Луда ли съм? :roll:

  • 4 527
  • 64
  •   1
Отговори
 Rolling Eyes Не мога да разбера, луда ли съм или сега полудявам:

Мъжът ми се ангажира с работа извън трудовия си договор (при друг работодател - първият не знае). Беше за ок. месец, вече станаха почти два...
Първо използва платената си отпуска, после взе неплатена, накрая му уредих и болнични. Не приключи.
Съзнавам, че е трудно (не се съмнявам в него - поне за сега), работата е мъчителна и изисква пълно съсредоточаване, а той отново тръгна на работа - няма на къде вече... Нямало да приключи толкова скоро, че да отидем някъде...

Само че това лято не сме почивали и ден, а вече не издържам...

От първи започвам нова работа, а съм по-изтощена от всякога. Взех да рева за дреболии, да се карам с хората...
Той ми предлага да ида някъде сама с детето, ама не вярвам да си почина - вече съм пробвала, ужасно е.

Луда ли съм, че отказвам да ида на море сама с детето?

P.S. Нямам кого другиго да взема с мен.

# 1
  • Мнения: 11 363
За Бога, какви са тези глезотии? Момчето се скъсва от работа, а ти ревеш "че не си си починала"!! Вземи се в ръце и не бъди такъв егоцентрик! 

# 2
  • Мнения: 1 897
Ами, не си луда, но драматизираш и сама си създаваш проблеми.
Чак пък да е ужасно да отидеш сама на почивка с детето - не разбирам.  Thinking Аз бих се възползвала. Считам, че предложението е разумно и ако не друго, ще ти даде възможност да посветиш това време изцяло на детето си, а това е незаменимо.
Като стоиш у дома, такава нервна и избухлива по-добре ли се чувстваш?

# 3
  • Мнения: 924
Следващото лято ще компенсирате морето
Вземи се в ръце сега.
Успех с новата работа Hug

# 4
  • Мнения: 15 619
Не ми приличаш на луда. Изнервена си и си си навила на пръста да ходите на море, та като не се получава, още повече набираш. Работата ще ти дойде като приказен курорт. spoko

# 5
  • Мнения: 6 626
Ужасно е да отидеш само с детето на море ?
т.е. искаш мъжът да е с вас единствено за да разделяте грижите за детето ли?
Като глецотийка звучи.

# 6
Нарочно не реагирах на поста на Дорис, но всички следващи са толкова мили, че просто не мога да се въздържа:
Почвам отзад напред:
Не, Кукувичке, грижите за детето ще ми пречат само да се къпя в морето като човек, но липсата на съпруга ми ще пречи на всичко останало... За това не е глезотийка.

Луничке, мисля, че си напълно права.

Благодаря ти за подкрепата, Ласи! А следващото лято най-вероятно няма да компенсираме - плануваме второто ни дете да се роди някъде тогава (е, това бяха част от плановете за морето  luvbed).

 Hug, Ulia!
 Осъзнавам, че си напълно права. Просто трябва да се взема в ръце.

Момичета, вашата подкрепа, това че не ме нападнахте, много ме успокои. Мисля, че ще намеря себе си. Скоро.
Благодаря!   bouquet

# 7
  • sf
  • Мнения: 10 157
На колко е детето?

Все си мисля,че една такава почивка с хлапето ще ти помогне психически. Ще си на неговия режим и ще си почиваш. Е,няма да висиш по дискотевките обаче,ако това е проблемът.
Аз ходих това лято сама с двете деца, беше ми просто прекрасно, а малкия хич не е кротък.
А второто ще со го направите като се върнеш от море, тъкмо ще сте зажадняли един за друг  Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 17 300
Не си луда, разбира се Simple Smile
Но според мен много ще сбъркаш, ако не си починеш малко с детето преди новата работа. Ако не ти се ходи на море - не ходете на море, нещо друго правете, но задължително си почини. Адски е стресиращо да си смениш работата, а ако си и изморена и изнервена като сега ... не е добре.

# 9
  • Мнения: 5 577
Аз не бих отишла на море сама, т.е. без мъжа ми, с децата.
Всеки ги вижда различно нещата. За мен е нелепо.

