бременна ли съм

  • 42 783
  • 899
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 214
Добро утро мили момичета,
Sunny 777 защо имам чувството че си бременна.... Simple Smile
аз още нямам лелка и хубавото при мен е че преди да ми дойде ми цапа поне 7 8 часа предварително т.е розовее ми преди да ми дойде.
засега нямам такова нещо и все още имам надежда че бебчо може и да е станал
Но пък този отрицателен тест вчера... офф то беше тъп теста.. може би требва да си взема престо или шуър чек

# 841
  • Мнения: 72
Мили дами, всеки тук е минал може би по този път.. Множество симптоми..надежди и отрцателни тестове..При мен лично стана сравнително бързо, на 3тия опит. Но първите 2 месеца бяха кошмарни..Даже бях решила да правим пследен опит и да спрем, защото толкова се бях вманиачила, че имах чувството, че ще откача..А то стана...Мили бъдещи мами, спокойствие..Та нали и бебчо като стане трябва да има спокойна и щастлива мама..Молете се за бебенца, желайте ги, но не се вманиачавайте. Успех на всички!!! Дано най- късно до края на тази година , всички да могат да се похвалят с  EFP  Hug

# 842
  • Мнения: 576
Добро утро мили момичета,
Sunny 777 защо имам чувството че си бременна.... Simple Smile
...

Лита, благодаря ти миличка, но с този кръвен тест... няма начин. Ако беше уринарен щах и аз да имам някаква надежда, но с кръвния няма как. Аз ти стискам палци при теб да се е получило и ще чакам да се похвалиш много скоро. Един съвет: ползвай само шуър чек. Престо често дава грешни резултати, а на останалите нямам много доверие. Двата ми положителни теста бяха Престо и някакъв измислен (поне за мен). Шуъра никога не ми е давал подобни отклонения. Успех  Flowers Four Leaf Clover

# 843
  • Мнения: 132
Привет на всички!  newsm51   
   И друг път съм се допитвала до вас и сега смятъп първо с вас да го споделя.
   Вече 3-ти ден ми закъснява, а това за 12 години никога не се е случвало, естествено си помислих най-хубавато.Сутринта си направих тест Sure Checjk-от новите, да си призная за първи път си правих тест и нз дали съм го направила правилно (на него пише да го държа наклонен надолу под струята на урината, да се намокри обилно 10сек.,а аз нямах толкова урина да го държа 10сек. и нз дали се е намокрило обилно), но ми отчете  EFN 1 чертичка  newsm45 Тогава дойде най-голямото ми притеснение, че може нащо да съм болна, защото никога, никога до сега не ми е закъснявало Sad
Страх ме е- ние чакаме най-хубавото, а то да ни дойде лошото. Sad
Сега работя на две работи и няма как да отсъствам и да отида на лекар, най-рано може да стане към края на др седмица.....
Много се притеснявам......МОЛЯ споделете какво мислите, дали е възможно да е рано да е реагирал теста, или да не се е намокрил обилно....

# 844
  • Ботевград
  • Мнения: 335
darkeyes,направи си нов тест за по-сигурно и дано видиш  EFP стискам палци

# 845
  • Мнения: 576
Здравейте момичета, току- що се върнах от доФтора и той ми заяви право куме в очи: Нямаш овулация !  Shocked Дори не ме погледна на ехограф- каза ми първо, че съм бременна. Отрече валидността на всякакъв вид тестове (дори кръвния) и категорично заяви, че съм бременна. Малко по- късно в разговора ми каза да отида в другата болница в която работи тъй като там имал вагинален ехограф, пък тук е само коремен и щял да ми назначи лечение, защото нямм ову. На въпроса ми как реши, че нямам ову, той отсече, че е сигурен и че ще говорим като ме погледне с вагиналния. Освен това твърди, че с коремен ехограф не можело да се проследяват мънички неща като фоликули и кисти- било абсурдно. Нямам думи просто. На всичкото отгоре май всеки момент лелката ще се появи. Корема и кръста започнаха да ме болят силно и имам усещането че ще цъфна всеки момент.
Стана много дълго за което се извинявам на всички, но ми се искаше да споделя с вас- само вие можете да ме разберете. Желая ви успех момичета. 

# 846
  • Ботевград
  • Мнения: 335
Sunny 777 ,как така е остановил тоя доктор че си бременна а нямаш овулация?Не се отчайвай.Ако мислиш,че доктора може да е не много надежден иди и при друг.Стискам палци всичко да е наред и да си бременна.

# 847
  • Мнения: 914
Тоя доктор направо го сменяй! И аз нещо не зацепвам, как така става това с бременността и липсата на овулация newsm78?

# 848
  • Мнения: 35
Здравейте момичета, току- що се върнах от доФтора и той ми заяви право куме в очи: Нямаш овулация !  Shocked Дори не ме погледна на ехограф- каза ми първо, че съм бременна. Отрече валидността на всякакъв вид тестове (дори кръвния) и категорично заяви, че съм бременна. Малко по- късно в разговора ми каза да отида в другата болница в която работи тъй като там имал вагинален ехограф, пък тук е само коремен и щял да ми назначи лечение, защото нямм ову. На въпроса ми как реши, че нямам ову, той отсече, че е сигурен и че ще говорим като ме погледне с вагиналния. Освен това твърди, че с коремен ехограф не можело да се проследяват мънички неща като фоликули и кисти- било абсурдно. Нямам думи просто. На всичкото отгоре май всеки момент лелката ще се появи. Корема и кръста започнаха да ме болят силно и имам усещането че ще цъфна всеки момент.
Стана много дълго за което се извинявам на всички, но ми се искаше да споделя с вас- само вие можете да ме разберете. Желая ви успех момичета. 

Това е доста страно по добре отиди на друг лекар  Peace

# 849
  • Мнения: 576
Странно е наистина. Първо ми заяви категорично, че съм бременна, а малко по- късне, че нямам овулация и трябва да ми назначи лечение. А всъщност току- що ми дойде- обилно и адски болезнено. Възможно ли е да съм без ову и да имам обилен цикъл ? Този човек просто според мен не е в ред. Другата седмица имаме профилактични прегледи от работата и ще мина на гинеколог. Друго няма да предприемам за сега. Мисля си да си проследя БТ един два месеца за всеки случай въпреки че изключвам възможността да съм без ову.

# 850
  • Мнения: 240
Момичета и втори тест -отрицателен. Днес взех шуър чек, че онзи беше някакъв измислен. Сега обаче и при мен идва притеснението защо ми закъснява, тъй като не се случва почти никога. ooooh!

# 851
  • Мнения: 3 695
Момичета и втори тест -отрицателен. Днес взех шуър чек, че онзи беше някакъв измислен. Сега обаче и при мен идва притеснението защо ми закъснява, тъй като не се случва почти никога. ooooh!
колко дни вече ти закъснява, може да пуснеш кръвен тест  Peace с него със сигурност ще се разбере

# 852
  • Мнения: 576
Аааааа неземната, моя доки твърди, че на тестовете не може да се има вяра дори и на кръвните. Тест трябвало да се прави най- рано 15 дни след закъснение (или може би когато започне да мърда в коремчето  Thinkingooooh!

# 853
  • Мнения: 3 695
Аааааа неземната, моя доки твърди, че на тестовете не може да се има вяра дори и на кръвните. Тест трябвало да се прави най- рано 15 дни след закъснение (или може би когато започне да мърда в коремчето  Thinkingooooh!
Joy или чак като започнеш да раждаш  Joy и аз ще те посъветвам да го смениш тоз лекар

# 854
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Този лекар е абсолютно хаотичен.Първо има бременност,после няма овулация е как така,логика няма.Съветвам те смени го и не прави повече кръвни тестове,само се хабиш емоционално.Бебенцето ще стане!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт