Отговори
# 270
  • Мнения: 89
Леле,Мечи... Shocked Не искам да си представям какво сте преживели!Малката душица.. Hug

Е,не е истина,ако утре има среща в Южния парк!Всеки ден съм там-и сутрин и следобяд!Предишните две срещи ги изпуснах.Първата не помня защо,а втората бяхме с Ралица в болница.Точно утре пък съм направила толкова сложна организация.. ooooh! Майка ми и баща ми ще дойдат да изведат децата,а аз да свърша дълго отлагани ангажименти! Cry Ще си изям ушите,да знаете! От другата седмица пак съм само с бебката.Баткото се разпищоли от почивки това лято...за сметка на нас.. Simple Smile Тази сутрин пак бяхме първи с кучкарите-в 8.45 бяхме вече на линия.Но най-късно в 12.00 се прибираме,че си отглеждам сънливец.Боян заспива като пън в 13.00 ч...и така поне до 16.00.

Галче,представих си нещата съвсем ясно... Cry За няколко седмици максимум ще се е образувала тази гранулационна тъкан и фистулата ще изчезне! Praynig

Коте,сладки пухкави баджачета! Heart Eyes

# 271
  • Мнения: 95
А Деси забравих той Ивко вече от чашка ли пие?

Честит имен ден на именяците днес.
Да от чашка с накрайник...но само като сме на вън пие вода у дома не newsm78
Мерси за инфото с месото Peace

# 272
  • Мнения: 122
 Здравейте и от нас малкия именик Илиян. Благодарим за поздравите. Ходихме до катедралата да запалим свещичка и отеца ни попита дали сме го кръстили вече Embarassed.. И сраммммм щото днес беше най-подходящия ден....ама нищо започваме да се стягаме и скоро ще я свършим и тази важна работа.
 Много ми е мъчно за бебчовците , които са паднали, но добре че само с уплаха се разминават и те и мамите.
 Теди , какво стана с интернета? Да ударя ли едно рамо за по-бързо?
 И днес открих магазин с разкошни роклички за 20 лв Simple Smile)) само дето на нас не ни трябват .
Ние се приготвяме за купон с именяка . Днес и дядо му има имен ден.
 Честито на адашите и на месечинковците  bouquet
И пожелавам на всички счупени пръсти да оздравяват бързо и да не болят Hug

# 273
  • Мнения: 529
Зъбче, д-р Цвятко Георгиев ни оперирра сега. Там всички се прехласват по него, но аз не мога да преценя, защото той е доста лаконичен и не говори много  Rolling Eyes вдъхва ми доверие въпреки това  Simple Smile

Толо, и Дарко спи така, но аз напоследък го будя, че после не мога вечерта да го успя Simple Smile

Някой знае ли нещо за Янита, че сериозно се притеснявам за нея Sad

# 274
  • Мнения: 5
Здравейте и от нас,
Mecholana  ужасна случка!Много се радвам че всичко е наред,дано повече не се повтаря!
wondertedy7 мерси за паролата Hug

Да ви почерпя с малко закъснение за петата ни месечинка на 18ти,но тогава нямахме интернет



Отивам да чета.

# 275
  • Мнения: 115
 Хайде да почерпим и за нашата месечинка
                   
На всички останали месечинковци и именници желаем здраве, щастие и много любов.    
А тези падания са много гадна работа, дано по-рядко да се случват и най-важното - бебчовците да са добре. И аз мисля да сложа килим или юрган на пода, но Дими бие рекордите по мързел и все още не се върти.

# 276
  • Мнения: 236
http://www.vbox7.com/play:90f480e5
Поздрав за всички мами, парчето е от филма Обществени врагове с Джони Деп.

# 277
  • София
  • Мнения: 66
Да докладвам Simple Smile
събрахме се 4 мами - аз и светата троица Simple Smile
Пихме по бира, поговорихме си и си се прибрахме Simple Smile
Много съм доволна  Peace
И Криси, и Ачко, и Плами са супер забавни - разбира се всеки със своя номер  Heart Eyes

Прибрах се преди малко, преобух и нахраних моята мома и току-що баба й я изведе на повторна разходка  Mr. Green

Сега отивам да правя пица   chef

# 278
  • Мнения: 173
Ехоооо, днес цял ден съм във форума, но нямах време да седна да ви изчета камо ли да пиша  ooooh!
Пети, много кофти това със столчето, влезнах да видя и наистина са го върнали до Германия наново, ох, знам какво е да чакаш нещо, а то да се забави, нашето утре ще е тук и вече нямам търпение, аз си мислих че днес ще е ама уви  Embarassed
Мечи, мила, важното е че Мишо е ок  Praynig Hug
Коте, супер снимки   grinning039

Честит празник на всички именници, да им е живо и здраво името smile3525
Деси, само да ти кажа че на Несебър плажната ивица е много малка и е много пренаселено, поне така беше преди 2 години де, но Слънчев бряг е много наблизо  Peace

# 279
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 824
Честито на всички именници  bouquet, да се оправят болните деца и да няма повече инциденти! Hug Не разрешавам повече никой да влиза в мойта група Mr. Green
Марти, за среща - нямам нищо против - навита съм. Само кажете кога и къде Peace

# 280
  • Мнения: 226
Mecholana, дано никога повече не преживяваш такъв кошмар  Hug
dessie83 за първенството по мързел можем да поспорим. Ние можем да се обръщаме, но не го правим. Все чакаме някой да ни побутне  Mr. Green
Гея и Софи, оправяйте се бързо и не ритайте нищо твърдо повече  Hug

Отчет как премина захранването придружен със снимков материал, ще дам по-късно. Само ще кажа, че не питаше за още, а направо настояваше  smile3514


ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНЯЦИ!

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
давайте да я изписваме тази тема,че да пусна снимки от днес с Фокси в новата тема

# 282
  • Мнения: 360
Сватя много си хубава с тази шапка,а зетя милия и на него не му харесва студената вода Heart Eyes
браво за срещата аз чак към 13 влязох и видях че ще се срещате.а идеята беше да се съберем повече Tired
Силвееее от миналата седмица пиля за тоя ми ти южен,защо точно утре реши да вършееш Laughing може да си направиш една почивка на обеде и да скочиш за малко Peace
Мечи аз ще дойда към 11.30,но Ивето и Веси ще идват май към 11 те ще си кажат.ние днес с Ивето направихме микро квартална среща Laughing
Доре ще  Laughingдваш ли утре към южния?
вие запазете места в кръчмата пък аз ще ви намеря някак си Wink
Софи много кофти това с пръсчето,да се оправяш бързо.
И аз питах веднъж за Янитка ама май никой нищо не знае.дано да са добре Hug

# 283
  • София
  • Мнения: 216
Мдаа, срещичката днес беше супер, утре сме на линия, ама чакам да се разберем нещо с Весито, а Елфиии, разказвай де Simple Smile)))

# 284
  • Мнения: 356
Пак съм труп и пак ще чакам да гледам довечера "Кръцни - срежи".Тъпа работа,ама кво да правиш.Това е единствения сериал,който мога да погледам докато малката спи  Simple Smile

Карбо,ако остане пица като хапнете с милото хвърли насам за нощната смяна  Wink

Коте,многоооо хубави снимки!Направо и завидях на Мая - добре се уреди момичето  Laughing

Айде пловдивски мами дайте отчет как изкарахте срещата  Sunglasses Ние бургаските май сме само три и не сме се срещали досега  Sad
След малко пак ще пиша

Общи условия

Активация на акаунт