По колко перални седмично пускате????

  • 12 866
  • 210
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 187
 гласувах с 4-5,но понякога са и пове4е

# 61
  • София
  • Мнения: 1 524
Чакай да започнеш да учиш дребното да пишка в гърне  ooooh! ooooh! ooooh! последната седмица направо ми се оттели (брей така ли се пише това чудо) вола.
Поръсвам виртуално със злато този, който е измислил сушилнята.
Затова гласувах с над 10 на седмица.
Иначе пускам по 5 горе-долу.

# 62
  • Мнения: 494
Отдавна съм им изтървала бройката. Определено са от 10 нагоре. ooooh!

# 63
  • София
  • Мнения: 3 064


А дрехите изобщо не ги деля, нито по цветове, нито пускам отделно детските. На ръка нищо не пера, имам си принципи. И не гладя.

И аз така. И нямам фалове, освен 1-2. Една червена ризка бяха подарили на детето, и аз, патката, я пуснах, та после имахме много розови неща Laughing

По темата - 4-5 пускам на седмица. Детето е във фаза, в която се мърля невъобразимо навън и просто няма начин да се облече дреха повече от веднъж. Нашите не ги сменяме всеки ден - пуловери, дънки, могат да се носят повече.

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Много повече от 10 Whistling

# 65
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Пера и гладя почти всеки ден.
Стигала съм до 4-5 перални на ден.

# 66
  • Мнения: 6 713
Средно по 4-5. Някой път може и повече да са...

# 67
  • Мнения: 46 565
Чакай да започнеш да учиш дребното да пишка в гърне  ooooh! ooooh! ooooh! последната седмица направо ми се оттели (брей така ли се пише това чудо) вола ...

Въобще не съм я учила, оставих я да узрее, и за дневния, и за нощния памперс, просто един ден чуваш "Вече ще пишкам в тоалетната"  Grinning няма фалове, няма нищо, всичко става от раз  Party

... как аз не мога - ми ей така....не ми се налага и не мога, но пък съм вътрешно убедена, че в момента, в който почне да ми се налага няма да гледам цял живот упътването коя програма за какво е ...

Аз съм много, ама много скарана с техниката  Joy
Печката я ползва мъжа ми - знае си й програмите, къде да врътне, какво да направи, ако ми остави нещо за печене, по 100 пъти звъня да питам кое точно трябва да е, като започна да описвам картинките, направо ми иде да падна  Joy за миялната - същата работа ooooh! пералнята и сушилнята - показал ми е едно врътване и не пробвам друго, ама вълна, памук, деликатни, няма значение за мен  Crossing Arms един единствен път (не знам кой ме би през ръцете), реших да врътна на друга посока и се оказа, че съм ги пуснала на високи градуси, а човекът си беше сложил чисто новите черни маратонки  hahaha е, така и не ги поноси черни, но и сиви му отиват  Joy Joy Joy да подчертая, че пералня пускам от 10 години, но явно има още много да уча  Blush

# 68
  • Мнения: 686
Пера всеки ден.Пропусна ли ден,ще се наложи да наваксвам.Положението е плачевно,нямам и сушилня,та като идиот мъкна дрехи на простора,не мога да насмогна.Лятото беше супер,съхнат лесно,но сега  Rolling Eyes.Малкото ми дете много се цапа,на ден е чист късмет ако минем само с един комплект дрехи.

# 69
  • Мнения: 81
Пера сам в неделя, всичкото пране наведнъж. Понякога и по рядко. Просто не ми се налага по често. Имаме много дрехи, хавлии и няколко чифта спални комплекти. Верно, по много се насъбира, но къде ще му излезе края ако го правя всеки ден......

# 70
  • Мнения: 1 800
Не съм ги броила, но ми е зле  ве4е от постоянно пълните кошове за пране и камарите не вгънати дрехи Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 1 567
Писна ми от това пране.....


и на мен така. Но по-скоро ми писна от  1ironing

През седмицата почти не пускам, но за сметка на това събота и неделя въртя средно около 5-6 перални. Имам чувството, че пералнята ще започне да пуши... hahaha hahaha hahaha
Прах за пране и омекотител - купувам само в големи количества bowuu bowuu.

# 72
  • Мнения: 5 577
Аз не ползвам омекотител от месеци, и съответно глася почти всичко /защото е леко набръчкано/. Ползвам ехо савекс парфюм, и за да не ми отива аромата на праха не слагам друго.  Embarassed

# 73
  • Мнения: 284
Всеки ден пера.Но ми писва от сгъването на дрехи,прибиране в гардероби ,гладенето  ooooh!.

# 74
  • Razgrad
  • Мнения: 282
Аз пускам 4 или 5 перални,зависи де от много работи.винаги мога да намеря какво да пусна да пера! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт