МАРТенчето ни мило вече със зъбче се е сдобило!

  • 9 041
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 495
А да питам на изникналите вече зъбчета бебоци,смятате ли да им взимате четка за зъбките  newsm78 , нали навсякъде пишат,че от първото зъбче,трябвало да се взмее четка  Rolling Eyes
Aми според мен е още рано.Нека поне станат 4-тири броя... Laughing
Цветке, честита ви половин годинка!  bouquet Тази снимка на Радо е само пробна,после ще я сменя...ама пак ще сложа някаква такава по коремче където е!Големи са сладури така! Flutter

# 256
  • София
  • Мнения: 49
Еееее  неее,  Sad няма да можем да дойдем, на морето сме до 16-ти поне, а предложението за Рибарица беше от мен  Crossing Arms
Между другото преди 2 години бях точно в тази станция, храната е хубава/поне тогава беше/, има закрит басейн в отделна сграда на 50м, ние спахме на ремонтирания етаж и стаите бяха хубави, нямам идея дали са ремонтирали цялата станция.

# 257
  • Мнения: 361
за колажа- аз Елия така не мога да я снимам. Пък и са ми смешни като са така.
Нали гледахме едни колажи дето бебоците са облекени с един цвят блузки.

за ейрархията тук- не мисля, че има такава. Както каза и Бодливка, всеки да си гледа неговото както иска. Аз съвети не давам, пиша си мнението, пък ако на някой му харесва ще пробва. Както и аз съм пробвала методи от другите мамите.
И на мен не ми харесват някой неща, но предпочитам да си мълча, в крайна сметка съм раждала и си гледам само моето дете.

Честити месечинки на сладурковците!!!

Снощи дребното щеше да ми изяде динята. Давах и на парченца и така сладко си хапваше и се облизваше. А днес с кеф си хапна спанак. То вони не се трае, пък и го смесих с моркови и царевица и цвета беше като ако  hahaha ама ние сме прасенца и си папами.

# 258
  • Костинброд
  • Мнения: 107
Момичета влизам само да ви помоля да стискате палци за нас-Алекс от вчера не е добре и е със съмнения за менингит.Сега чакаме тате и изчезваме в болница да видим какво ще излезе.Молете се за моето слънчице.............................

# 259
  • Мнения: 1 187
Честити месечинки на бебчовците!Да растат здрави и послушни!  Hug

Днес не успяхме да излезем на разходка..Ади като заспа в 8.30 и се събуди чак в 11! ooooh! Но пък бяхме в градината да си видим доматите,морковите и тиквите-каката много им се радва.Нали заради нея ги посадихме,с образователна цел. Wink

adenis  Shocked стискам палци,пиши като можеш после и дано не се потвърди диагнозата! Praynig

Снощи се опитах да го играя "миротворецът",но нещо не се получи..

Да попитам в една тема ли четем всички,или само аз видях че Слънцето не е искала от никой съвет за ракията?!Сподели как процедира при никнещите зъбки на ВТОРОТО си дете.Може пък точно нощес да ви сърши гела за зъбките или панадола,какво ще правите с тръшкащо се бебе?Дори и да ви се струва краен този вариант,все пак е вариант!

Nagaina харесвам ти начина на разсъждение като пишеш за Дарко(и друг път съм го казвала)но коментара ти този път беше доста подигравателен. StopИ най-малкото неуместно ми се струва да се правят такива коментари от мами,дето тепърва ще се сблъскват с подобни и други грижи по децата.

nagaina, ти не разбра ли, че навсякъде си има йерархия бе момиче и не на всички е позволено да дават съвети, само на тези от горните етажи Mr. Green . Трай си и бъди мила, моля те! Послушай съвета ми, работя в огромна фирма на един от горните етажи - ние се дразним от мнението на низшестоящите!

Каква йерархия?!Сещам се за отчетната на каката,там имаше една"професорка" възвишена,дето всичко и беше ясно и даваше акъли на другите мами,всяко второ изречение започваше със СЗО..Положението се утежняваше и от факта,че не живееше в БГ и сигурно бетер неандреталци сме и се видели.Не изкара много милата,отсвириха я низшестоящите и я пратиха да си ходи по-живо,по-здраво към по-горните етажи.. Whistling
Професори никой не обича,може би само студентите,щото са зависими от тях.А най-хубавото на "професорите" по форумите е,че са независими-т.е. нищо не зависи от тях! Whistling




# 260
  • Мнения: 1 906
Да питам за зъбките: бялата дрешка и пуканките са когато зъбчето е изранало или когато се покаже като чертичка  Embarassed  Embarassed  Embarassed, защото ние от снощи имаме тънка чертичка Thinking

И на мен повече ми харесва предложението на Elg - бебчовците да са в еднакъв цвят блузки  Peace

adenis, дано всичко е наред  Praynig  Praynig  Praynig

# 261
  • Мнения: 267
Аденис с теб сме мила  Praynig Praynig Praynig
Еля защо имаш ентичка на Дарина  newsm78
хммм явно нещо се прецакват и се сменят лентичките,май още не са ги завършили  Rolling Eyes

# 262
  • София
  • Мнения: 263
adenis- дано си останат само съмнения и се окаже нещо леко! Стискам  fingerscrossedпри всички положения! Успех, бъдете силни Praynig

.....................
гледам,дразга се заформя ooooh! ама ще си замълча[smilie=smile3505.gif]
..Значи тя "дразгата" сама не може да се заформи- някой я прави такава, а други само я подклаждат...

ЗА колажа- идеите за една поза и за един и същи цвят дрехи са супер! Ако ще са един цвят- може да е бяло- мисля че всеки би трябвало да има- или?
Но предлагам да пишем какво сме решили някъде с главни букви, че да не се моткаме пак половин година!
Бейби мони- нали ти искаше да го правиш? Май и други мами имаха мераци- да си признаят веднага  Wink

Ох, лентичките са супер- мноого ме кефят мене! А допреди малко на Ели й пишеше Борис Shocked Да ги оправят бързо- че то срамота така да ходят при всички ни бебоците!
Честито на Борис , Ангела и Теди!!!  party002

# 263
  • София
  • Мнения: 49
Аденис, дано всичко е наред  Praynig

Какво ще кажете за колажа, всички в една поза, момиченцата да са в розово, а момченцата в синьо? Ние бяло нямаме  Rolling Eyes

# 264
  • Мнения: 2 495
Аденис, дано всичко е наред  Praynig

Какво ще кажете за колажа, всички в една поза, момиченцата да са в розово, а момченцата в синьо? Ние бяло нямаме  Rolling Eyes

Peace

# 265
  • Мнения: 267
само да уточним позата  Peace

# 266
  • Мнения: 107
За зъбките може да се вземе четка и паста,но гледайте внимателно пастата да е без Флуор,че е токсичен,нали знаете! За колажа решавайте и казвайте! Peace

# 267
  • София
  • Мнения: 1
Аденис, късмет, мила! Praynig

# 268
  • Мнения: 1 906
...
Какво ще кажете за колажа, всички в една поза, момиченцата да са в розово, а момченцата в синьо? Ние бяло нямаме  Rolling Eyes

И на мен това ми хрумна току-що и влязох да споделя  Laughing

# 269
  • Мнения: 3 379
... Сещам се за отчетната на каката,там имаше една"професорка" възвишена,дето всичко и беше ясно и даваше акъли на другите мами,всяко второ изречение започваше със СЗО..Положението се утежняваше и от факта,че не живееше в БГ и сигурно бетер неандреталци сме и се видели.Не изкара много милата,отсвириха я низшестоящите и я пратиха да си ходи по-живо,по-здраво към по-горните етажи.. Whistling
Професори никой не обича,може би само студентите,щото са зависими от тях.А най-хубавото на "професорите" по форумите е,че са независими-т.е. нищо не зависи от тях! Whistling

Много добре казано това за професорите! Само не ми стана ясно от кой зависи каквото и да е по форумите?!? И се надявам, че това не е опит да заплашваш някой, нали!

Аз скандалите не обичам и ги пропускам покрай ушите си (скоро имаше един особено силен покрай някакви цитати от съфорумка, нали така?), но арогантния тон на някои дето се мислят за голяма работа ме изкарва извън нерви, особено когато е отправен към видимо интелигентна майка в този форум, пък и към която и да е. Някакси във форумите е лесно да си оперен, нали не се налага да гледаш в очите хората, на които се перчиш.

Айде мир сега  Peace

За зъбките - аз днес взех четка на Ники, а паста има на Ненедент, която е подходяща от първия месец още.

Аденис, дано всичко е наред!

Общи условия

Активация на акаунт