Вегетарианство - Тема 2

  • 26 236
  • 229
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 392
И аз не и вярвам. според нея трябваше да съм върла месоядка(В), а не веган. не важи за нито един от обкръжението ми.

# 136
  • Мнения: 21
Аз нахълтвам в темата с въпрос.Току-що си направих соево мляко(още не знам дали е станало като хората горещо е).Въпроса е тази сухата част,която остава има ли някакво приложение?Или отива в кофата?Съжалявам ако сте го обсъждали,но не можах да намеря инфо.
Благодаря  за отговорите Simple Smile

# 137
  • Мнения: 644
Сухата част можеш да слагаш в дресинги, сосчета, супички, хляб или друго, според вкуса ти.Не е за боклука.
И аз така си мислех, че не само при мен не важи теорията за кръвните групи, ама като ви питах и вас  още по-:peace: Grinning

Като съм почнала да питам, я да си продължа : А как сте с килограмите? Прави ми впечатление, че в тази тема не срещам от лентичките за отслабване newsm78  Та дали вегетарианките са по-слаби от месоядките? Laughing

# 138
  • Мнения: 3 869
Аз нахълтвам в темата с въпрос.Току-що си направих соево мляко(още не знам дали е станало като хората горещо е).Въпроса е тази сухата част,която остава има ли някакво приложение?Или отива в кофата?Съжалявам ако сте го обсъждали,но не можах да намеря инфо.
Благодаря  за отговорите Simple Smile

Сакън, не я изхвърляй!! Сташен хляб и хлебни изделя стават като добавиш от нея!! Аз с този остатък успях да докарам и един съвсем вегански и безглутенов киш!!! И на вид, и на вкус го докарах Simple Smile

# 139
  • Мнения: 5 713
А как сте с килограмите?
Супер съм.  Wink

# 140
  • Мнения: 3 869
А как сте с килограмите? Прави ми впечатление, че в тази тема не срещам от лентичките за отслабване newsm78  Та дали вегетарианките са по-слаби от месоядките? Laughing

Ами как да ги срещнеш?  Laughing Аз съм с индекс 19, и няма сила да ме изкара от него сега, но това след като смених диетата, преди това пак не е било трагично положението просто казвах и свалях по 2-3 кг все едно от нищо....

# 141
  • Мнения: 21
А колко и е трайността на сухата част,която остава,че аз малко съм се престарала с количеството Simple SmileАма нали ми е за пръв път.Как се съхранява и соевото мляко и остатъка?Извинявам се ако задавам тъпи въпроси

# 142
  • Мнения: 3 869
А колко и е трайността на сухата част,която остава,че аз малко съм се престарала с количеството Simple SmileАма нали ми е за пръв път.Как се съхранява и соевото мляко и остатъка?Извинявам се ако задавам тъпи въпроси

Разделям окарата на порции, колкото обикновенно ми е небоходимо за едно печиво, и замразявам в пликчета  Wink Соевото мляко - в хладилника, но аз не знам колко време ще издържи. Не го харесвам така и го ползвам само за тофу...

# 143
  • Мнения: 21
Тъй като сега експириментирам половината мляко смятам да се опитам да го направя на тофу половината на майонеза.И сега се сещам,че от окарата може да се опитам да направя пастет с маслини и други вкуснотийки.Ще видим какво ще стане накрая Grinning
Много се радвам,че открих темата.Много полезни неща откривам .  bouquet

# 144
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Макар, че не съм от активните в темата, ви следя!! Днес ми попадна  това
 и реших да го споделя с Вас.
Хубав и успешен ден

# 145
  • Мнения: 957
Аз съм нулева кръвна група,никога не съм харесвала вкуса на месото,и аз не вярвам да е доказано това с кръвните групи Peace


аз напоследък се отпуснах нещо 64 килограма съм Tired,трябва да отслабна малко,но ми е трудно сиренцата да спра,а мисля че при мен от там се трупат килца.....

# 146
  • Мнения: 644
Макар, че не съм от активните в темата, ви следя!! Днес ми попадна  това
 и реших да го споделя с Вас.
Хубав и успешен ден
newsm10

 Bergkristall, това е съвсем мъъничко олабване, вегетарианско, така да се каже Laughing И аз не бих се отказала от сиренцата, но гледам да си режа по-малки порцийки. А сиренцата с хляб и вино ли ти вървят, като става дума за калории? Wink

# 147
  • Мнения: 957
Цитат
сиренцата с хляб и вино ли ти вървят, като става дума за калории? Wink
Ааа не алкохол не пия Mr. Green,сиренцата много ми вървят с хляб и плодове,или в салати.
А хляб напоследък избягвам белия,хапвам предимно пълнозърнест и такъв от шпелта. Heart Eyes

# 148
  • Мнения: 4 347
страхотна тема!  bouquet

# 149
  • Мнения: 3 869
Кристалче, дали да не пробваш сиренцата само със зеленчуци да ги комбинираш, а хлябът да сведеш до минимум като ядеш повече зърнени кълнове и зърнени манджи?! Има едни особености в разграждането на предимно белтъчните и предимно въглехидратните храни, които играят в ущърб на доброто храносмилане и оттам в полза на трупането на кг, когато въпросните храни се консумират едновременно.

Общи условия

Активация на акаунт