бременна ли съм

  • 42 771
  • 899
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 1 427
От 2 дни ми се гади лекичко  Grinning. Със сигурност си внушавам - Ову-то ми беше преди 7 дни. Но ме сърбят ръцете да направя тест - откачена работа  ooooh!

# 856
От 2 дни ми се гади лекичко  Grinning. Със сигурност си внушавам - Ову-то ми беше преди 7 дни. Но ме сърбят ръцете да направя тест - откачена работа  ooooh!

Не е откачена, виж моите постове назад  ooooh! ooooh! а уж и тук бях написала, че ще спра.  ooooh!  Сега вече наистина ще чакам закъснение !  Crossing Arms

# 857
  • Мнения: 1 427
Ама проблемът е, че знам че ще е отрицателен - дори и да има нещо, абсурд да видя  EFP толкова рано!  И въпреки това ми се прави тестче  Crazy
При предната ми бременност си направих тест 5 дни преди закъснението и разбира се беше отрицателен. Затова пък поне спокойно си чаках да ми дойде, много се учидих после на 2-те чертички. Понякога ранният отрицателен резултат всъщност е полезен - не тръпнеш в очакване в дните около М. Тогава ми е най-напрегнато - през 10мин съм в тоалетната да проверявам. А тогава бях толкова убедена че ще ми дойде, заради отр. тест..... Laughing

# 858
  • Мнения: 214
Здравейте сладурки, аз сега се събуждам и още няма лелка.. хуу отдъхнах си
събудих се с адско напрежение в корема... абе бях сигурна че ми е дошло
много ми е кофти едно такова отпаднало
Кошмарно ми е...  ooooh!

# 859
  • Мнения: 576
... При предната ми бременност си направих тест 5 дни преди закъснението и разбира се беше отрицателен. Затова пък поне спокойно си чаках да ми дойде, много се учидих после на 2-те чертички. ...
Точно поради тази причина сега теста няма да те успокои изобщо. Имай търпение миличка, а пък ние силно ще стискаме палци. Аз се отказах не само от тестовете преди закъснение, а от тестовете изобщо ! Ако ми закъснее ще чакам до следваща М и ако и тя не дойде- тогава тест !
Здравейте сладурки, аз сега се събуждам и още няма лелка.. хуу отдъхнах си
събудих се с адско напрежение в корема... абе бях сигурна че ми е дошло
много ми е кофти едно такова отпаднало
Кошмарно ми е...  ooooh!
Мила, стискам палци да не дойде изобщо гадната лелката.  Hug

# 860
  • Мнения: 92
Момичета,аз за пореден път вдигам ръце от "лекарите"...Sunny 777,да го зарязваш този шарлатанин,който нарича себе си "доктор".Нямам думи вече....За убиване са такива хора,некадърници...Извинявам се,ама много се ядосах.Има толкова много жени,които не са наясно с това как функционират телата им,нямат представа за много неща(по една или друга причина) и слушат докторите,които безпричинно им изписват кофи с лекарства и им тровят организмите...Не се трвожи,мила,според мен си ок.Стискам палци в коремчето ти да расте бебче!Хайде някой да се похвали с + де!!!!Скоро никоя от нас не се е отчела...а трябва!:)Хубав ден,момичета!!!!

# 861
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Sunny 777
това  е било знак от съдбата-да не разчиташ никога повече на този "доктор"

# 862
  • Мнения: 576
iwanttobeamom , съгласна съм с теб. Има доктори, които просто трябва не само да си скъсат дипломите, но и да забравят, че изобщо някога са се занимавали с този вид дейност (не бих искала да се изказвам по- грубо). За щастие, майка ми е акушерка и съм доста просветена по тези въпроси, но други момичета не са. Момичета, интересувайте се повече преди да предприемате каквито и да било действия предписани от доктор ! Аз също знам, че ми няма нищо. Сигурна съм, че си имам ову. Сигурна съм за съжаление, че няма и бебе. Най- сигурна съм, че много скоро всички ще имаме едни сладки и здрави бебчета.
Момичета и аз чакам + тестчета. Хайде някоя, пък защо не и няколко от вас поне да се похвалят тези дни !  Peace

