Re: За бебетата от 0 до 6 месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 10

  • 18 575
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Момичета препоръчайте ми витамини ,които да са подходящи за кърмачки.Откакто съм родила се разболявам непрекъснато и вече няколко пъти пия антибиотик. Не ми се разправя да звъня на джипито, тя и без туй не е наясно  Sick

# 286
  • България
  • Мнения: 105
Момичета препоръчайте ми витамини ,които да са подходящи за кърмачки.Откакто съм родила се разболявам непрекъснато и вече няколко пъти пия антибиотик. Не ми се разправя да звъня на джипито, тя и без туй не е наясно  Sick
Центрум матерна Peace

# 287
  • Мнения: 682
Пре-натал на Джеймисън също са подходящи за кърмачки.

# 288
  • Мнения: 1 336
Защо не трябва да се мие главичката на новороденото със шампоан?Аз съм купила шампоана и сапунчето на Себа мед, но някъде чета, че за новородено не се ползва шампоан...   Rolling Eyes  каква е причината за това и изобщо има ли такава??
Кожата на главата (пък и навсякъде) има предпазен липиден слой, който ако се мие с шампоан пада. Новороденото може да се разболее по-лесно ако главата му се мие всеки ден и то с шампоан. Но все пак времето е топло, продуктите на Себамед са специално за дечица, така че всеки си преценява сам.
Синът ми беше зимно бебе и първите 2-3 месеца му миех главата 1-2 пъти седмично само с водичка. За тялото ползвах Себамед.
Момичета препоръчайте ми витамини ,които да са подходящи за кърмачки.Откакто съм родила се разболявам непрекъснато и вече няколко пъти пия антибиотик. Не ми се разправя да звъня на джипито, тя и без туй не е наясно  Sick
През бременността и докато кърмех пиех Хип Натал. Много съм доволна от тях.

# 289
  • София
  • Мнения: 1 946
Един аптекар ми каза, че Центрум Матерна имали прекалено много вит. А, така че аз лично ти препоръчвам някакви други или да редуваш Центрум с нещо друго.

# 290
  • Мнения: 194
Привет, майчета!
Аз искам набързо да питам - бебка е на 20 дни, и има някакви секрети в нослето. Не тече навън сопол, но хрипти и се дави. Почиствам със Стеримар и излизат сополи с различен цвят. Реших и аз да пия вит. Ц, да й предам чрез кърмата...Сега се чудя - как да го пресека това нещо по-бързо, кога трябва да мине и дали има нещо, което мога да й давам? Thinking
П.П. Дано тук е правилното място за въпроса  bouquet

# 291
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Момичета , благодаря Ви Hug Hug  bouquet  bouquet!Утре ще отида до аптеката и ще си взема от,които имат.Исках да се допитам първо до Вас , че не знам какво ще ми  пробута аптекаря  Sick.

# 292
  • Мнения: 9 776
Привет, майчета!
Аз искам набързо да питам - бебка е на 20 дни, и има някакви секрети в нослето. Не тече навън сопол, но хрипти и се дави. Почиствам със Стеримар и излизат сополи с различен цвят. Реших и аз да пия вит. Ц, да й предам чрез кърмата...Сега се чудя - как да го пресека това нещо по-бързо, кога трябва да мине и дали има нещо, което мога да й давам? Thinking
П.П. Дано тук е правилното място за въпроса  bouquet

А след баня почистваш ли нослето? Аз топя клечка с памучен накрайник в зехтин и почиствам - всички пипенца се лепят. Това го правя само вечер след баня. Според мен не е нужно да пиеш вит.С. Някой ли ти препоръча Rolling Eyes? Скоро трябва да ходите на консултация и попитай там.

# 293
  • Мнения: 194
Привет, майчета!
Аз искам набързо да питам - бебка е на 20 дни, и има някакви секрети в нослето. Не тече навън сопол, но хрипти и се дави. Почиствам със Стеримар и излизат сополи с различен цвят. Реших и аз да пия вит. Ц, да й предам чрез кърмата...Сега се чудя - как да го пресека това нещо по-бързо, кога трябва да мине и дали има нещо, което мога да й давам? Thinking
П.П. Дано тук е правилното място за въпроса  bouquet

А след баня почистваш ли нослето? Аз топя клечка с памучен накрайник в зехтин и почиствам - всички пипенца се лепят. Това го правя само вечер след баня. Според мен не е нужно да пиеш вит.С. Някой ли ти препоръча Rolling Eyes? Скоро трябва да ходите на консултация и попитай там.
мерси за отговора  bouquet Да, почиствам след баня. Аз за това се притеснявам - да не би да е по-сериозно. Уж правя каквото знам...да, препоръчаха ми вит. Ц, за подсилване на организма. А при доки сме в сряда, просто ми се струва твърде далеч...а днес е неделя и почиват...

# 294

Общи условия

Активация на акаунт