Среща в ДОБРИЧ се гласи, хайде вдигай се, ела и ти!!!

  • 14 251
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 821
Има обидени, защото се казват истини, макар и всеки да си ги тълкува по своему, а това е така, защото впечатленията на "самозасегналите се" за останалата част от нас са само виртуални...

# 31
  • Добрич
  • Мнения: 5 464
Не исках да продължавам по въпроса, но явно се налага.

...
А за среща вече знам - новите не идват...те вече не са и нови, но винаги имат план за деня на срещата ни Mr. Green, макар и да не е ясен точен ден Laughing...
Съжалявам, мила, но няма как да знаеш плановете на всяка една от нас, за да обявиш, че не са ясни и точни. Какво по- точно и по- ясно от очни занятия или предплатени нощувки? Споменах точно кога съм заета: от 14-ти до 17-ти и на 21-ви август. А следващата седмица съм ангажирана на 28-ми август. За сега това са ангажиментите ми - ясно и точно.

...
Та, тези, които не смятат да се срещат с нас, моля ви, не ни се обяснявайте, че не можете или защо...Ако пък искате - просто елате....днес съм пряма...явно ме тресна Crazy

Напълно съм съгласна, че който не иска да дойде просто не се обяснява. Обясняват само тези, които имат желание да дойдат.

Жалко, че ще изтърва концерта на Лилито, защото няма да сме в града.
Мен ако питаш, жалко, че ще изтървеш срещата си с нас Joy

Струва ми се двете неща са несравними.

Доста задълбахме по въпроса за рещата.  Май е време да сложим точка.

# 32
  • Мнения: 10
Не трябва да има обидени, нападнати или т.н. .... Просто винаги ми се струва, че ще има някой който няма да успее да дойде на срещата (поради ред обстоятелства). Аз лично съм пропускала доста срещи (макар че съм имала доброто желание да присъствам)....  Hug
Надявам се този път да не пропусна срещата. (и този път няма да имам оправдание, защото съм в отпуск от 10.08.) Simple Smile

# 33
  • Добрич
  • Мнения: 5 464
 veselina112, благодаря за разбирането.   bouquet

# 34
  • Мнения: 2 821
Вела, наистина е безсмислено вече...Всъщност едва ли някой се интересува от личните планове на друг с такива подробности...
Въпросът е чисто принципен...той не стои откакто ти или другите пишете в темата..просто винаги се повдига дойде ли дума за среща...което ме навежда на идеята, че повече срещите не бива да се обявяват във форума...така или иначе, който има желани има си и начин да се присъедини...

# 35
  • Мнения: 1 219
аз не съм писала тук,ама я ме светнете за каква среща става въпрос. GrinningМоже пък и аз да дойда.На мен мероприятия ми дай и съм там Peace LaughingНе изпускам Wink

# 36
  • Добрич
  • Мнения: 958
Охооо, аз цял ден не съм влизала във форума и чак се стреснах, че 3 страници сте изписали. Тъкмо се чудех, какво ли толкова сме обсъждали, че съм пропуснала  Laughing

Първо да уточня:
Срещата, която организираме е повече работна /както я наричаме често/. Това, че е работна обаче, не означава, че ще си облечем костюмите и ще правим височайш коктейл. Напротив! Обикновени хора сме и водим обикновени разговори. Ако се налага ходим с децата си - не винаги има кой да гледа и нашите. Но по-често ги оставяме на татковците. Не искам да казвам какво точно ще се дискутира на срещата, защото ще се загуби интерес към нея, а и както вече стана ясно на всички /дали?  newsm78/ има хора, които само ни четат и след това плюят по наш адрес. А защо Вие Вела и другите, които говорите с тези, пишещи преди време, но вече не, и също така имате претенции, че сме директни, не се запитате защо все пак не се събираме тайно, а го тръбим тук от сумати време? Моля ви, не ни вземайте за толкова прости! Наричали са ни всякак - обръгнали сме! Пътят, която сме поели, ни е ясно, че не е лек, но въпреки всичко сме се наели да го вървим. Който не иска, да върви с нас, не го караме насила. Но за да не искаш, трябва да имаш основателни доводи и причини, а не просто детински: Не искам! И щом стана въпрос за това, защо Вие, stani_jelkova, не желаете да се включите с помощ за Дъга? А някой да е споменал, на кого точно ще помагаме при следващи акции?  Ето, за това са срещите, които постоянно организираме - такива въпроси изясняваме.  Ние също не винаги сме на еднакво мнение, но когато водим диалог достигаме до най-рационалното решение. Несериозно е, без да имате свое мнение за нас, да се доверявате само на чутото. Че то всичко може да ви кажат.
На всичкото отгоре, не Ви прилича да нападате МамиБлю по този грозен начин. Тя не е визирала никого поименно. Не виждам дори, защо трябва да се прави това уточнение. Ако някой се е разпознал в това, което е написано, може да попита човешки, при желание да предложи вариант, а не да напада. И както споменах по-горе, писна ни да сме подлога на някои, които само гледат как да злорадстват, затова сме директни.

Второ, но не по важност:
Датата 17-ти не съм я споменала никъде, казах седмицата от 17-ти. Така, че няма какво да се набирате излишно.

И не на последно място:
Който има интерес и желание ще намери начин.

# 37
  • Мнения: 377
airin555 - Добре дошла !  bouquet
За срещата Кеми е обяснила малко по-горе , но ако не ти е ясно ще ти дообясним.
Не ми се коментира повече горенаписаното-само ще кажа :
КОЙТО ИМА ЖЕЛАНИЕ И ВРЕМЕ ДА ЗАПОВЯДА!ВСИЧКИ СА ДОБРЕ ДОШЛИ!
Димм- приятна почивка и лек път до планината ! Peace

# 38
  • Мнения: 200
Еееех, както спомена Арчела първата ми среща не беше от най-добрите за форумските майки, ноооо, споко всички са готини и не хапят.
Ако поне за малко спрем с това "чух от някъде", "казаха ми" и други подобни може би ще разберем, че сме грешали в мнението си за много неща.
Жените тук полагат много усилия и хабят много нерви не само за децата от дом "Дъга" ми и за други. И след толкова усилия и нерви е ясно, че ще са така "озверели" да ги нарека. Аз поне ги разбирам напълно и на всички мога само да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ, заради всичките пъти когато някой не им е благодарил, а те повярвайте, го заслужават!

# 39
  • Добрич
  • Мнения: 5 464
Не бях останала с впечатление, че в темата използвате официалното обръщение Вие.  Rolling Eyes
Не мисля, че съм нападнала никого, още по- малко пък по грозен начин.  Ако защитата и обяснението се приемат за нападение - извинявайте, че исках да съм ясна, за да не стават недоразумения.

Нямам нищо против дейността на майките от Добрич. Знаете, че с каквото можах, помогнах за обзавеждането на момчетата от дома. Това, струва ми се добре показва намеренията ми.

# 40
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Ако може, нека сложим тази информация на заглавната страница, за да може при интерес на бременни и техни близки, да намерят инфото лесно и бързо  Peace :
 
МБАЛ гр. Добрич - "отворени врати" за желаещите да ги посетят!
ул. "Панаьот Хитов" 24
За записване - ст. акушерка Гинка Петкова - 0888235328

Дати на Отворени врати - 28.08.2009г
                         11.09.2009г
                         02.10.2009г.

# 41
  • Добрич
  • Мнения: 5 464
Едно пожелание за спокойна нощ към всички:

 Днес е пълнолуние. Намислете си по едно желание, докато гледате картинката.

# 42
  • Мнения: 2 502
И аз рядко пиша тук.
Ще има ли среща все пак? Кога и къде?

# 43
  • Мнения: 377
И аз рядко пиша тук.
Ще има ли среща все пак? Кога и къде?
Среща ще има  след  17-ти , все още не е уточнена датата.Нека всеки каже кога му е удобно и ще  я фиксираме! Peace

# 44
  • Мнения: 200
Ако може, нека сложим тази информация на заглавната страница.......

Ако никой няма нищо против ще я сложа  Peace

Общи условия

Активация на акаунт