Отговори
# 255
  • Мнения: 24
Здравейте, минавам да ви нагледам какво си правите и  Shocked ...каскади пак. Мече не искам да разбирам какъв кошмар си изживяла.  Hug и дано вече свичко е ок. Ние сме от тези с юргана на земята.По някога слизаме от него и си бием малкото носле в ламината ама това не е нищо в сравнение с вашите скоци  Rolling Eyes
Sofi val минала си към отбора на Геа да не видиш нещо  Wink Бързо да се оправяте и двете.
За тиквичките аз ги приготвям точно като Теди само че ги беля (не ме питайте защо, и аз не знам)
Мартеничке има ли нещо интересно из вашия МОЛ? Из Хиполенд-а имало намаления чух, а нещо друго да си заслужава да посетя? Аз нали се каня от един месец да идвам до Т-во та сигурно в Сряда ще се класирам най сетне. Което пък ме подсеща да питам ИМА ЛИ ВЕРОЯТНОСТ ДА НЕ МЕ ПУСНАТ С БЕБЕТО В МЕТРО???
Фокси гледа снощи си ме пратила да си лягам ама аз съм го била свършила вече това та поста ти го видях чак днес Wink каква съм послушна само  Blush Обачеее Цвети по среднощ такава творческа муза и е дошла след бирката направо ме смая Hug
Айде стига съм писала глупост ами да взема да посвърша нещо докато малчо спи.
ето ни как игаем на пода (точно тук много слушка)
Котеее виждам те на балкона. Как е на морето?

Последна редакция: пн, 20 юли 2009, 14:55 от k.penkova

# 256
  • Мнения: 236
Претърпях пълен крах със захранването с пюре от картоф. Яна опищя света, плю, аз имам картофено пюре и на гърба, детето до сега рева и заспа. Утре пак ще пробвам с нови сили. Дано да е от тъпото пюре(картоф на Семпер, гаден на вкус), а не по принцип.

Мечи, голям ужас си преживяла. Важно е, че детето е по-добре, а ти си се поуспокоила вече. целувки от нас с Яна. Hug

Софи_Вал, ужасно е. То май Гея повлече крак с нейния счупен пръст и ти след нея. Да се оправяш бързо. Hug

Аз тъкмо се прибрах в 13,00 и видях, че сте тръгнали към Народния . често казано, мързеше ме да се връщам в центъра.

# 257
  • Sofia
  • Мнения: 2 500
Здравейте, мили мами!
Много ми липсвате, а нямаме интернет тук (защото е ултра скъпо и не са познали  Crossing Arms) и се редуваме с безжичния на тати. Ама е мнооого бавен и не съм чела нищо. Ще се опитам да попрочета след малко, а сега да ви се покажем на плажа и топенето на краченца - рев и оплакване Simple Smile)))





Целувки от нас с Венци! Отивам да чета  Hug


Лееелееее, Мечи, Доре  Sad Hug Hug Hug Ужасно нещо сте изживяли, важното е, че всичко е наред. Ужас! Дано Господ ни пази дечицата, че ние няма да успеем непрекъснато от всичко да ги опазим Sad Дано няма повече такива инциденти!  Praynig Praynig Praynig

Хайде, аз сдавам интернета. Довечера надявам се пак да мога да се включа! Heart Eyes

Последна редакция: пн, 20 юли 2009, 15:15 от cutesmallcat

# 258
  • Мнения: 25
Айде де обобщим, щото така нищо няма да стане - 11:00 утре, вторник, на входа на Южния парк откъм Витошка. Аз съм с оранжева Пег перего количка (това за новодошлите). Аз ще се обадя на Петя, че не знам дали ще чете днес. И чакаме останалите. Ивето, Весето, Диди и т.н. да не посочвам, както е казала Алхимичето.
Диди, аз си купих ето такава термо чанта http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=1301 цитирам описание "Поставя се във фризера на хладилника,докато напълно замръзне.Специална технология запазва температурата като в хладилник 4 часа." Моята еретична мисъл бе да я ползвам да си нося студено безалкохолно в нея  Embarassed но си нося и ваксините в нея. Дъното се замразява  и така. Ще ти върши работа със сигурност

алхимиче, моя тел. го има във файла, ако имаш новата парола провери го и звънкай. Силве, там си, нали?

К. Пенкова, с Петя си говорихме за МЕТРО, тя е носила Ради на ръце, но каза, че е видяла майка с количка, така че явно пускат. Предполагам, че не дават с децата на "собствен ход", за да не направят някой зулум по рафтовете.

Котееее, красота сте вие двамата, красота!!!!  Hug

# 259
  • Мнения: 139
Здрасти Мацки!

Не смогвам да ви изчета. Явно много съм изпуснала.
Даримка аз съм от Монтана, беше ме питала в една тема, но не можах да я открия.

Сега сме си сами с бебка, тати си замина. Не ми остава много време нито за писане, нито за четене.


