По колко перални седмично пускате????

  • 12 865
  • 210
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 7
Секс върху работеща пералня е мечтата на 27 процента от италианците, сочи анкета на римското Радио 105, цитирана от АФП. Други 20 процента обичат да се отдават на страсти в гаража, а 18 на сто - в автомобила. В първата десетка на необичайните места за секс са също кабинката с душ, стълбището в сграда, съблекалнята в гимнастически салон и чакалнята пред зъболекарски кабинет.  Изследването е проведено с участието на 50 сексолози и 2000 двойки.

# 196
  • София
  • Мнения: 169
според мен доста зависи от това за колко човека се пуска тази пералня...прочетох някакви изказвания напред в темата, че е мизерно само 1 път в седмицата да се пуска пералня. Ами аз пускам 2 пъти в седмицата (2-ма възрастни сме) и си ходим чисти... Rolling Eyes

# 197
  • Мнения: 539
Много е относително,но съм отбелязала 2,3.Не ми е писнало прането,а гладенето което следва.

# 198
  • Мнения: 8 999
Нашето семейство е четиричленно. Всеки ден пускам пералня, а в събота и неделя - по две /тогава е ред да се сменят чаршафите и те ми се явяват като "екстра пране", иначе и редовната пералня с дрехи и бельо си е едно на ръка/.
През лятото на морето пускам пералня през ден - все пак съм на почивка!
На ръка нищо не пера, ако на някоя дреха й е писано да се скапе от пране, заминава на боклука. Палта и сака нося на химическо чистене.
НЕ гладя. Ако трябваше и да гладя купчините с дрехи, денят нямаше да ми стигне само прането да оправя.

# 199
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Една.

# 200
  • Мнения: 7 947
Че пералня през ден - почивка ли е  Joy
Аз направо се чудя къде простирате, къде съхнат тия дрехи?

# 201
  • София
  • Мнения: 169
Че пералня през ден - почивка ли е  Joy
Аз направо се чудя къде простирате, къде съхнат тия дрехи?

особено в този студ поне 2 дена съхнат и то ако са близо до радиатора....

# 202
  • Мнения: 8 999
Простирам на сушилка до радиатора в хола. Като дойде ред да просна поредната пералня, вчерашното пране вече е изсъхнало. НЕПРЕКЪСНАТО имам проснати дрехи, което страшно ме дразни, разваля ми интериорчето. Дори и през лятото рядко простирам навън, защото я ще завали, я ще духне вятър и ще напраши дрехите, абе не си е работа. За сушилня нямам място, освен ако не намеря някоя с дълбочина 45 см., каквато е пералнята ми, за да я монтирам отгоре.

Че пералня през ден - почивка ли е  Joy
Аз направо се чудя къде простирате, къде съхнат тия дрехи?
Почивка си е, я! Като живеем по два-три месеца на морето през лятото, няма мръсни да ходим. Все трябва да се пере. И да се чисти, мдам. И да се пазарува, че и чат-пат да се готви.

# 203
  • Мнения: 7 947
Не бих държала дрехи вътре, влага, миризма и тн, пък почвика с пране и чистене - не ми говори  Stop

# 204
  • Мнения: 1 763
Че пералня през ден - почивка ли е  Joy
Аз направо се чудя къде простирате, къде съхнат тия дрехи?

особено в този студ поне 2 дена съхнат и то ако са близо до радиатора....

Ох, доскоро ми беше голям ужас това простиране през зимата, из цялата къща висяха мокри дрехи. За Коледа най-после успях да си купя сушилня и не мога да опиша колко съм доволна. Сега пускам и по две перални на ден, когато трябва да се перат чаршафи или якета.

# 205
  • Мнения: 1 213
Много рядко ми се случва да имам ден без пералня...но се случва Laughing.Дрехите съхнат до каминана така ни се  овлажнява и въздуха Peace.

# 206
  • Мнения: 167
непрекъснато върти пералнята, непрекъснато сме заринати с дрехи за гладене и непрекъснато двата коша - нашият и на децата, са препълнени
хайде обяснете ми.....
това е омагьосан кръг

# 207
  • Балчик
  • Мнения: 752
непрекъснато върти пералнята, непрекъснато сме заринати с дрехи за гладене и непрекъснато двата коша - нашият и на децата, са препълнени
хайде обяснете ми.....
това е омагьосан кръг
по-  точно не бих го казала , и аз така се чувствам

# 208
  • Мнения: 2 131
Откакто се сдобихме с 10-килограмова пералня - около 4-5 пъти я пускам седмично.

# 209
  • Мнения: 19
Минимум пускам 4-5 перални на седмица. Тричленно семейство сме. Всичко е относително, зависи. Понякога минават два дни да не пусна пералня, а после пускам по три перални за деня. Простирането не ме тревожи, вадя от сушилнята и прибирам в гардеробите. И все пак всичко е доста относително, зависи за колко души става въпрос, зависи и пералнята колко кг пране събира.... Щото е ясно, че една пералня с капацитет 4 кг ще се пусне два пъти, докато пералня с капацитет 8 кг само един път. Абе общо взето, всеки да си пере дрехите когато и както му е удобно!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт