Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1 395
mam@cvety и Дени ми беше писала, да от Суха река сме, но това няма значение, с кола сме, няма проблем. Не знам за коя ще е по-удобно? Той наистина е много кротък и весел през деня, но все пак.. Не бих искала да разваля нечия следобедна разходка или дрямка, той спи предиобед повече, следобед и час няма..  newsm78

# 271
  • Мнения: 166
Ха добър ден и от нас newsm03
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИГЛА!!! Пожелавам ти да си здрава и щастлива,както ти,така и семейството ти!!! Нека любовта и щастието да са ти верни спътници цял живот!!!
Честит имен ден на всички празнуващи днес!!!Да са им живи и здрави именцата и те също,че да си ги носят гордо!!!
Добре дошла на новата мама   bouquet
Бебзз,радвам се че пишеш и дано всичко в твоето семейство се нареди,както трябва.

Аз се връщам от гинекологичен преглед.Според д-р Цветкова съм се възтановила идеално Simple Smile
Пуснахме цитонамазка и другия месец ще горим раничка.Малко ме е страх,но според нея било работа за 10секунди,бързо и безболезнено.Дано!
Фелина,за мен няма значение къде ще се срещнем,дано не се случи нещо непредвидено,че страшно много ми се идва Peace

# 272
  • Мнения: 172
Мигле, честит рожден ден!Много здраве и дълъг живот на теб и семейството ти!Всичко най-хубаво ти желаем с бебка Рая!
Честит имен ден на всички именници, в това число и на себе си да честитя Crazy Да са ви живи и здрави имената!
Аз напоследък не успявам и да ви чета както трябва и ме е срам, ама нямам време SickКаката е на градина, но вместо повече свободно време, аз се затрупах с повече работа Blush
Добре дошла на новата мама  bouquet
Я да попитам, някоя от вас подала ли си е вече молбата-декларация за майчинството от 135 ден до 410, че ми трябва помощ? Не че са ми платили нещо до сега, ама то е заради смотаната счети #2gunfire
И още един въпрос-нормално ли е да ми пада косата като за световно? Направо имам чуството, че утре-вдругиден ще се събудя плешива Mr. Green
Изчезвам, че Рая май е понапълнила памперса Crazy
Хубав ден Hug
п.п.Сиске, къде зачезнаааа Mr. Green

# 273
  • Русе
  • Мнения: 343
И още един въпрос-нормално ли е да ми пада косата като за световно? Направо имам чуството, че утре-вдругиден ще се събудя плешива Mr. Green

Преди няколко теми и аз изревах от същото. Повечето момичета казаха, че и при тях е така. То и аз знам, че е нормално, ама да вземе да спира вече, че коса не ми остана  Close.

рере, сигурна съм, че добре ще си прекарате в Трявна много обичам да почивам там. Дано да случите на време!

Благодаря! И на нас ни е любима дестинация. Малката беше на месец като я заведохме  Grinning. Дано наистина времето да е хубаво, уж според прогнозите събота е последният дъждовен ден...., ще видим.

# 274
  • софия
  • Мнения: 2 140
И на мене много ми пада косата. CryНа Ицко и на него му пада.
Цялата му калъфчица става в косъмчета.Даже отзад на главата
има полуплешиво петно.И на нас ни се искаше да мръднем
тези дни до Априлци,но късно се усетихме. ooooh!
Нямаше места там,където искахме да отседнем.
Молба-декларация и аз попълних,не съм получавала парички,
тъй като от края на август съм официално в майчинство.
Може би към края на месеца ще ги получа. newsm78

# 275
  • Мнения: 79
Моята коса също пада, но гледам тази седмица вече е по-малко  Party, няма страшно то е в следствие, че по време на бременността косата почти не пада и сега просто си наваксва, аз все пак слагам ампули за подхранване на кожата и косъма.
........
Я да попитам, някоя от вас подала ли си е вече молбата-декларация за майчинството от 135 ден до 410, че ми трябва помощ? Не че са ми платили нещо до сега, ама то е заради смотаната счети #2gunfire
......
В момента документите са при мен, още не съм ги пуснала  Crazy, ако нещо те интересува мога да проверя   Hug

# 276
  • Мнения: 11
Честит Рожден Ден Мигле!  newsm59 Да си жива и здрава и много усмихната с малкото съкровище Божко  Hug

........
Я да попитам, някоя от вас подала ли си е вече молбата-декларация за майчинството от 135 ден до 410, че ми трябва помощ? Не че са ми платили нещо до сега, ама то е заради смотаната счети #2gunfire

Такааа, аз подадох за еднократната помощ, за детски и за майки ненавършили 12 месеца трудов стаж, тази декларация за майчинство къде се носи в НОИ ли или в социалините? И какво изобщо представлява какво се декларира с нея за дохода ли е, та да сметнат по колко да плащат (90те % от заплатата)?

# 277
  • Мнения: 310
МИТЛЕ- ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !  bouquet
рере: и аз се претисних и ние като вас нещо не ядем добре. Незнам вече кога да и давам ,защото яде по малко и все давам да си изяде дозата,така се объркаха часовете.Бута ме с ръцете.

 Варненки кога ще е срещата да се опитаме да дойдем. ?newsm78

# 278
  • Мнения: 79
Галка, тази молба-декларация се подава до работодатела за да ти пусне заповед за платен отпуск до навършване на 1годинка на детето.
Малачика да те питам във Владая има ли подходящо местенце за разходка и някоя хубава кръчмичка с градина   Mr. Green, че мъжо има работа там и да вземе да ни натовари с него, пък и ще се запознаем

# 279
  • Мнения: 11
Галка, тази молба-декларация се подава до работодатела за да ти пусне заповед за платен отпуск до навършване на 1годинка на детето.

Е щом е това, значи съм я подала вече - счетоводителкта мисля че беше оформила подобен документ в последните документации за фирмата. Сега проблемът е дали работодателят ми (мъжо ми) ще я одобри тази молба-декларация  Mr. Green

# 280
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Честито на всички с повод  newsm51
И аз този месец нямам преведени парички и звънях на счетоводителката се оказа че болничните са ми свършили и вече ще получавам майчинство.Също така ми обясни че молба-декларацията ми е подадена в НОИ но се получава забавяне тъй като в края на месеца фирмата внася парите за осигуровки и така ще си получа паричките октомври наведнъж за двата месеца Peace
Днес си направихме една бърза разходка и сега ще заспива беба а з трябва да изчистя и да сготвя че после пак малко навън, зима иде  ooooh!
Хубав ден и много усмивки с бебоците   love001

# 281
  • София
  • Мнения: 2
Честит рожден ден, Мигле! Да ти е светла новата рождена година и да си оставила всички ядове зад теб!

Добре дошла на мамлина!

И ние не ядем особено. Хапваме на често и по малко. Дано кърмата ми издържи на това по-скромно сукане. За сметка на това пърдим честичко и по много  Mr. Green

Абе, много ми ви се чудя - на Мийка и Идар, например - как така сте сигурни, че бебчетата са неспокойни точно от зъби ?!? Така сте уверени, а аз никога не съм сигурна при по-неспокойно бебче какво точно е причината, а и не са ли малки... Я споделете откъде черпите сигурност, та да се ориентирам и аз, може да науча нещичко..

Петък, 10.30, Южния.
И имаше и алтернатива, ако вали - Дендринна, май от теб. Къде точно е заведението?

# 282
  • Мнения: 781
Добър ден и от нас.
Ихаааа, Маги, много ще се радвам. Кръчмички има, но са средно ниво. Но мисля, че може да се измисли нещо Grinning Най-малкото ще ми дойдете на гости Grinning Ще ти пратя тела си на лични и ще чакам да се обадиш. Нямам търпение Party

Браво на всички бебета, които са се справили мъжки с ваксините. Майски юначета Hug
Бебз, и аз мога да взема малкия, стига да не ти е далече.

Честит рожден Мигле, Повече усмивки на лицето Grinning,парички в портмонето (cash), и любов в сърцето

Честит имен ден на всички. Да им е живо и здраво името и много щастие да им носи. Hug
Добре дошла на новата мама Grinning
Ние днес ще сме си в къщи защото вали Sad

# 283
  • Мнения: 849
Мигле, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на теб и сестричката ти! Да сте живи и здрави, много щастливи със семействата и рожбите си и винаги да имате късмет за всичко!   bouquet    bouquet

Честит имен ден на всички празнуващи днес! Честит празник на всички от София!

Глъмче, и аз като теб се чудех за същото. Сияна и Дария все си бутат ръцете в устите, лигавят се, всичко се опитват да налапат, сърдят се на играчките, които не влизат в устата  Laughing, ама определено не мисля, че са тръгнали зъби... А и не е ли малко рано за подобни емоции?  newsm78

# 284
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Мигле, честит рожден ден! Много здраве, щастие и любов!  newsm67

Честит празник на всички именници и други празнуващи!

Декларациите за 135-410-я ден се подават на следващия месец с заплатите, осигуровките и персоналния регистър. Аз от 15.08 съм  и документите са ми подадени оня ден. Вече се мъдрят на стр. на НОИ, ама плащане кога ще има   33uu
Пепе, не щъ да стъпя в Трявна до като съм жива. Две година подред за по 10 дена и съм намразила всичко там. Голяма скуууууука. Ама на вас приятно изкарване де  Mr. Green

Явно пак ги хвана стачката всички бебешори  Sad
И моята перушина падаше ама започнах с овчата маска и сега се радвам на лъскава грива. За справка на маската в " Красива мама". Не става за кърмачки  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт