Луда ли съм? :roll:

  • 4 529
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 138
Имаш страхотен съпруг!Не винаги изпада платена работа.Той мисли трезво и е решен да се откаже от почивка в името на семейството.Не може всичко да е по план и да ни удоволетворява. Разбирам напрежението ти/имам го подобно/,но целта оправдава средствата,не е болка за умиране.Тепърва ще имаш многооооо,многооооооооо прекрасни,семейни почивки!!!Успех!

# 16
  • Мнения: 2 133
Заради детето си бих отишла сама на море, щом мъжа ми е зает.Добре е за детето да смени малко климата(незнам от къде сте, де).

# 17
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Не си луда , а разглезена !

# 18
  • Мнения: 0
Rolling Eyes Не мога да разбера, луда ли съм или сега полудявам:

Луда ли съм, че отказвам да ида на море сама с детето?

P.S. Нямам кого другиго да взема с мен.

Мъкааа мъка

# 19
  • Мнения: 12 668
Не си луда , а разглезена !

Толкова ли е кофти, че иска да отиде на море с мъжа си?

# 20
  • София
  • Мнения: 1 508
Тази година аз отказах да отида на море без мъжа си. Честно казано, направих го с удоволствие, защото мразя да пътувам и всяка почивка за мен се превръща в мъчение. Обаче изпратихме дъщеря ни с бабите и дядовците и на планина, и на море, и ми се струва, че това е най-хубавата й ваканция досега  Simple Smile

# 21
  • на майната си
  • Мнения: 425
Аз няма да коментирам, щот и моя пост няма да е от милите, а как ще почнеш нова работа с ясната идея, че ще бременееш веднага...

# 22
  • Мнения: 2 553
Аз също съм на мнение, че се глезиш. Човека работи за вас, не за кеф. И след като няма възможност да отидете заедно, а ти можеш да отидеш сама с детето, не виждам какъв е проблема - е, няма да сте заедно там, но това е положението - има и такива моменти.

Но да му се сърдиш и цупиш за мен е ненормално (в тази ситуация, която описваш).

# 23
  • Мнения: 260
Аз това лято изкарах четири - пет дни на морето сама с тригодишния ми син. Беше една от най-хубавите почивки!
Няма страшно, както всичко останало, зависи от настройката Simple Smile
Почивката не е само лежане, а смяна на обстановката, откъсване от рутинните проблеми... Използвай времето да обърнеш внимание на детето си. След като и двамата сте толкова заети, струва ми се, че и то заслужава почивка.

# 24
  • Мнения: 6 623
Не си луда , а разглезена !

Толкова ли е кофти, че иска да отиде на море с мъжа си?
Е, толкова ли е кофти да заведе детото на море сама докато мъжът и работи?

# 25
  • Мнения: 712
Не си луда, не си и кой знае колко разглезена (казва го една глезла Simple Smile), просто си изморена и изнервена. Нормално е ако досега не си почивала без съпруга си, да се чувстваш странно при мисълта за нещо такова, но според мен си струва да опиташ. Поне за няколко дни идете двамата с детенцето - и за теб, и за него ще е добре. Ако си притеснена, че няма да се чувстваш добре без мъжа си, направете резервация само за 3-4 дни, ако ти хареса - останете повече.
И моят мъж тази година не можа да се откъсне от работа, но аз не съм се спряла. Откакто напуснах работа преди месец, почти не съм се спряла у дома, просто толкова ми се беше струпало, че за психиката ми беше важно да се разтоваря. Утре пак заминавам с майка ми на почивка една седмица. Мъжът ми харесва новият начин, по който се чувствам, и освен лекото помрънкване, че вече му липсвам, други възражения няма.
Мисля, че и на теб ще се отрази добре, а е и възможност да отделиш време само за детето си, щом после започваш нова работа и ще си заета.
С една дума, отивай на почивка и като се върнеш няма да се чувстваш толкова "луда"   bouquet

# 26
  • Мнения: 2 556
Аз бих отишла сама и с двете деца. Вече не са съвсем мънички и бихме си изкарали супер. Е, с таткото е по-добре, но ако не може, веднага отивам сама с децата с удоволствие.

# 27
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Не си луда , а разглезена !

Толкова ли е кофти, че иска да отиде на море с мъжа си?
Е, толкова ли е кофти да заведе детото на море сама докато мъжът и работи?
Точно това имах предвид. Peace

# 28
  • Мнения: 7 947
Аз също не бих отишла сама на море с детето.
Морето го свързвам с много приятни мигове, забавление и най-вече - с цялото семейство.
Ама не ми се е ислучвало моя да не иска  Thinking

Нормално да си изнервена, като вкъщи явно не ви е идилия. Той не усеща ли ти как се чувстваш всъщност?

# 29
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Почивахме сами с детето. После пак почивахме първо тримата, после останахме двете. Сега пак ми се почива - само с мъжа ми  Mr. Green

И все на едно и също място искам да ходя.
Слава богу имам възможност от време на време да го посещавам. Бюджетен турист съм по принцип.

По конкретния въпрос от темата: ако не сте свикнали един без друг и всичко правите заедно, е съвсем нормално да искате и по време на почивката си да сте заедно. Особено ако детето е малко и изисква повечко грижи.
Само че понякога приоритетите се променят.
Моят съвет е ако мжеш да се справиш с грижите по детето да отидеш сама на почивка с него или с някоя приятелка или роднина.

Престави си само момента след 1 сеп., когато си на нова работа и си в това изнервено състояние.
Остави мъжа си да работи и заминавай извън града!

Общи условия

Активация на акаунт