнах интензивен улпан, в Хадера, защото нашия го обединиха в една група Бет, а и сме в едномесечна ваканция. Като за първи урок останах доволна, 400 шекела за 100 часа.
           
         Трето давайте да се разбереме за детайлите на скайп или на ЛС.
 
          Рапорт даден  Mr. Green
         

# 279
  • Мнения: 310



Танче, да ти имам усмивката- котка бе, мацка и половина  Peace!

Съгласна съм - много й отива на Танчето да е мама   bouquet

Пете ти шофираш Аааа? Браво браво ама някой стълбове и кофи ги правят много малки не мож ги види човек като шофира та ги поотнесе  Joy

Бубе, Бубе все имаш емоции с разни животинки

Последна редакция: пн, 27 юли 2009, 14:14 от suni4ka

# 280
  • Мнения: 2 952
Шофирам бе ..ама още немога сама , само с придружител!

Тали, свеки ходи по-често при майка си в Тел Авив .Уж има филипинка ... ама .... Свекър ми държи фронта с малкия .Елади  мина годинката вече - ходи!Ще  тръгва на градина сега септември (разгеле , да си починат свеки , че го отгледаха те ! ). Днес отивам наобяд  до тях , влизам -  свекъра в някаква поза уж  гледа Елади как си играе ама не мърда ! Изтръпнах , отива да го видя (свекъра) - той спи ! Седнал спи  #Crazy ! Да вземе Елади да  докопа нещо не ми се мисли!На всичкото отгоре едно съседско дете дошло да си играе с Елади , а то някъде 5 годишно - голямо. Сякаш не им стига гледане на деца , та и съседчето дошло.После като се седна и се почна едно ядене , мацане ... Ох  ooooh! ...главата ме стегна ! Грабнах си Шахар и оставих само Саги - поне е по-голям , малко да поиграят и ще си го взема. Цяла сутрин аз  в  един парк прекарах  под  едно дърво .Играчките напечени от слънцето - жигосват   #Crazy .Най-важното , е че гепих един рейс номер 14 , който минава  точно да нас и през  всички молове и парка , та чак до канион аЗаав . Решавам се с него, не взимам количка - за малко в жегите бива и на близко. Под  дървото си обяснявахме  за дърветата , птиците , как си говорят дърветата , как вятърът милва  клоните , слушахме  шума на листата .Говорихме пак за водата  , за въздуха ... Намерихме малко сянка  на половин пързалка ! То добре , че  в рейса има силен климатик , та Саги не искаше да слиза на връщане  Grinning. Такива неща.....
 
Боряна ,  на тебе скайпа ли ти блокира или други работи ? Mr. Green И на Тали така май . Питам аз и отговор не искам . Joy

# 281
  • Мнения: 232
Голямо събиране,ще да е! LaughingИмайте късмет,Вие учасничките да нямате снимки Laughing,незнам.....

Танче,за второто ще си купя такъв стол Laughing,на   моя мъж много му харесва,ще кажеш,че той ще кърми Joy

Петя,за онзи албум,на скайп една парола да ми дадеш,ако може де! Laughing

На всички неспоменати Hug

# 282
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Танче, браво на многодетните за инициативата и браво на майката, която те е снимала, за да можем и ние да ти се порадваме  Heart Eyes  bouquet

Борянче, честита мишка   Joy Хем змии имате там, хем котки - и пак се промъкват мишки, ужас!  Crazy
Ти имаш 3 варианта на качване - в 11:09, в 13:09 и в 13:35 / Мимкис ще си избере влак и ще ни каже окончателно  Peace

Тали, в София било по-топло и от тук, да не ти излезе късмета - от трън на глог; софианци не разказват, явно, за да не те уплашат нещо...  Видях рейса, изглежда ми, че ще ти е най-удобно да го вземеш до Азриели, а пък ние там да те чакаме. bowuu

Нова тема мога да пусна вечерта, сега излизам Peace

Последна редакция: пн, 27 юли 2009, 15:10 от Mentha

# 283
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Пуснах си скайпа  Blush Вчера рестартирах компа и забравих да го включа  Embarassed
За влака-Мимкис да си каже кой и върши работа а ако се откаже ще хвана този,който Мента каже  Grinning Така всички се грижат за моето пътешествие а аз чакам наготово  Mr. Green
Еееей Пете,браво след 100 години в Израел вече знаеш един автобус  Grinning аха,аха да научиш още един и то ще мине времето да караш с придружител и те виждам като комета по улиците  Peace Потренирай на мъж ти на колата ,но се оглеждай каква ще си избереш ти,тъй по-отранко е по-добре  Grinning има едни Сузукита,мънинки,розовки-точно в такава кола те виждам 

# 284
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
... Тали, в София било по-топло и от тук, да не ти излезе късмета - от трън на глог; софианци не разказват, явно, за да не те уплашат нещо...  Видях рейса, изглежда ми, че ще ти е най-удобно да го вземеш до Азриели, а пък ние там да те чакаме. bowuu

Беше, но вече не е! В събота беше пещ! 40 градуса май, ако не и отгоре! От вчера паднаха температурите - днес е около 26.

Общи условия

Активация на акаунт