Отговори
# 285
  • Мнения: 17
 хайде и аз на късен доклад набързо , че сега се добирам до компа.
 Надето е казала, срещата беше малка, но много ни хареса, чакахме и Сферичка и постоянно протягахме вратове от масата ама не я видяхме , нядявам се не сме се разминали.
 А  Белослава  ,както и на снимките е супер сладурана и послушна, пу, пу  Heart Eyes
 Има и снимки, ама са някъде в апарата , а той е някъде в чантата.....разбирайте мързи ме сега и няма време утре ще пусна  Mr. Green
 Ама много ходене му дръпнахме ей , това от Света тройца до Народния театър и обратно, аз направо си се озъбих. Другия път ще се пробваме поне в едната посока с трамвай  ooooh! То че има нужда да се ходи има бая килца трябва да се смъкват, ама  sweating
 Елфи разправяй и показвай и за Пловдив де  Flutter

# 286
  • Мнения: 24
Тедиииииииииииии къде си бе мила кой ще ти кара работата???
Фокси виждам те на балкона пусни една нова тема не ми се прай на Лили Иванова знаем че можеш  Naughty
 Ей докато да кажа и взе че изчезна  ooooh!

# 287
# 288
  • Мнения: 242
Ще пусна аз,ще пусна....и яко ще се караме..
Ама малко по-късно,че Гошко е голям киселчо в момента и не иска да спи..нека го приспя и ще си поговорим едно хубаво....

# 289
  • Мнения: 24
Ще пусна аз,ще пусна....и яко ще се караме..
Ама малко по-късно,че Гошко е голям киселчо в момента и не иска да спи..нека го приспя и ще си поговорим едно хубаво....
Я па тая, ми ади де ела (тук следва емотикон дето си запрята ръкавите ама такъв още няма) ше се караме, ше се бием, ше се плюем, кот кайш т'ва ше прайм!

Общи условия

Активация на акаунт