Луда ли съм? :roll:

  • 4 532
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 624
Еееее, не е баш така - щом се дразни от нещо и не може да се справи - има проблем  Wink
Може за някого да няма, ама тя видимо се чувства зле.
И аз съм изнервена понякога /от работата/и се дразня от нищо ,но съпругът ми няма нищо общо с това най-много да го отнесе.

# 46
  • Мнения: 7 947
Е да де, отнася го и така си решаваш "проблема". А авторката явно не може така лесно да се справи  Wink
Наистина, в едно семейство едно нещо може да си е в реда на нещата, а в друго семейство това същото да се яви голям проблем. Хората са различни, искат различни неща, различни неща смятат за редно и нередно, различни неща ги правят щастливи.

# 47
  • sf
  • Мнения: 10 197
Недоумявам защо толкова много жени не искат наникъде да мръднат без мъжа си, това за мен ще остане неразгадана загадка на този свят...

ами сигурно им нямат доверие и кой знае какво се върти в главите им,че ще правят мъжете им ,докато са сами  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 7 947
Недоумявам защо толкова много жени не искат наникъде да мръднат без мъжа си, това за мен ще остане неразгадана загадка на този свят...

ами сигурно им нямат доверие и кой знае какво се върти в главите им,че ще правят мъжете им ,докато са сами  Mr. Green

Идвала ли ти е идеята, че може би на тия жени им е приятно да са заедно и не се чувстват комфортно сами?

# 49
  • Мнения: 2 556
Да, идвала ми е и понеже аз се чувствам много добре както с мъжа си, така и без него, не успявам да ги разбера  Peace

Ужасно ми се струва да ти зависи настроението от някой друг  Rolling Eyes

# 50
  • sf
  • Мнения: 10 197
Извинявай,ама става дума за няма и две седмици, и то за да заведат децата си на море. Не е като двамата да почиват отделно.
Няколко пъти съм го чувала" да,бе, аз да се гърча с детето, а той тука да си живее живота"  Rolling Eyes
не го разбирам,ама в крайна сметка не държа и да ги разбирам.
няма какво да я дъвчем повече тая тема

# 51
  • Мнения: 637


P.S. Нямам кого другиго да взема с мен.

Вземи мен няма да откажа. Laughing

На въпроса ти. Не си луда. Разбирам те. Но рабери и ти човека. Прави го за общото благо.

# 52
  • Мнения: 7 947
Да, идвала ми е и понеже аз се чувствам много добре както с мъжа си, така и без него, не успявам да ги разбера  Peace

Ужасно ми се струва да ти зависи настроението от някой друг  Rolling Eyes

Разбира се, че настоението ми зависи от отношението на мъжа ми.
Ако, както в случая на авторката, не го чувствам близък и обичащ - е как да не ми се отрази това  Crazy

# 53
  • Мнения: 2 556
От отношението - ОК, ама от присъствието  Shocked

Абе отказвам се, който иска да си следи настроенията и присъствието на мъжа си и ако мъжът му има много работа, да си плаче от мъка колкото иска.

# 54
  • Мнения: 6 624
Да, идвала ми е и понеже аз се чувствам много добре както с мъжа си, така и без него, не успявам да ги разбера  Peace

Ужасно ми се струва да ти зависи настроението от някой друг  Rolling Eyes

Разбира се, че настоението ми зависи от отношението на мъжа ми.
Ако, както в случая на авторката, не го чувствам близък и обичащ - е как да не ми се отрази това  Crazy
Ти обаче като латерна ....
Как си изсмукваш от пръстите ,удоволствие ли ти доставя не го чувствала близък и обичащ  newsm78
Спри да пишеш простотии  и да правиш изводи .Жената иска почивка проблема единствено е че мъжът и работи и не може да отиде с нея и детето.

# 55
  • Мнения: 617
Нещо бая ти се е насъбрало. Hug
А аз също обичам да ходя на почивка с мъжа си.Някак ми е празно без него.

# 56
  • Мнения: 2 829
3-4 години ходя за по 20 дни сама  с децата на море
Не работя  и имам доста свободно време.
Само заради някакви мисли и предубеждения не бих затворила децата си в прашната София лятото.

Разбира се ,че ми е празно без съпруга ми,но понякога нещата и почивките не могат да се планират

# 57
  • Мнения: 7 947
Да, идвала ми е и понеже аз се чувствам много добре както с мъжа си, така и без него, не успявам да ги разбера  Peace

Ужасно ми се струва да ти зависи настроението от някой друг  Rolling Eyes

Разбира се, че настоението ми зависи от отношението на мъжа ми.
Ако, както в случая на авторката, не го чувствам близък и обичащ - е как да не ми се отрази това  Crazy
Ти обаче като латерна ....
Как си изсмукваш от пръстите ,удоволствие ли ти доставя не го чувствала близък и обичащ  newsm78
Спри да пишеш простотии  и да правиш изводи .Жената иска почивка проблема единствено е че мъжът и работи и не може да отиде с нея и детето.
Ако мъжът ми няма време за мен и детето/независимо от причината/ и не вижда ако аз искам и имам нужда от него - да, голям проблем си е това!
Жената казва, че е изнервена, че дори се кара с околните. Е, и това си е проблем. Но е разбираемо. И аз бих полудяла, ако моя работи денонощно и няма време за нищо друго. А почивката и времето заедно са неразделна част от ежедневието.

# 58
  • Мнения: 0
[.Жената иска почивка проблема единствено е че мъжът и работи и не може да отиде с нея и детето.

Жената иска море !! Почивката може да е навсякъде ... но тя иска точно море... на това аз му викам каприз  Confused

# 59
  • Мнения: 116
Лиготии,как ви търпят мъжете ви бе??????????

Общи условия

Активация на акаунт