Помогнете ми да подкрепим една майка на три деца!

  • 11 782
  • 206
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 285
нека се опитат да вземат ограничителна заповед.
Иначе ,ако се яви пред ТЕЛК и има възможност брат й да и стане асистент ,тогава си мисля ,че това би било някакво решение.
Нека хората от селото да й помогнат да се разведе и да вземе попечителските права,като покаже колко лош човек е бащата и дадат доказатеолства за системния тормоз.
Попринцип мисля,че има организации,които помагат в такива случай.
Може би ако мъжът и се махне от живота й ще се справи по-добре с проблемите и поне ще е спокоина с децата си и дано и брат й да и помага.

А иначе тя в коя къща живее?В  на брат си или не...?
Други роднини има ли?

Колкото разбирам хората от селото много й помагат!Бог да им дава здраве!!!!

Те нямат сключен брак. Наскоро го накараха да припознае децата за да не ги вземат от социалните. Кметицата каза, че ще направи необходимото за да издейства ограничителна заповед, но нямам време да седна и да поговоря подробно с нея за да разбера докъде докарала нещата.

Към този момент няма нужда от асистент, защото вече се движи нормално. Ако я види човек, не би могъл да си представи, че е била в толкова тежко положение. Мускулите й все още са много слаби и бързо се уморява, но лека полека се възтановява.

А къщата е наследствена. Мисля, че е на двама им. Брат й също е инвалид в някаква степен, но подробности незнам.

# 16
  • Мнения: 4 195
здравейте
пиша от Гурмазово, работя в Защитеното жилище
утре ще отида до жената, оказа се, че младежите знаят за състоянието ию
с един от тях ще идем
Мисля, че можем с дрехи да и помогнем и ще видим с какво още
самите младежи имат желание да помогнат, коетъо много ме радва.
Ще пиша подробности след утре Peace

# 17
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
здравейте
пиша от Гурмазово, работя в Защитеното жилище
утре ще отида до жената, оказа се, че младежите знаят за състоянието ию
с един от тях ще идем
Мисля, че можем с дрехи да и помогнем и ще видим с какво още
самите младежи имат желание да помогнат, коетъо много ме радва.
Ще пиша подробности след утре Peace

Крсика, мерси, аз не смогнах и затова да ти кажа тия дни  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 43
много се радвам ,дръжте ни в течение!

# 19
  • Мнения: 285
здравейте
пиша от Гурмазово, работя в Защитеното жилище
утре ще отида до жената, оказа се, че младежите знаят за състоянието ию
с един от тях ще идем
Мисля, че можем с дрехи да и помогнем и ще видим с какво още
самите младежи имат желание да помогнат, коетъо много ме радва.
Ще пиша подробности след утре Peace

Пишете ни после как е минало. Ще се радвам ако можем да й помогнем да си стъпи на краката.

# 20
  • Мнения: 285
Какво стана със срещата? Състоя ли се? И ако е така, то тогава как мина?

# 21
  • Мнения: 285
Искам да ви попитам дали някой има ненужна работеща пералня. Силвия е без пералня, а с три деца сами знаете колко пране се събира.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 338
А ако не се намери ненужна без пари дали не може да съберем пари за някоя втора употреба, ако има желаещи мами да се включат  newsm78

Последна редакция: пн, 09 ное 2009, 18:43 от anita_bs

# 23
  • Мнения: 285
И това е вариант. Не се бях сетила. Thinking

# 24
  • Мнения: 2 471
Голямото момче има ли зимно яке? Купила съм едно за друго дете, но то вече си има.  Якето е с етикет.

# 25
  • Мнения: 285
Голямото момче има ли зимно яке? Купила съм едно за друго дете, но то вече си има.  Якето е с етикет.

Няма си яке. Аз на малкия дадох едно което беше на синът ми. И на майката дадох едно мое старо но много хубаво яке. Надявам се да свършат работа и да им е топло.

# 26
  • Мнения: 2 471
Тогава ще го пратя го пратя тези дни на адреса, който е даден в темата

# 27
  • Мнения: 285
Още утре ще предупредя да го очакват. Сърдечно благодаря от името на Силвия и Вальо (така се казва големия син)

# 28
  • Мнения: 2 471
Искам да се извиня, но не успях да пусна якенцето, детето ми е болничко. Обещала съм го и е за това дете, но нека моето се оправи и при първа възможност ще го пусна. Извинете ме още веднъж.

# 29
  • Мнения: 285
Искам да се извиня, но не успях да пусна якенцето, детето ми е болничко. Обещала съм го и е за това дете, но нека моето се оправи и при първа възможност ще го пусна. Извинете ме още веднъж.

Пожелавам ви скорошно оздравяване. Не се притеснявайте за забавянето. Предупредих да го очакват, но не съм казала кога. В този момент е по-важно детенцето да оздравее.

Общи условия

Активация на акаунт