# 10
  • Мнения: 15 619
Аз не бих отишла на море сама, т.е. без мъжа ми, с децата.
Всеки ги вижда различно нещата. За мен е нелепо.
Тази година се отказах от ходенето на море по същата причина.  Crazy
На чуждо място, с деца и сама не отивам. Само веднъж се прекарах така, а бях още с едно дете. Не повтарям. Naughty Mr. Green

# 11
  • Мнения: 20
За луда не си, просто си се изнервила от факта, че го няма мъжа ти около теб, правиш всичко сама, включително и грижите за детето. Нямаш ли възможност да вземеш някоя баба с теб, или пък приятелка с или без дете, и щом те пуска съпруга отивай на море, дори и за няколко дни, ще ви се отрази добре разнообразието. Като се върнеш, вероятно ще гледаш с други очи на ситуацията!

# 12
  • Мнения: 12 668
На път си да луднеш.  Измисли нещо да се разсееш и да си починеш. Иле планирай някаква почивка, когато и двамата ще можете, и живей с тази мисъл.

# 13
 Hug

Благодаря на всички ви!
 
  Hug

  bouquet  bouquet  bouquet

# 14
  • Мнения: 631
Ex душа, аз съм така от 5 години. Съпругът ми няма отпуска, няма дори събота и неделя. Единствената почивка заедно ни беше преди 3 години за 3 дни с детето на море в началото на юни. Такава му е работата - скъсва си задника за да сме добре и да можем да вървим напред като семейство. Сега чакаме второ детенце и живи и здрави на почивка заедно скоро няма да идем.

В интерес на истината през останалите години съм ходила с детето сама на море и на други места - свиква се, а и има и хубави страни.
Така, че постарай се да се успокоиш и гледай напред... стискам ти палци.

# 15
  • Мнения: 2 138
Имаш страхотен съпруг!Не винаги изпада платена работа.Той мисли трезво и е решен да се откаже от почивка в името на семейството.Не може всичко да е по план и да ни удоволетворява. Разбирам напрежението ти/имам го подобно/,но целта оправдава средствата,не е болка за умиране.Тепърва ще имаш многооооо,многооооооооо прекрасни,семейни почивки!!!Успех!

# 16
  • Мнения: 2 133
Заради детето си бих отишла сама на море, щом мъжа ми е зает.Добре е за детето да смени малко климата(незнам от къде сте, де).

# 17
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Не си луда , а разглезена !

# 18
  • Мнения: 0
Rolling Eyes Не мога да разбера, луда ли съм или сега полудявам:

Луда ли съм, че отказвам да ида на море сама с детето?

P.S. Нямам кого другиго да взема с мен.

Мъкааа мъка

# 19
  • Мнения: 12 668
Не си луда , а разглезена !

Толкова ли е кофти, че иска да отиде на море с мъжа си?

# 20
  • София
  • Мнения: 1 508
Тази година аз отказах да отида на море без мъжа си. Честно казано, направих го с удоволствие, защото мразя да пътувам и всяка почивка за мен се превръща в мъчение. Обаче изпратихме дъщеря ни с бабите и дядовците и на планина, и на море, и ми се струва, че това е най-хубавата й ваканция досега  Simple Smile

# 21
  • на майната си
  • Мнения: 425
Аз няма да коментирам, щот и моя пост няма да е от милите, а как ще почнеш нова работа с ясната идея, че ще бременееш веднага...

# 22
  • Мнения: 2 553
Аз също съм на мнение, че се глезиш. Човека работи за вас, не за кеф. И след като няма възможност да отидете заедно, а ти можеш да отидеш сама с детето, не виждам какъв е проблема - е, няма да сте заедно там, но това е положението - има и такива моменти.

Но да му се сърдиш и цупиш за мен е ненормално (в тази ситуация, която описваш).

# 23
  • Мнения: 260
Аз това лято изкарах четири - пет дни на морето сама с тригодишния ми син. Беше една от най-хубавите почивки!
Няма страшно, както всичко останало, зависи от настройката Simple Smile
Почивката не е само лежане, а смяна на обстановката, откъсване от рутинните проблеми... Използвай времето да обърнеш внимание на детето си. След като и двамата сте толкова заети, струва ми се, че и то заслужава почивка.

# 24
  • Мнения: 6 626
Не си луда , а разглезена !

Толкова ли е кофти, че иска да отиде на море с мъжа си?
Е, толкова ли е кофти да заведе детото на море сама докато мъжът и работи?

