За 'Джули и Джулия'!

  • 78 049
  • 376
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 934
Значи тогава записът с Жак Пепен ще е старичък. За Чайлд имах предвид  Simple Smile

# 316
  • Мнения: 11 747
Върви поредицата с Жак Пепен, то не е само едно предаване. Аз съм я случвала на 2-3 пъти. Не ми е толкова симпатичнат бабката, както ми беше героинята на Мерил Стрийп. Доста е непохватна. Във филма беше очарователно загатнато, как няма страшно да поизтървеш нещо..., ама като я гледах оригиналната Джулия как готвеше с Жак Пепен - може би не бих се навила да ям нещо сготвено от нея.  Thinking Тя ръси всичко наоколо, бърше, маже, събаря, вади, връща...  Confused

# 317
  • Мнения: 7 420
   Интересно!
   В кои дни/часове върви това предаване?Любопитна съм да го видя.  Simple Smile

# 318
  • Мнения: 1 934
 Laughing И на мен истинската Джулия Чайлд не ми е толкова симпатична колкото Мерил Стрийп, особено като се сещам и за края на филма ...
  Селма, има програма на сайта на Фиеста ТВ.

# 319
  • Мнения: 11 747
Аз честно казано не знам кога е. От нова година Фиеста ни изчезна нещо. Преди това така и не съм им разбирала програмата, просто като въртя каналите и 'хващам' нещо. Евентуално чрез гугъл, ако се намери програмата им.

# 320
  • София
  • Мнения: 3 816
Ето сайта на Фиеста, където има програмата, предавания и рецепти. Peace

# 321
  • Мнения: 7 420
  Много благодаря!   bouquet

# 322
  • В събота
  • Мнения: 201
Малко за побутване на темата......
Имам книгата на Джулия Чайлд от година някъде. От време на време правя някоя рецепта от там, в момента съм се захванала да правя френските кроасани. Започнах ги предиобяд, като гледам ще ги свърша утре  Mr. Green Някой пробвал ли се е с тази рецепта, да обменим опит? Ако има желаещи мога да преведа рецептата...

# 323
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Tikvichka , която и рецепта да преведеш - копирам си я веднага Wink.Фен съм й на мисис Чайлд Flutter.

# 324
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 694
Тиквичка, аз правя от време на време кроасани, макар и не по рецепта от книгата на Джулия Чайлд. Наистина са играчка, но всяка хапка си заслужава усилието Simple Smile

# 325
  • Мнения: 11 747
И аз съм правила кроасани, и аз не по рецепта на Джулия Чайлд, но по професионална рецепта - да струват си, и да - играчка е  Simple Smile  Макар, че да разточиш баница, хеле ако е и къпана баница..., май-май е по- голям зор  Simple Smile  Ама все ентусиазтки сме тук  Simple Smile

# 326
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Хайде и аз да се запиша като фен на филма, на кухнята и изобщо заплени ме тази женица. Днес правих пилето по нормандски, благодаря за превода на Пина. Страшно вкусно нещенце и супер калорийна бомба де  Mr. Green

# 327
  • България
  • Мнения: 4
Simple Smile Изнеданах се колко фенове има Мерил Стрип за сметка на Джулия Чайлд  Laughing
Бабето наистина си го бива, и не само в движенията,  в устата също е доста цапната...аз много и се забавлявам. Между другото, има много клипове (части от предавания, или целите направо) в You Tube, достатъчно е да и изпишеш името. Все пак жената е направила нещо като революция в кухните на цяла Америка.

А на кроасаните толкова отдавна им се точа... И аз имам нейна книга от няколко месеца, но засега само с няколко соса съм направила. Бях я забравила, сега ще и поизтупам праха. Мерси много, Tikvichka!

# 328
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Здравейте, гледах филма и съм страшно впечатлена. Бих искала да си намеря оригиналната книга на Джулия Чайлд, но линка от първите страници вече не е актовен. Някой може ли да посочи актуален линк?

# 329
  • Мнения: 3 447
Попаднах на някакво предване по Фиеста, "Пекарната на мисис Чайлд". Ами... голям бастун е  Simple Smile И аз към феновете на Мерил Стрийп  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт