Ученически карти за градския транспорт.

  • 35 631
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 444
В центровете, където ги издават искат бележник и снимка на детето, за да удостовериш че е ученик и да сканират снимката. Това значи, че няма значение частно или държавно у-ще, защото намалението е за учениците изобщо и във всяко у-ще имат бележници.Носи това, там попълваш един формуляр на място и веднага издават картата.Аз бързах преди нова година и увеличенията да извадя за максимум време на по-ниските цени и взех за 6 месеца за цялата градска мрежа за 104лв.Носех бележника и снимка, която ми върнаха след сканирането.Картата получих за 5 минути.Ако си от София-извадих я в бюрото на Възраждане, нямаше опашка и бързо стана.Само попълваш формуляра, който ще ти дадат.

# 61
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Мили мами,някой знае ли,дали и децата от частните училища могат да ползват намаление за ученическа карта?Благодаря за отговора предварително!

Ми не мисля, че това може да е проблем.

Понеже темата е такава, на Възраждане заменят и старите талони-билети с нови, като приспадат сумата от неизползуваните билети в талона и доплащаш останалите.

# 62
  • Мнения: 613
Мили мами,някой знае ли,дали и децата от частните училища могат да ползват намаление за ученическа карта?Благодаря за отговора предварително!

Да, могат. Дъщеря ми учи в частно училище (на 8г е) и нямаше никакъв проблем да и извадя карта за ГТ, вече за второ тримесечие.

# 63
  • Мнения: 651
А как пътуват децата ви през лятото? За юли и август издават ли се уч.карти?

# 64
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
А как пътуват децата ви през лятото? За юли и август издават ли се уч.карти?

да, до септември вкл, със старите бележници от предишната учебна година.

# 65
  • Мнения: 901
А как пътуват децата ви през лятото? За юли и август издават ли се уч.карти?

Остава да се сетят, че могат да си спестят пари от лятната ваканция на децата - то нали не им е задължително да пътуват до училище през лятото. Пази, Боже.

# 66
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Аз да допълня, но щом е издадена ел. карта - май в рамките на учебната година не искат бележник вече  newsm78 , но не съм сигурна.

# 67
  • софия
  • Мнения: 99
Мили мами,някой знае ли,дали и децата от частните училища могат да ползват намаление за ученическа карта?Благодаря за отговора предварително!

Да, могат. Дъщеря ми учи в частно училище (на 8г е) и нямаше никакъв проблем да и извадя карта за ГТ, вече за второ тримесечие.


Благодаря Ви много за отговорите! Heart Eyes

# 68
  • София
  • Мнения: 11 711
Аз да допълня, но щом е издадена ел. карта - май в рамките на учебната година не искат бележник вече  newsm78 , но не съм сигурна.

На мен онзи ден не ми поискаха бележник за презреждане.Само картата беше достатъчна.

# 69
  • Мнения: 2 673
последното за картите, което знам е ,че ще може да си закупиш за 1 , 3 или 6 месеца. Като сумата за месец е 10 лв., съответно за 3 месеца - 30 лв. при пътуване няма да се доплащат никакви стотинки. Трябва снимка и служ.бележка от училището при закупуването на картата. До края на януари ще важат старите карти, като от 15.01 започва и издаване на новите.
Това е за Пловдив конкретно.

# 70
  • Мнения: 2 673
само да допълня - може за 1, 3 , 6 ,9 или 11 месеца.
Старите карти ще важат до края на февруари.Ще издават за март.
това е от днес  Simple Smile
Другото което писах си остава

# 71
  • София
  • Мнения: 1 444
Купих на дъщеря ми през ноември и даваха максимум за 6 месеца, освен това за цяланта градска мрежа за този период платих 104лв. мисля.
Мойри ти пишеш, че за месец; е 10лв., това само за една линия ли е?

# 72
  • Мнения: 2 673
не, за всички.
Уфф, днес по телефона ми казаха, че важат до края на Януари - старите

# 73
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
не, за всички.
Уфф, днес по телефона ми казаха, че важат до края на Януари - старите

Аз нещо не разбирам, кои са стари, кои са нови. Тези на хартиен носител ли са стари  newsm78 . За кой град е това  newsm78 .

Извинявам се сега прочетох, че става дума за Пловдив от по-задните постове   bouquet

# 74
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Мили момичета, покрай постовете ви се подсетих, че и ние трябва да подновяваме картата. Дано да няма опашки в бюрата.

Общи условия

Активация на акаунт