Луда ли съм? :roll:

  • 4 530
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15 619
Лиготии,как ви търпят мъжете ви бе??????????
С мерак, потребителко, с мерак. Mr. Green

# 61
  • Мнения: 137
Rolling Eyes Не мога да разбера, луда ли съм или сега полудявам:

Мъжът ми се ангажира с работа извън трудовия си договор (при друг работодател - първият не знае). Беше за ок. месец, вече станаха почти два...
Първо използва платената си отпуска, после взе неплатена, накрая му уредих и болнични. Не приключи.
Съзнавам, че е трудно (не се съмнявам в него - поне за сега), работата е мъчителна и изисква пълно съсредоточаване, а той отново тръгна на работа - няма на къде вече... Нямало да приключи толкова скоро, че да отидем някъде...

Само че това лято не сме почивали и ден, а вече не издържам...

От първи започвам нова работа, а съм по-изтощена от всякога. Взех да рева за дреболии, да се карам с хората...
Той ми предлага да ида някъде сама с детето, ама не вярвам да си почина - вече съм пробвала, ужасно е.

Луда ли съм, че отказвам да ида на море сама с детето?

P.S. Нямам кого другиго да взема с мен.
Изобщо не си луда, напълно права си, аз направих такава грешка преди време , следствията са, че не понасям вече морето и не искам да ходя с когото и да е било вече;(

# 62
  • Мнения: 510
Mиличка, та ние сме така откак сме се оженили  Crazy За да има пари някой трябва да работи.Не е лесно,ама чак да полудяваме... И на мен ми се иска семейно да отидем някъде...

# 63
  • Мнения: 620
Недоумявам защо толкова много жени не искат наникъде да мръднат без мъжа си, това за мен ще остане неразгадана загадка на този свят...

ами сигурно им нямат доверие и кой знае какво се върти в главите им,че ще правят мъжете им ,докато са сами  Mr. Green

Ми да обърнем монетата - мъжлето с детето на почивка - сами Mr. Green
Колко време след това ще му е нужно да си почине от почивката Crazy Joy

# 64
  • sf
  • Мнения: 10 158


Ми да обърнем монетата - мъжлето с детето на почивка - сами Mr. Green
Колко време след това ще му е нужно да си почине от почивката Crazy Joy
Нямам нищо против,ама да си призная нямам мераци да се гърча от работа тука  hahaha
А и точно туй е въпросът- в семейните решения. Днес тя ще може, утре той, после двамата и така. При всеки се върти различно. Не е толкова голяма драма, както някои го приемат.

Общи условия

Активация на акаунт