бременна ли съм

  • 42 752
  • 899
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 576
darkeyes , аз пък те съветвам да изчакаш още малко. На мен този месец ми закъсня с 7 или 8 дни и нямаше нищо. Също така и на мен през последните два месеца ми идва с капчица, после две и така един ден, което никога не ми се е случвало. Може би от промяната на температурите и времето изобщо хормоните ни се пообъркват и за това са тези смущения. Изчакай още два- три дни, направи уринарен тест със сутрешна урина, ако продължаваш да имаш съмнения и лелката я няма, то чак тогава си пусни кръвен. Желая ви успех и положителни резултати на всички   bouquet

# 886
  • Мнения: 240
dessyta33, след два положителни теста, честито мила Hug
Лита, да не я пускаш лелката да припарва до теб, стискам палци.
За отчитането-при първата ми бременност теста беше положителен още след първия ден на закъснението, при това беше някакъв измислен.
А иначе при мен лелката днес се появи,  Sad но аз така си и знаех след два отрицателни теста. Поне се успокоих, че и на мен ме хвана параноя за кисти и от сорта...

# 887
  • Мнения: 214
Момичета,
лелката дойде с гръм и трясък преди мъничко.
ц ц ц   ужасена съм

# 888
  • Мнения: 94
Момичета,
лелката дойде с гръм и трясък преди мъничко.
ц ц ц   ужасена съм


Мога само да ти съчувствам,мила LITA Hug Изпитала съм го и знам какво е да таиш надежди и накрая да се сгромолясаш от високо. При закъснение от 11 дни какво друго може да си  помисли жена,която толкова много иска бебче  Cry Но уви....нямаше. Сега се опитвам вече да съм по-спокойна и да не ми е фикс идея и се надявам този месец Господ да е с нас и да ни помогне .Същото желая и на теб от сърце и до края на годината и ние да се похвалим с  EFP EFP EFP

# 889
# 890
  • Пловдив
  • Мнения: 585
LITA  - скоро ти пожелавам да се похвалиш с  EFP  Hug

# 891
  • Мнения: 1 427
Един бърз въпрос - някой може ли да ми каже как точно се усеща гаденето при бременност?
От 3 дни сякаш ми се гади, но не е като да ми се повръща и повдига, а просто е точно като кофти усещане в стомаха, сякаш съм пила нещо горчиво или неприятно на вкус.

# 892
  • Мнения: 72
И на мен ми се гадеше, но слава богу беше за кратко. Не мога да го опиша .. просто каквото хапнех и веднага ми ставаше лошо, не можех да се нахраня. Доста неприятно усещане.

# 893
  • Мнения: 1 167
Именно за това гадене става въпрос Е.Л,момичета темичката стана много дълга,дали да не се преместим в нова newsm78

# 894
  • Мнения: 1 427
Ами не знам, то отчетните са до 50 стр, но тази не е отчетна, не съм сигурна доколко страници може да продължим.
Предлагам да си направим една тема "Бременна ли съм - бързи въпроси и отговори" и да предложим да се закове. Така момичета, които влизат само за бърз въпрос няма нужда да пускат 100 еднотипни теми.

# 895
  • Мнения: 38
Здравейте ! Аз съм новаче,но съм си направила труда да изчета по-голямата част от темите.Следя тази тема,защото и ние в момента се опитваме да правим бебе.Това е първи месец в който не се пазим . Имам едно питане към вас по-опитните- Овулацията ми беше м/у 5 и 7 (този месец),винаги я усещам и винаги съвпада с "калкулатора".Разбира се работихме усилено по въпроса.Но до момента винаги ме е боляло само по време на ову-то,тези 2-3 дни .Днес е 10 и продължава да ме боли долу ниско,все едно ще ми дойде. Кръста също ме боли повече от обичайното.
  newsm78

# 896
  • Мнения: 1 427
Ако въпросът е "възможно ли е да съм бременна?" - да, докато не ти дойде, винаги е възможно да си бременна, до доказване на противното  Laughing

# 897
  • Мнения: 38
Добре звучи  Wink . Искренно се надявам

# 898
  • София
  • Мнения: 5 260

Момичета,
само за информация- не отчетните теми тук са до 30 страници, но нашите админи
са готини и разрешават малко повече  Mr. Green
Идеята за тема - Възможно ли е да съм бременна или бременна ли съм, ми
харесва много, че иначе почти всеки месец има по 3-4 такива  Crazy

# 899

Общи условия

Активация на акаунт