Отговори
# 255
  • Мнения: 826
maeva0959,Felina,rosita_evelin, eli_dechkin мерси за комплиментосите.  Hug И ваш`те бебчета си ги бива... Ми така е пък... да ви се връща Laughing
eli_dechkin, да ти кажа, не съм я обещавала, ама като почна да разглеждам снимките на синковците ви и всичките ги харесвам. Като започна...и си ги заплювам всичките за Рада. hahaha Борис се сърди като ме слуша, че съм я оженила вече за половината Интернет. Joy А аз така... щото са много сладки, само си говоря, ама то не се знае, знае ли се. Mr. Green

dari_bg утре сме там.  HugСамо да не завали и пристигаме да ви видим с малък синеочко Анди.

Иначе срещата за петък (ако няма дъжд) официална ли е? Час... нещо?

mamlina, добре дошла при нас с малкото си слънчице. Да сте живи и здрави и много щастливи. При нас е весело, заповядй и ти да се разписваш. Ако искаш да ви включа с бебока на първа страница ми прати данни на лични (само името и датата на раждане, всъщност)

ralichkou , браво на Жожо, юнашки се справи с пентаксима. Браво и на лекарката ви, че е отчела, че е само на кърма и е казала, че наддава перфектно. И аз мисля така. Нашата педиатърка така ме похвали, като измерихме наддаване при Рада само 550гр. миналия месец. А някои педита направо почват да дават зор за дохранване. newsm78

Фелина верно много тъпо, че вашата лекарка така те притиска за забелването. Това, според мен е непрофесионално, но аре... знаем си ги някои доФтори. Тя е длъжна да ти каже плюсовете и минусите на двата варианта и да уважи решението ти. Crossing Arms

И наистина, де е Сиска??? Липсва ми таз жена.... и без нейните постове не ми е същото Grinning Още вчера си мислех да питам, ама.... готвене, бебка, сваляне на филми, гледане, разходки... и бита ме повлече, та забравих. hahaha

# 256
  • София
  • Мнения: 1 395
Мамчета, благодаря на всички ви за подкрепата, която сте ми били през последните доста месеци!
Исках да ви помоля, ако може някоя от вас, да вземе малкия във вторник (или следващия четвъртък) за 1-2 (макс 3..) часа. Тогава са приемните часове в Агенция закрила на детето и предлагат и среща с психолог и т.н. и препоръчват и таткото да дойде, няма обаче на кого да оставим малкия, а с него няма как да идем. От 2 до 4 са им часовете, аз ще звънна тия дни да разбера за кога ще е удобно да отидем и колко време горе-долу ще е нужно..
Отново ви благодаря, много, на всички ви  Heart Eyes

# 257
  • София
  • Мнения: 5 247
Добро утро на всички и добро настроение пожелавам!

Честито на всички именяци
А аз ви черпя, защото та този ден съм се родила!

# 258
  • софия
  • Мнения: 2 140
Мигла да си жива и здрава ти желая!Много щастие
и късмет да те съпътстват занапред1 nbirthday

# 259
  • Мнения: 66
BEBZZZ, сигурна съм че МАЙчета софиянки ще съдействат. Пожелавам ви да се оправят нещата и да сте едно щастливо семейство. Ако имаш нужда от помощ във Варна, аз съм насреща!  Hug

МИГЛЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!! МНОГО ЩАСТИЕ, ВЕСЕЛ ДЕТСКИ СМЯХ, ЗДРАВЕ и КЪСМЕТ, ТИ ПОЖЕЛАВАМЕ НИЕ С БОЧКО!

Честит имен ден на всички именници!
Честит празник и на всички месечинки и на всички останали, Hug които имат повод да празнуват днес!

Последна редакция: чт, 17 сеп 2009, 09:22 от MINOLTICHKA

# 260
  • Мнения: 826
Бебз мога да взема бебчо! С удоволствие ще го направя, а това, че ще ходите на психолог е много хубаво. Дано да оправите нещата и да си изясните хубаво отношенията. Все пак от това зависи, малкото слънчице да расте в здрава среда. Само кажи кога и от къде да го вземем с мъжа ми, или аз да дойда там да го гледам... Абе, само кажи!

Мигла честит рожден ден. Бъди здрава, щастлива и обичана. Нека малкото ти слънчице расте здраво и с късмет, а мъжа до теб те обожава и се грижи за теб с любов. Много усмивки и веселие ти пожелавам на този хубав празник.

# 261
  • Sofia
  • Мнения: 4 553
Мигла,
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Само хубави неща да ти се случват с твоето слънчице!

Момичета и аз ви черпя. Днес моето момче има имен ден!

# 262
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Мигле, честит рожден ден!!!  Hug



Да са живи и здрави всички именици днес!!!
Честит празник софиянки!

# 263
  • София
  • Мнения: 86
Честит рожден ден на Мигла!Жива и здрава бъди, щастлива майка и жена!  bouquet
 
И аз да почерпя ,че моят Любомир има имен ден! cheers -за мами и  Misc Baby Bottle-за бебчетата.

Честит имен ден на всички майски бебчета- именници и  всички ,които празнуват на днешния ден! Да са живи и здрави, весели, засмени! newsm51 newsm51 newsm51

 Лианка,
да кажеш после вкусно ли е пилето! Mr. Green
Добре дошла на новата мама!  bouquet

Последна редакция: чт, 17 сеп 2009, 09:24 от oli4ka

# 264
  • Русе
  • Мнения: 343
Добро утро!

Мигле, Честит Рожден Ден! Желая ти много здраве, любов и късмет  bouquet!

Честит имен ден на юнаците oli4ka и desive78! Да са ви живи, здрави и много послушни

smehorana, съжалявам за загубата ти! Дано нашата компания ти помогне да се почувстваш по-добре!

mamlina, добре дошла при нас Hug!

Ели, дано бързичко да премине тази кашлица, че да не се мъчи горкото! Неприятно е, че трябва да пие сироп, но вие май опитахте всичко друго. Скоро да се похвалиш, че е добре юнак Гого!  Hug


Всички бебчета, чиито снимки разгледах са прекрасни! Да са живи и здрави, не `щото са наши, ама са най-Убави  Heart Eyes!

Моята мома вчера вече съвсем ме измъчи с това ядене  Confused. За целия ден да й се събират две нормални хранения. Дърпа се, лапа си ръцете. Не иска да суче, а и не изглежда гладна  Thinking. Пробвах какви ли не пози и места - все същото. Добре, че вечер след баня яде добре поне. Още не съм се притеснила особено, ще видим днес как ще е. Дано е някакъв период и да премине скоро, че си е мъка така. На всичкото отгоре баткото сутринта се събуди с болки в стомаха. Дано не е някакъв вирус.  Мислех утре да слагам последният Пентаксим на малката, ама май ще отложа и аз...
Уфф, оплаках се.

Някой да има път до Трявна през почивните дни? Ако ни се разминат стомашните проблеми смятаме неделя и понеделник да сме там.


Хайде и днес навън, че от утре май започват дъждове и студ.
Хубав и спокоен ден!

# 265
  • Мнения: 69
Здравейте и от мен!
Честито на Мигла!Да си жива и здрава само това ще ти пожелая,това е най-важно според мен!  newsm51
Добре дошла на mamlina  Hug Тук ще ти хареса много  smile3521
Нас ни нямаше няколко дена,че бяхме на гости на пра-баба и пра-пра бабата!Испуснала съм бая коментари  ooooh!,но ще ги прочитам  Peace Hug Hug

# 266
  • София
  • Мнения: 159
Честит празник на всички софиянци! На именяците желая много празници и поводи за почерпки с верни приятели!

Мигла, честит рожден ден девичке! Твоите желания са моите пожелания  Hug

рере, сигурна съм, че добре ще си прекарате в Трявна много обичам да почивам там. Дано да случите на време!

mamlina  добре си дошла, надявам се да ти хареса тук

# 267
  • Мнения: 2
Здравейте на всички майчета и бебчета!
Bebzz,мога да взема малкия-няма проблем,аз съм от суха река и мисля че съм ви близко освен ако не съм се объркала нещо...
Някоя мама пишеше за махане на нощното хранене,но доколкото знам то тр.да се махне най-късно до 2 месец иначе става мн.трудно освен ако то самичко по някакъв начин не го направи.Моито синче края на първия мес.видях че наддава добре и казах край на нощното ядене и почнахме с водичка и бибка-така 2 седмици и после изобщо спря да се буди,та сега чак си удължава и съня през ноща-заспива към 21ч.и става към 8и30ч сутринта.
  bouquet ЧИД на всички именяци
Мигле-мн.здраве,щостие и успех newsm59

# 268
  • Мнения: 79
Честит рожден ден Мигла! Бъде все така борбена, красива и щастлива. Нека здравето и любовта са твои постоянни спътници в живота!
Честит имен ден на всички, ки то празнуват днеса те са много, желая ви много здраве, щастие и късмет!
Честит празник и на всички Софиянци!
Малее, много празнуващи днес  Crazy
Момичета, какво ще правим ако утре вали, ще се виждаме ли?

# 269
  • Мнения: 125
Добро Утро и от мен:)
Честит Празник на всички именници и рожденици -да сте живи и здрави  bouquet
mam@cvety как го постигна тоя номер от 21 та  чак в 8:30?  newsm78
Ние се пробвахме  всички начини,варианти,техники и т.н ,които знаех,измислих и така,обаче заковахме 21-04;21:05 и 21-06ч.-това последното ни е рекорд от скоро и е много рядко срещано явление Sad
От скоро имам имам тревога-Криско май е станал доста страхлив...Вечер като заспи и след 15-20 минути се буди ,оглежда се и ако аз или баща му не се заковем пред погледа му на  секундата се започва едно дране... ooooh!
Вчера го приспиваше софийската му баба, която той вижда от дъжд на вятър..та докато се "приспиваха"- което представляваше следната гледка-аз го приспивам,а тя го гледа отстрани и реших да й го оставя за половин час,да се навечеряме двамата с Васко в нормален;ен час и след малко се чу такъв писък откъм спалнята,че ми се сви сърцето ooooh!...Той като я видял и като не я познал така се стреснал,че после половин час не успяхме да го успокоим...Защо става така? Уж е постоянно с други хора- в парка,в нас,на гости ходим,излизаме с нашите приятели и техните дечковци много често...През деня е такова контактно,обичливо и спокойно дете,даже вчера сестра ми в го вкара в съда да е изфука с него пред колегите си и  той гък не казал-върна ми го захилен до уши Heart Eyes...Педиатърката каза,че било нормално да минавал и през такива фази, но  на мен ми се струва ненормално да заспиваме вечер с тия истерии... Cry
Осен това вечерта  моята приятелка,с която сме все заедно в парка ми каза,че нейният Ечмо е вирусно болен,с висока температура,изписани антибиотици и т.н,а ние вчера цял ден бяхме заедно и децата имаха много близък контакт едно с друго..Не съм спала вечерта за да го дебна дали няма да вдигне температура..
И така,оплаках се,написах ферман,ама...
Лек ден на всички Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт