Овулация времетраене 12 часа?

  • 12 375
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 568
JUPETO, случват се и такива работи. Виж, по-горе съм писала, че в месеца, в който забременях имах два положителни ову теста. И двата дена бебеправихме, плюс двата следващи, в които тестовете вече бяха отрицателни...

Успех!  Flutter

# 16
  • Мнения: 2 617
Момичета, вече втора сутрин теста за ову е с много силно червена втора черта. Защо? Ние бебеправим де, ама колко време продължава това. Преди това един ден беше с бледа, а предния нямаше. Хормона се е качил и се седи така   newsm78 Уж овулацията е до 48 часа след положителния тест, а сега са още 48 ли? Още нещо - цервикалната слуз беше най-силна и течна вчера, днес не толкова.

48-те часа ги броиш от първия положителен тест нататък.
При някои жени пикът на ЛХ е по-продължителен, да. На базата и на това, което пишеш за цервикалната слуз, или си овулирала, или ще овулираш всеки момент. Нали затова препоръчват да се прави секс в деня с положителен тест и в двата следващи - защото никога не е ясно кога точно ще е овулацията. Виж по-напред в темата, има много хубава графика.
Успех!

# 17
  • Мнения: 348
Eто пак съм аз. Вече трета сутрин имам положителен ову тест. Вече почнах да си мисля, че са дефектни  Laughing, а не може да е така защото два дни преди това имах отрицателни /единят от тях със слаба втора черта/. Сега какво? От първия тест са минали 48 часа вече  Rolling Eyes Продължаваме и това е.

# 18
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Eто пак съм аз. Вече трета сутрин имам положителен ову тест. Вече почнах да си мисля, че са дефектни  Laughing, а не може да е така защото два дни преди това имах отрицателни /единят от тях със слаба втора черта/. Сега какво? От първия тест са минали 48 часа вече  Rolling Eyes Продължаваме и това е.
А защо сутрин ги правиш?Най добре да се правят между 16:00h и 20:00h  Hug

# 19
  • Мнения: X
Jupeto, теста за ову се прави СЛЕДОБЯД , преди това 4 часа не се пие вода и не се ходи до тоалетна!!

# 20
  • София
  • Мнения: 12 554
Jupeto, теста за ову се прави СЛЕДОБЯД , преди това 4 часа не се пие вода и не се ходи до тоалетна!!

Е чак пък толкоз. Правила съм си - и вода съм пила и съм ходила до тоалетната. И пак си показаха. Но и аз съм ги правила следобяд.

# 21
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Jupeto, теста за ову се прави СЛЕДОБЯД , преди това 4 часа не се пие вода и не се ходи до тоалетна!!

Е чак пък толкоз. Правила съм си - и вода съм пила и съм ходила до тоалетната. И пак си показаха. Но и аз съм ги правила следобяд.
И 2 - 3 часа е достатъчно,но пък 4 часа е най добре.

# 22
  • Мнения: 104
Zdraveite...za pyrvi mesec si kupih tetsove za ovu, svyr6ih pyrvata opakovka s lenti- ami te vsi4ki 5 bqha s 2 4ertiiiii  Laughing (ot 10 den po4nah) kupih vtora kutiika- 6-tiq pored tst sy6to s 2 4erti.....i ve4e sno6tniq (7-mi pored), vtorata be6e syvsem bleda,qvno naj-setne 6te zapo4ne da mi pokazva po edna..vyzmojno li e tova i kakvo stava...ni6to ne shva6tam?????????

# 23
  • Мнения: 104
Ох съжалявам за латиницата, повече няма... Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 453
А чертите еднакви на цвят ли бяха?

# 25
  • Мнения: 348
В моите тестове пише, че могат да се правят по всяко време на деня, като сутрин концентрацията на хормона е по-висока. По принцип и двата предишни пъти, в които забременях не се водих от предполагаемата овулация. Когато съм го правила, включително базална температура и цервикална слуз винаги ми излиза овулацията към 13-14 ден, а сега виждам, че не е така, по-късно е, ето днес е вече 15 и още не е минала. За справка - и двата пъти ми коства 8 месеца докато забременея. И вярно, най-накрая ти писва и спираш да следиш точно кога и какво и то вземе, че стане.

# 26
  • София
  • Мнения: 12 554
Zdraveite...za pyrvi mesec si kupih tetsove za ovu, svyr6ih pyrvata opakovka s lenti- ami te vsi4ki 5 bqha s 2 4ertiiiii  Laughing (ot 10 den po4nah) kupih vtora kutiika- 6-tiq pored tst sy6to s 2 4erti.....i ve4e sno6tniq (7-mi pored), vtorata be6e syvsem bleda,qvno naj-setne 6te zapo4ne da mi pokazva po edna..vyzmojno li e tova i kakvo stava...ni6to ne shva6tam?????????

Тестовете за овулация за разлика от тези за бременност винаги имат две черти. Но те трябва да бъдат еднакво наситени, за да означава, че е настъпила овулация. Когато едната черта е по-бледа това значи, че овулация няма.

# 27
  • Мнения: 348
nana77 не винаги. Моят първия ден имаше само една черта, на втория се появи слаба втора и чак тогава започнаха двете еднакви черти. Така и пише в упътването, може да е с една или втора слаба черта, все е отрицателен.

# 28
  • София
  • Мнения: 12 554
nana77 не винаги. Моят първия ден имаше само една черта, на втория се появи слаба втора и чак тогава започнаха двете еднакви черти. Така и пише в упътването, може да е с една или втора слаба черта, все е отрицателен.

Ок. Дори и така да е - принципът е, че двете черти трябва да са еднакво наситени, за да има овулация.

# 29
  • Мнения: 104
Да,и двете черти са еднакви на цвят...

Общи условия

Активация на акаунт