# 25
  • Мнения: 712
Не си луда, не си и кой знае колко разглезена (казва го една глезла Simple Smile), просто си изморена и изнервена. Нормално е ако досега не си почивала без съпруга си, да се чувстваш странно при мисълта за нещо такова, но според мен си струва да опиташ. Поне за няколко дни идете двамата с детенцето - и за теб, и за него ще е добре. Ако си притеснена, че няма да се чувстваш добре без мъжа си, направете резервация само за 3-4 дни, ако ти хареса - останете повече.
И моят мъж тази година не можа да се откъсне от работа, но аз не съм се спряла. Откакто напуснах работа преди месец, почти не съм се спряла у дома, просто толкова ми се беше струпало, че за психиката ми беше важно да се разтоваря. Утре пак заминавам с майка ми на почивка една седмица. Мъжът ми харесва новият начин, по който се чувствам, и освен лекото помрънкване, че вече му липсвам, други възражения няма.
Мисля, че и на теб ще се отрази добре, а е и възможност да отделиш време само за детето си, щом после започваш нова работа и ще си заета.
С една дума, отивай на почивка и като се върнеш няма да се чувстваш толкова "луда"   bouquet

# 26
  • Мнения: 2 556
Аз бих отишла сама и с двете деца. Вече не са съвсем мънички и бихме си изкарали супер. Е, с таткото е по-добре, но ако не може, веднага отивам сама с децата с удоволствие.

# 27
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Не си луда , а разглезена !

Толкова ли е кофти, че иска да отиде на море с мъжа си?
Е, толкова ли е кофти да заведе детото на море сама докато мъжът и работи?
Точно това имах предвид. Peace

# 28
  • Мнения: 7 947
Аз също не бих отишла сама на море с детето.
Морето го свързвам с много приятни мигове, забавление и най-вече - с цялото семейство.
Ама не ми се е ислучвало моя да не иска  Thinking

Нормално да си изнервена, като вкъщи явно не ви е идилия. Той не усеща ли ти как се чувстваш всъщност?

# 29
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Почивахме сами с детето. После пак почивахме първо тримата, после останахме двете. Сега пак ми се почива - само с мъжа ми  Mr. Green

И все на едно и също място искам да ходя.
Слава богу имам възможност от време на време да го посещавам. Бюджетен турист съм по принцип.

По конкретния въпрос от темата: ако не сте свикнали един без друг и всичко правите заедно, е съвсем нормално да искате и по време на почивката си да сте заедно. Особено ако детето е малко и изисква повечко грижи.
Само че понякога приоритетите се променят.
Моят съвет е ако мжеш да се справиш с грижите по детето да отидеш сама на почивка с него или с някоя приятелка или роднина.

Престави си само момента след 1 сеп., когато си на нова работа и си в това изнервено състояние.
Остави мъжа си да работи и заминавай извън града!

# 30
  • Мнения: 6 626
Аз също не бих отишла сама на море с детето.
Морето го свързвам с много приятни мигове, забавление и най-вече - с цялото семейство.
Ама не ми се е ислучвало моя да не иска  Thinking

Нормално да си изнервена, като вкъщи явно не ви е идилия. Той не усеща ли ти как се чувстваш всъщност?
А него някой попита ли как се чувства като се скъсва от бачкане?
Хората се готвят за второ дете ти пък си извади извода ,че в къщи не им е идилия. newsm78
Чукча писател,а?

# 31
  • Мнения: 620
Малко си луда само. Wink
Но че сам с детето на почивка не е почивка - тука си със всичкия си.
Ако си дадеш няколко дни отмора между старата и новата работа,кво ще стане newsm78
Аз не съм почивала от 4 години,т.е. не съм ходила на курорт,ей на жива съм Crazy
За мъжа ти ти е жал или не работи каквото искш ти? 

# 32
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Аз ходих сама с детето на почивка в планината. Няма да повторя скоро. Направо се побърках  Crazy. Детето си ми е много добро, но бяхме като сиамски близнаци - и в тоалетната влизеше с мен. Сега мъжът ми ми предлага да ходим на море, пак само двамата с детето - не благодаря  Naughty, и на терасата мога да си напълня легенче и да си цопкам краката, защото и на морето с детето не бих могла да вляза на по-дълбоко.

# 33
  • sf
  • Мнения: 10 157
Ама морски въздух за детето няма как да окачиш на терасата  ooooh!
ще ме прощавате-ама за мен това си е чист егоизъм. Всеки вика-ами няма да си почина, няма да ходя.
Как пък една не каза"абе ще лудна,ама за детето ще е полезно да иде на море"  ooooh!

# 34
  • Мнения: 5 577
Щом е полезно за детето, и баща му да дойде. Да направи всичко възможно да си вземе отпуск, има кодекс на труда, има договор.
Сама не, никога.  Rolling Eyes Да не съм разведена? Това не може да ми се случи, и при моите родители не съм го виждала, нито при баба ми, нито при чичо ми, всъщност - всички около мен са семейни и никоя жена не ходи сама на море.
Нелепо ми се струва да не може да се вземе отпуск нито ден в годината, единствено ми иде наум, че тези мъже просто искат да разкарат децата и жените за да са сами.  Laughing  Това ми звучи по-реално и съм го наблюдавала, ама ги пращат на село.  Wink

Последна редакция: сб, 22 авг 2009, 08:33 от Вергилия

# 35
  • sf
  • Мнения: 10 157
 ooooh! ами ето моя например, ако си вземе отпуска в летния сезон, ще загуби толкова много пари,че айде мерси.
А за децата си всичко бих направила, нищо,че не съм разведена. А воденето на море не го приемам като накзание.
Абе глезотии, глезотии,ама всеки сам си решава.

Ето малкия кат беше новороден, нямаше как да иде на море. Останах сама с него,а мъжо заведе каката. Не сме умрели ...

# 36
  • Мнения: 5 577
Донсита, ето виж, 2 крайно противоречиви различни мнения. Говорим си без да се караме, което ми харесва.  Hug
Аз приемам твоето и изказвам гледна точка, ти също.

Моето мога да се съглася, че е глезотия - аз съм егоцентрик, които обича да му е лесно. Ако ида на море със сина си, ще си почина страхотно, защото той не е от децата вкопчени в майките си. Ако не се налага няма да ме потърси и цял ден. Но не  в почиването е въпроса, а в самото ходене сам. На мен ми се видя супер странно, защото както казах, за пръв път чувам за такъв феномен, до сега, от всичките ми 100000 омъжени приятелки, една не е ходила на море с децата сама.
Но пък след твоя пост нещата ми изглеждат по-нормални.
А, забравих да кажа, че моя син ходи на море с баба си и дядо си вече, та не е останал без море де. Аз мога да си позволя да се глезя

# 37
  • sf
  • Мнения: 10 157
Естесвено,че няма да се караме. Всеки сам си преценява в крайна сметка.
И на мен ми е по-добре всички да сме заедно,но понякога обстоятелсвата го налагат това разделяне. Особено при нас с тая разлика при децата. Докато малкия си беше баж бебе , сме се делили, за да не страда каката от"това малко досадно нещо"  hahaha

Айде весело изкарване на кой където и с когото и да почива  Grinning

# 38
  • Мнения: 7 947
В това семейство почивката е най-малкия проблем. Проблем е според мен липсата на комуникация и разбиране и от двете страни.

# 39
  • Linz
  • Мнения: 11 619
При положение, че изпитваш нужда да си починеш, а мъжът ти е ангажиран, не виждам смисъл да се мъчиш, само и само да не се отделиш от него. Какъв всъщност е проблема? Вие сте просто съпрузи, не сиамски близнаци. Почивката си е почивка, семейството- семейство.
Ние до сега винаги заедно сме ходили на почивка, но с удоволствие бих отишла и сама с децата. Пък той като има работа- да си я върши.

# 40
  • Мнения: 52
Не, не си луда. Явно имаш нужда от почивка. Бих предложила нещо, само да не ме изядат сега. Защо не оставиш детето при баба примерено(ако има такава) и не заминеш с приятелка на почивка? За няколко дена ще си отдъхнеш и отпочинеш а и ще се забавляваш. Просто си мисля че ако детето е малко, почивката няма да бъде много почивка, а по-скоро тичане след бебчо. Надявам се да не засегна никого, просто мое мнение. Peace

# 41
  • Мнения: 2 556
Виждам че някои хора и идея си нямат какво е да работиш нон стоп. "Отпуски" и "кодекс на труда" никога не важат, ако имаш собствен бизнес или си на наистина отговорна позиция. Но разбира се, който не е работил никога през живота си сериозно, не може и да си представи какво е това  Grinning

# 42
  • Мнения: 6 626
В това семейство почивката е най-малкия проблем. Проблем е според мен липсата на комуникация и разбиране и от двете страни.
Явно авторката не смята ,че има такъв проблем то и нищо от написаното от нея не говори за семейни проблеми,ама .....

# 43
  • Мнения: 7 947
Еееее, не е баш така - щом се дразни от нещо и не може да се справи - има проблем  Wink
Може за някого да няма, ама тя видимо се чувства зле.

# 44
  • Мнения: 2 556
Недоумявам защо толкова много жени не искат наникъде да мръднат без мъжа си, това за мен ще остане неразгадана загадка на този свят...

# 45
  • Мнения: 6 626
Еееее, не е баш така - щом се дразни от нещо и не може да се справи - има проблем  Wink
Може за някого да няма, ама тя видимо се чувства зле.
И аз съм изнервена понякога /от работата/и се дразня от нищо ,но съпругът ми няма нищо общо с това най-много да го отнесе.

# 46
  • Мнения: 7 947
Е да де, отнася го и така си решаваш "проблема". А авторката явно не може така лесно да се справи  Wink
Наистина, в едно семейство едно нещо може да си е в реда на нещата, а в друго семейство това същото да се яви голям проблем. Хората са различни, искат различни неща, различни неща смятат за редно и нередно, различни неща ги правят щастливи.

# 47
  • sf
  • Мнения: 10 157
Недоумявам защо толкова много жени не искат наникъде да мръднат без мъжа си, това за мен ще остане неразгадана загадка на този свят...

ами сигурно им нямат доверие и кой знае какво се върти в главите им,че ще правят мъжете им ,докато са сами  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 7 947
Недоумявам защо толкова много жени не искат наникъде да мръднат без мъжа си, това за мен ще остане неразгадана загадка на този свят...

ами сигурно им нямат доверие и кой знае какво се върти в главите им,че ще правят мъжете им ,докато са сами  Mr. Green

Идвала ли ти е идеята, че може би на тия жени им е приятно да са заедно и не се чувстват комфортно сами?

# 49
  • Мнения: 2 556
Да, идвала ми е и понеже аз се чувствам много добре както с мъжа си, така и без него, не успявам да ги разбера  Peace

Ужасно ми се струва да ти зависи настроението от някой друг  Rolling Eyes

# 50
  • sf
  • Мнения: 10 157
Извинявай,ама става дума за няма и две седмици, и то за да заведат децата си на море. Не е като двамата да почиват отделно.
Няколко пъти съм го чувала" да,бе, аз да се гърча с детето, а той тука да си живее живота"  Rolling Eyes
не го разбирам,ама в крайна сметка не държа и да ги разбирам.
няма какво да я дъвчем повече тая тема

# 51
  • Мнения: 637


P.S. Нямам кого другиго да взема с мен.

Вземи мен няма да откажа. Laughing

На въпроса ти. Не си луда. Разбирам те. Но рабери и ти човека. Прави го за общото благо.

# 52
  • Мнения: 7 947
Да, идвала ми е и понеже аз се чувствам много добре както с мъжа си, така и без него, не успявам да ги разбера  Peace

Ужасно ми се струва да ти зависи настроението от някой друг  Rolling Eyes

Разбира се, че настоението ми зависи от отношението на мъжа ми.
Ако, както в случая на авторката, не го чувствам близък и обичащ - е как да не ми се отрази това  Crazy

# 53
  • Мнения: 2 556
От отношението - ОК, ама от присъствието  Shocked

Абе отказвам се, който иска да си следи настроенията и присъствието на мъжа си и ако мъжът му има много работа, да си плаче от мъка колкото иска.

# 54
  • Мнения: 6 626
Да, идвала ми е и понеже аз се чувствам много добре както с мъжа си, така и без него, не успявам да ги разбера  Peace

Ужасно ми се струва да ти зависи настроението от някой друг  Rolling Eyes

Разбира се, че настоението ми зависи от отношението на мъжа ми.
Ако, както в случая на авторката, не го чувствам близък и обичащ - е как да не ми се отрази това  Crazy
Ти обаче като латерна ....
Как си изсмукваш от пръстите ,удоволствие ли ти доставя не го чувствала близък и обичащ  newsm78
Спри да пишеш простотии  и да правиш изводи .Жената иска почивка проблема единствено е че мъжът и работи и не може да отиде с нея и детето.

# 55
  • Мнения: 617
Нещо бая ти се е насъбрало. Hug
А аз също обичам да ходя на почивка с мъжа си.Някак ми е празно без него.

# 56
  • Мнения: 2 829
3-4 години ходя за по 20 дни сама  с децата на море
Не работя  и имам доста свободно време.
Само заради някакви мисли и предубеждения не бих затворила децата си в прашната София лятото.

Разбира се ,че ми е празно без съпруга ми,но понякога нещата и почивките не могат да се планират

# 57
  • Мнения: 7 947
Да, идвала ми е и понеже аз се чувствам много добре както с мъжа си, така и без него, не успявам да ги разбера  Peace

Ужасно ми се струва да ти зависи настроението от някой друг  Rolling Eyes

Разбира се, че настоението ми зависи от отношението на мъжа ми.
Ако, както в случая на авторката, не го чувствам близък и обичащ - е как да не ми се отрази това  Crazy
Ти обаче като латерна ....
Как си изсмукваш от пръстите ,удоволствие ли ти доставя не го чувствала близък и обичащ  newsm78
Спри да пишеш простотии  и да правиш изводи .Жената иска почивка проблема единствено е че мъжът и работи и не може да отиде с нея и детето.
Ако мъжът ми няма време за мен и детето/независимо от причината/ и не вижда ако аз искам и имам нужда от него - да, голям проблем си е това!
Жената казва, че е изнервена, че дори се кара с околните. Е, и това си е проблем. Но е разбираемо. И аз бих полудяла, ако моя работи денонощно и няма време за нищо друго. А почивката и времето заедно са неразделна част от ежедневието.

# 58
  • Мнения: 0
[.Жената иска почивка проблема единствено е че мъжът и работи и не може да отиде с нея и детето.

Жената иска море !! Почивката може да е навсякъде ... но тя иска точно море... на това аз му викам каприз  Confused

# 59
  • Мнения: 116
Лиготии,как ви търпят мъжете ви бе??????????

# 60
  • Мнения: 15 619
Лиготии,как ви търпят мъжете ви бе??????????
С мерак, потребителко, с мерак. Mr. Green

# 61
  • Мнения: 137
Rolling Eyes Не мога да разбера, луда ли съм или сега полудявам:

Мъжът ми се ангажира с работа извън трудовия си договор (при друг работодател - първият не знае). Беше за ок. месец, вече станаха почти два...
Първо използва платената си отпуска, после взе неплатена, накрая му уредих и болнични. Не приключи.
Съзнавам, че е трудно (не се съмнявам в него - поне за сега), работата е мъчителна и изисква пълно съсредоточаване, а той отново тръгна на работа - няма на къде вече... Нямало да приключи толкова скоро, че да отидем някъде...

Само че това лято не сме почивали и ден, а вече не издържам...

От първи започвам нова работа, а съм по-изтощена от всякога. Взех да рева за дреболии, да се карам с хората...
Той ми предлага да ида някъде сама с детето, ама не вярвам да си почина - вече съм пробвала, ужасно е.

Луда ли съм, че отказвам да ида на море сама с детето?

P.S. Нямам кого другиго да взема с мен.
Изобщо не си луда, напълно права си, аз направих такава грешка преди време , следствията са, че не понасям вече морето и не искам да ходя с когото и да е било вече;(

# 62
  • Мнения: 510
Mиличка, та ние сме така откак сме се оженили  Crazy За да има пари някой трябва да работи.Не е лесно,ама чак да полудяваме... И на мен ми се иска семейно да отидем някъде...

# 63
  • Мнения: 620
Недоумявам защо толкова много жени не искат наникъде да мръднат без мъжа си, това за мен ще остане неразгадана загадка на този свят...

ами сигурно им нямат доверие и кой знае какво се върти в главите им,че ще правят мъжете им ,докато са сами  Mr. Green

Ми да обърнем монетата - мъжлето с детето на почивка - сами Mr. Green
Колко време след това ще му е нужно да си почине от почивката Crazy Joy

# 64
  • sf
  • Мнения: 10 157


Ми да обърнем монетата - мъжлето с детето на почивка - сами Mr. Green
Колко време след това ще му е нужно да си почине от почивката Crazy Joy
Нямам нищо против,ама да си призная нямам мераци да се гърча от работа тука  hahaha
А и точно туй е въпросът- в семейните решения. Днес тя ще може, утре той, после двамата и така. При всеки се върти различно. Не е толкова голяма драма, както някои го приемат.

Общи условия

Активация на акаунт