Отговори
# 15
  • Мнения: 2 090
.........всички майки могат да дават мляко, но само някои могат да дават мед (радост от живота).
Хубава мисъл  Peace.

vihrogonche,радвам се че и ти и твоето дете също сте попаднали в такава детска градина и сте такъв хубав екип майки и възпитатели,като приятели!(че и на рима го докарах Crazy)Прииска ми се и в нашата градина да е така... Rolling Eyes,госпожите на сина ми са много добри,но чак такъв близък контакт с тях нямаме,както и такива родителски срещи....

# 16
  • Мнения: 1 507
Чудесна тема!
Мило, топло и усмихнато ми стана, докато четях поста. Не всички имаме подобен късмет, но мисълта, че се случва и то не чак толкова рядко, ме обнадеждява Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 2 957
Благодаря за темата! Точно в този момент имах нужда от това bouquet

# 18
  • Мнения: 3 336
Нещо подобно се организира и в нашата група в градината. При нас  ще бъде училище за родители и се провежда по една среща веднъж месечно. Надявам се атмосферата да бъде подобна на тази, която описваш Praynig Вече прави впечатление обаче че има родители, които са контра на всичко, което се предлага Rolling Eyes

# 19
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ех, че хубаво ми стана от тази тема.   Blush Тони, огромно благодаря за споделеното.  Hug Hug Hug Хубаво е да има повече такива теми и повече поводи да бъдат пускани такива теми. От сърце ни го пожелавам. Peace

# 20
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Благодаря ти за споделените приятни емоции! Пожелавам на всички, които не сме го изпитали да ни се случи  Hug

# 21
  • Мнения: 1 677
Чудесно е, че вече има такива инициативи, дано повече хора последват този пример  Peace

# 22
  • Мнения: 3 663
много се радвам, че споделеното предизвиква такива приятни емоции  Hug и честно казано за мен е просто въпрос на време нещата в градините и яслите да се променят

ронкис - сърдечно благодаря за извадката, преди време бях попадала на това, но е хубаво човек да си го припомня или да си го залепи на хладилника сред детските рисунки Simple Smile

ето я притчата "защо хората си крещят, когато се карат"
Учителят задал въпрос на учениците си, защо хората крещят, когато са ядосани, защо крещят, когато се карат. Учениците започнали да правят предположения, но нито едно от тях не задоволило учителя.
Най-накрая той им обяснил, че когато хората изпитват гняв един към друг, сърцата им се раздалечават и те трябва да говорят много, много високо за да се чуят. Когато изпитват любов един към друг, сърцата им са толкова близко, че се чуват, дори да шептят.

мисля си следващото издание на "тази" среща да го направим още по-интерактивно, да дискутираме разделени на екипи или нещо такова  Rolling Eyes още размишлявам по въпроса  Blush

иначе съм си наумила възможно най-скоро да ви пусна снимки и от кварталната ясла Simple Smile заслужава си да се види, чакам само да сложат докрай коледната украса  Blush

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
мило, родно и обично  Heart Eyes

Радвам се, че моята ДГ се развива и просперира.  Grinning
Браво Тони, невероятно звучи всичко  Hug

А коя ясла визираш?

# 24
  • Мнения: 3 663
6-та, шани Simple Smile до ДНА

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

Пак съм нейна възпитаничка, макар да е само за 6 дни.  bowuu
Та като крачите по моя път, да ви препоръчам Софрони  Peace  bouquet

# 26
  • Мнения: 3 663
офф топик
хаха, сериозно ли Simple Smile ами че що само 6 дни Simple Smile
а че ще е софроний, то е ясно  Flutter

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

болести разни... И после в бабин дом. И после направо във 2-ра група на ДГ.
За след Софрони да искаш препоръки?  Joy

# 28
  • Мнения: 458
Много се радвам да чуя за такава атмосфера между родители и въпитатели в ДГ.

# 29
  • Мнения: 4 406
да ти кажа, Тони, лееееекинко ви завидях.
и нашите госпожи са чудесни,но такава инициатива не са предлагали, а аз бих участвала с голямо удоволствие!

Общи условия

Активация на акаунт