МАРТенчето ни мило вече със зъбче се е сдобило!

  • 9 023
  • 287
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 361
Аденис- дано бебо да е ок и да си останеш за пръв и последен път с такива предположения. Hug

За спора- аз съм съгласна и с двата поста на Бодливка.
Наистина никой не направи коментар за динята (пък и не е нужно), аз смятам утре да я черпя Елия с пържола (шегувам се естествено).
Аз специално не се смятам за много компетентна, че да давам съвети. И честно казано не мисля, че някоя от нас може да го направи ако ще и 10 деца да е гледала. Всяко е напълно различно от другото.

за колажа- и бяла блузка имаме и розова. Бели блузки има във Вис Виталис. Ако се реше нещо подобно мога да се ангажирам да купя на всички бебоци и да ги разпратя.
за лентичките- ама щом ми ги пише тези бебоци, давайте ги насам.  Hug

Ние с таткото оставихме малката при баба и и така стабилно се разходихме пеша. Перфектно беше.

Хайде сега си останете със здраве, че то е най-важното.

# 286
  • Мнения: 4 428
Анастасия, благодаря за предложението за ваната,  Hug но нямаме вана  Tired
Но днес съм малко по-добре. Гледах да ми е топло на гърба и започна да ме поотпуска. Дано да се оправя събота-неделя  Peace

Гледам снимките за колажа коментирате. На мен повече ми харесва идеята за розовите и сини дрешки  Peace А за позата ми е все тая. Ние вече имаме снимки в тази поза по корем, но сме голи  Laughing

Аденис,  Hug Дано се оправи скоро мъничето  Praynig Praynig Praynig

Гледам и спор се е заформила, като за финал на темата  Laughing Ами понеже аз се водя от тези "философите", какво да кажа  Laughing То явно тук трябва всеки да си пише малко тип дневник и толкова  Wink И, ако вземеш, та кажеш някакво мнение по-различно, вече се бъркаш в чуждата паничка и си вириш много носа  Crazy Нали стана ясно, че който иска някакво мнене, трябва да си зададе изрично въпроса и то към конкретен потребител/и. Иначе къде се бутате всички тука да давате мнение  Mr. Green И аз за това сега нищо неказвам, защото никой не ме е питал мен лично какво мисля  Laughing
Така, че не виждам какво трябва да се бонтувате - тука си има правила  Mr. Green

# 287

Общи условия

Активация на акаунт