Да ви се оплача на кратко, докато бяхме в ПЛД, водих малка на педиатър в прехвалената клиника Медикус алфа.
При някаква Червеняшка. Много е зле жената. Тръгнах си разочарована и с 35 лв по бедна.
Запазихме си час, като изрично подчертах че става въпрос за бебе на 4м. Отиваме на другия ден и ме посреща с думите: ами аз нямам везна за бебета...(прегледа става в стоматологичен кабинет, където се правят и рентгенови снимки) От врата като видя Деница и отсече: това дете има рахит. Съдела по челото и костите, че били изпъкнали ( и на татко й главата е ръбеста, аам той е 183 и е як като бик), да давам по 6 к вигантол. Освен това ми предписа някакъв кортикостероиден крем за крустите (които на следващия ден паднаха).  За капак ми обясни, как съм закъсняла със захранването и от 6м да давам глутен и кисело мляко. Та след този преглед водих малката на друг педиатър (след 2 седмици в Монтана), да ме успокои Simple Smile. Казаха че диагноза рахит се прави след снимка на ръчичките и там се гледали костни отлагания, и освен това Деничка няма рахит. И дозата от 6к  е била лечебна доза, изписва се само след доказан рахит, а не с поглед от вратата и пипане на фонтанелата. А си е екстра. въобще 35те лева са пари хвърлени на вятъра а тази доктор Червеняшка ли беше Червенкова ли...пазете си децата.

Та така, резултата е че давах 3к по 2 дена, и Дени се запече, та почнах преждевременно да я захранвам с тиква и вече сме на тиква с картоф.
Това от мен, ще пиша пак, сега ше храня бебкаа.

Целувам ви и ще се опитам да ви прочета, за да вляза в час

# 260
  • Мнения: 236
Мечи, аз лично съм влизала с Яна с количка в Метро. Пуснаха ме. Вече няма никаква забрана за деца, тъй като ги осъдиха.

# 261
  • София
  • Мнения: 83
Ехоооо, здравейте!
Ще се връщам да чета, но да ви пусна малко снимчици от пикника ни в неделя и новото столче.
Коте много яки сними и хубава шапка.Да си изкарате суперско. Hug




А между другото столчето ни излезе 250лв.Направиха ни 3% отстъпка в Хиполенд.
Айде връщам се назад.
Извинявам се за многото снимки  Blush.
Май срещичка имало днес.

# 262
  • Мнения: 140
Което пък ме подсеща да питам ИМА ЛИ ВЕРОЯТНОСТ ДА НЕ МЕ ПУСНАТ С БЕБЕТО В МЕТРО???


Ще те пуснат, ако го носиш в кошница или кенгуру. Знам, че не пускат с детски колички. Ние винаги с кошницата сме влизали в Метро В.Търново Whistling.
Вчера в Метро в Бургас видях майки с колички обаче...

# 263
  • Мнения: 25
Мечи, аз лично съм влизала с Яна с количка в Метро. Пуснаха ме.
Така де, така, К. пенкова няма от какво да се притеснява.

# 264
  • Мнения: 24
Мечи, аз лично съм влизала с Яна с количка в Метро. Пуснаха ме.
Така де, така, К. пенкова няма от какво да се притеснява.
Нищо де и ти да си знаеш  hahaha
Мен ме вълнува конкретно търновското Метро, благодаря на Ками че ми донесе "вода директно от извора"  Wink

# 265
  • София
  • Мнения: 83
Това за Метро е странно.Преди около 2 месеца едни чужденци искаха да влязат с бебе на ръце и не ги пусна охраната.Каза им, че само с кенфуру.Те бяха много възмотени извикаха управителя и искаха да им обясни как така не могат да влязат, като в  цял свят в магазини Метро е разрешено.НО явно са взели поука и вече пускат.
Мечи сега прочетох ужас,ужас е това което сте изпитали.Дано повече на никой да не се случва.
Дали няма да има някоя срещичка и в Борисовата newsm78
Е приятно изкарване и ще гледаме снимчици.
Софи дано бързо ти мине пръстчето .Може да се подкрепяте с Гея.

# 266
  • Мнения: 95
След 3 часов рев от страна на малкият съм... Shocked #Crazy #Crazy #Crazy
Коте,много готини снимки...къде е Инчето на море,някой  зане ли newsm78 newsm78 newsm78
Ларакрофт, браво на  за новото столче,гледам радва му се бебо Hug
к.пенкова,и вие сте му хванали цаката с килимчето на пода...при нас това е любимото място Peace
Момичета,някой има ли актуална информация за Несебър,по точно за плажовете..как са newsm78Ние се гласяхме да ходим на Ахтопол,но вчера мъжа ми отиде на върне на нашите познати количката...т.ст само зимната част и хората с който сме много близки ни предложиха техният апартамент в Несебър,,....без никакви пари така че ще сме в Несебър WinkЗатова търся  инфо за плажовете как са Laughing
Ето една снимка и от нас  в една баварска бирена кръчма....

Момичета на мен никой не ми отговори дали това което доктора ми каза е тотално налудничаво....5 пъти на седмица месо от 5 месец..трябвало им желязо на бебоците newsm78
Мартеничка,беше споменала че сама си прави пюрета и си ги консервира  chef,,,знаете ли как става Hug

# 267
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 785
Здравейте  Hug
Леле Мечи,това ,което ви се е случило е ужасно  Cry Важното е че бебока е добре,а само вие си знаете какво сте изживели -ужас,не искам и да си помислям  ooooh!
Гал,кой ви оперира в Пирогов?
Коте,снимките са страхотни  Hug

# 268
  • София
  • Мнения: 83
Деси ама естествено месо даже всеки ден по няколко пъти виж как гледа картофките.
Сега сериозно.От това което съм чела и от познати.Месо чак след шестия месец.След като е захранено със зеленчуци,плодови и каша(може би) и то през ден.Тези доктори ще ни убият.
А в този ред на мисли трябва ли да има почивка между ваксините Пентаксим и Хепатит.

# 269
  • София
  • Мнения: 83
А Деси забравих той Ивко вече от чашка ли пие?

Честит имен ден на именяците днес.

Общи условия

Активация на акаунт