# 863
  • Мнения: 128
Момичета, искам и аз да споделя с вас какво направих...Естествено, не можах да дочакам закъснението /имам още 2 дни/ на МЦ и направих тест вчера - беше Шуър Чек...Показа се втора мнооооого бледа черта, но я имаше...Обаче нали любопитството ме изяжда отвътре - днес направих втори тест, но друга марка. Втората черта е по-силна от вчера, и сега незнам какво да мисля...БТ ми е вече 4-ти ден 37,1 - 37,2...Дали е станало чудото  Weary? Едва ли, все пак имам още 2 мъчителни дни до закъснението /ако има такова/...Иначе си имам характерните симптоми, но то и преди да се появи отвратителната лелка пак ги има, така че...
Моля ви, споделете мнение... newsm78

Успех на всички и скоро да се похвалите всички с  EFP smile3504

# 864
  • Мнения: 1 325
dessyta33 , аз мисля че си бременна, при първата бременност първият месец аз подържах такава температура  Hug, док каз , че е нормално, обясни ми го научно, но хич не си спомням за какво ставаше въпрос.
Казвам ти тихичко - честито Hug Hug Hug След няколко дни сама ще се похвалиш Hug



# 865
  • Мнения: 132
Искам конкретно да ви питам  newsm12, според вас "бяло течение" по-скоро симптом за бременност ли е или за някава болест (напр.киста), вече 4-ти ден ми закъснява а досега най-много ми е закъснявало 2дни. Направих си тест днес, беше отицателен  Weary

# 866
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Desita - според мен си бременна  Hug

За бялото течение - при бременност се усилва, но може да е признак и на някаква инфекция вагинална. Иди на лекар, който да ти направи МБ и ще ти каже на 100%. Ако искаш пък изчакай няколко дни, виж пак един тест примерно след 6 дни закъснение и ще видиш. Също май бялото течение се усилваше и пред цикъл. Моля и другите момичета да кажат мнението си де.

# 867
  • Мнения: 132
xelita благодаря за отговора.

Освен бялото течение имам и предърпване в яйчниците и по- скоро днес в левия.
Но теста които правих беше категорично отрицателен- нямаше и зачеване на 2-ра черта.

# 868
  • Пловдив
  • Мнения: 585
xelita благодаря за отговора.

Освен бялото течение имам и придърпване в яйчниците и по- скоро днес в левия.
Но теста които правих беше категорично отрицателен- нямаше и зачеване на 2-ра черта.


ами и това придърпване според мен може да е симптом както на М, така и на бременност. На мен  EFP ми се появиха на 6 ден от закъснението. Направи кръвен тест, там мисля може и по - рано да се установи бременността. Успех и късмет  Praynig!

# 869
  • Мнения: 132
xelita благодаря за отговора.

Освен бялото течение имам и придърпване в яйчниците и по- скоро днес в левия.
Но теста които правих беше категорично отрицателен- нямаше и зачеване на 2-ра черта.


ами и това придърпване според мен може да е симптом както на М, така и на бременност. На мен  EFP ми се появиха на 6 ден от закъснението. Направи кръвен тест, там мисля може и по - рано да се установи бременността. Успех и късмет  Praynig!

тъй като до сега за 12 години никога не ми е закъснявало, според мен има два варианта: единия прекрасен-бременност (но теста беше отрицателен затожа се и притесних) и другия ожасен- болна(напр. киста). Знам,че трябва да отида на лекар за да се изяснят нещата, но съм многог заета сега, работя на две места и мога да отида чак към края на др седмица, но дотогава......Sad

Общи условия

Активация на акаунт