Отговори
# 285
  • Мнения: 336
Честит рожден ден, Мигле!!! Бъди най-вече здрава, обичана и щастлива. Пожелавам ти много поводи за усмивки, незабравими мигове със семейството и настроение през цялата година!

Честит празник на всички малки и големи именици!!!

Смехорана, добре дошла отново при нас! Дано сме ти поне малка утеха.

Оффф, малък ревльо заспа най-сетне. Не знам какъв му е проблема, но това дране преди заспиване не се търпи вече. Особено вечер е страшно, снощи след половин часово дране едва успях да го успокоя пред огледалото, като правехме боц, тъкмо се успокои, токът спря и айде наново, идваше ми и на мен да ревна. Прави си човекът и някакви промени в режима на хранене, не иска и да лежи вече нито в количката, нито в шезлонга, а на ръце, бих го носила, стига да неми окапваха китките след половин час.
Утре сме на консултация да видим дръпнали ли сме на ръст, че нещо джуджести вървим. От 3-та пентаксимка, само да споделя, нямаше никаква реакция.
За косопада не ми се коментира, че ръся повече космарлаци от котката. 

# 286
  • Мнения: 125
zaiobaio, то по принцип е рано,ама си е строго индивидуално..В паркчето в квартала се запознах с една майка ,с девойка на 5 месеца..Еми детенцето си има две зъбчета-първото избило  на три месеца и половина #Crazy,а второто след месец ooooh!..каза, че имало индикации за друго,което да се покаже скоро ...newsm78
На моя приятелка,щерка й се сдоби с първото си зъбче около първия си рожден ден , така че...

# 287
  • Мнения: 2
Bebzz, няма проблем-както на вас ви е удобно,ние сме в къща с двор и извеждането на чист въздух няма да е проблем дори и за 5 бебета Grinning
А за дългото спане-незнам.Той сам си го направи така,допреди месец беше в 22ч.си ляга,а се будеше към 7-7и30ч.,но ядеме по 5 пъти на ден и то по 180гр....
Относно падането на коса...и мойта пада мн.,но да ви питам друго:Кумата ми е бременна в 7мес.,има мн.ядове с мъжа си и пиеше магнетич(или нещо подобно)сега го е спряла и неможе да стане от кревата,казва че мн.я боли кръста и корема като стане-дали да продължи да го пие?Казали са й 2 седмици,а те минаха...и др.мн.й пада косата-буквално на големи кичури-kakво да я посъветвам,а за лекари и болници не ще и да чуе ooooh!

# 288
  • Мнения: 826
Върнахме се от Южния парк, но никой нямаше... Sad Както разрах от Дарибг, дъждът е провалил плановете на всички. Е, ние се поразходихме малко и Рада усети ръмежа по малките си крачета.

Сега специално влизам да ви поканя в новата тема... Заповядайте момичета:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=429232.new#new

# 289
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Глъмче, и аз като теб се чудех за същото. Сияна и Дария все си бутат ръцете в устите, лигавят се, всичко се опитват да налапат, сърдят се на играчките, които не влизат в устата  Laughing, ама определено не мисля, че са тръгнали зъби... А и не е ли малко рано за подобни емоции?  newsm78
Принципно докторите казват че е нормално да се появи първо зъбче между 4 и 6-ти месец на бебето, като при повечето бебчета е около 6-ти месец.
В тази възраст на която са малките ни слънца обаче се появява желанието да опознават света. В момента го правят с устичката си, защото познават само този начин на изследване на предметите. Скоро ще схванат за какво са им ръцете и пробването на вкус ще отшуми за известно време Wink.
За съжаление статиите, които съм чела по въпроса са свалени от БГ сайта, на който бяха. А на английски достъпът е платен  Confused. Ще потърся още малко, дали ще намеря нещо за развитието на бебчето по месеци и кога растат зъбките.

# 290
  • Мнения: 1 953
Dendri, темите се заключват вече на 50-та страница - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=427724.0

# 291
  • Мнения: 6 342
Моля, обърнете внимание на закованите теми.

Лимитът на отчетните теми вече е 50 стр.

Моля, използвайте функцията Информирай модератор, за да информирате за приключване на старата тема.

Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт