Болница Токуда - тема 4

  • 79 026
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 115
Здравейте,

моля за мнение за д-р Раденков - АГ в Токуда, имам час при него днес, предварително благодаря!

# 736
  • Мнения: 196
Момичета какви са ви впечатленията от д-р Константинова от Неонатологията в Токуда.
Дали са ми час за нея за прегледа от пакета за бебе.
Искам да знам добра ли е, доволни ли сте от нея, добре ли преглежда бебета и т.н. Нямам впечатления от нея при престоя си в болницата а за д-р Масларска всичко е пълно като график и не мога да чакам - ще изтървем срока.
Много добри впечатления имам.

# 737
  • Мнения: X
Имам въпрос към раждалите естествено в Токуда с епизиотомия/разкъсвания. При шиенето после поставят ли упойка?  Blush

# 738
  • Мнения: 196
Имам въпрос към раждалите естествено в Токуда с епизиотомия/разкъсвания. При шиенето после поставят ли упойка?  Blush
Да, но повярвай след всичко останало болката от шевовете дори няма да я усетиш. За мен най-болезнено от всичко бяха контракциите.

# 739
  • Мнения: 2 660
Имам въпрос към раждалите естествено в Токуда с епизиотомия/разкъсвания. При шиенето после поставят ли упойка?  Blush

Да, разбира се. Не се притеснявай, нищо не се усеща при шиенето-

# 740
  • Мнения: 4 358
Имам въпрос към раждалите естествено в Токуда с епизиотомия/разкъсвания. При шиенето после поставят ли упойка?  Blush

Да, разбира се. Не се притеснявай, нищо не се усеща при шиенето-
Е аз усетих.....поставят упойка локална и се усеща само лек дисконфорт като се стягат конците.
Аз родих без упойка.....но след раждането като емоция Heart Eyes шиенето ми беше най такова едно досадно............как да кажа newsm78
Не се тревожи нищо страшно не е.Успех и леко раждане Hug

# 741
  • София
  • Мнения: 1 067

Сори за въпроса, ако е удобно, при кой доктор роди без упойка?
И по собствено желание ли роди така, или просто не ти се наложи да ползваш упойка?

# 742
  • София
  • Мнения: 1 392
Момичета, да отварям ли нова тема или ще пишем още тук?

# 743
  • Мнения: 1 404
Момичета какви са ви впечатленията от д-р Константинова от Неонатологията в Токуда.
Дали са ми час за нея за прегледа от пакета за бебе.
Искам да знам добра ли е, доволни ли сте от нея, добре ли преглежда бебета и т.н. Нямам впечатления от нея при престоя си в болницата а за д-р Масларска всичко е пълно като график и не мога да чакам - ще изтървем срока.
Много добри впечатления имам.

И аз. Д-р Константинова пое Явор след раждането му, след което бяхме при нея и на полагащите ни се безплатни консултации. Много е мила, обяснява много подробно и е търпелива да изслуша стотиците върпоси  на младите родители.

Здравейте,

Дали някой има впечатления от работата на др.  Росен Панов от Болница Токуда в качеството му на мамолог:

http://tokudabolnica.bg/bg/page/242/Екип


И за д-р Панов да споделя. Онзи ден бях на преглед, защото след като спрях да кърмя декември месец, не съм се преглеждала. Най-подробно и внимателно ме прегледа. Нямам забележки.
А и той е директор на болницата, много добър специалист.

# 744
  • Мнения: 4 202
Момичета, да отварям ли нова тема или ще пишем още тук?

тази ще я заключат скоро, по-добре отвори  Peace

# 745
  • София
  • Мнения: 1 392
Момичета, заповядайте в Тема 5.
Нека модераторите заключат тази ако и когато сметнат за необходимо Peace

# 746
  • Мнения: 1 475
Имам въпрос към раждалите естествено в Токуда с епизиотомия/разкъсвания. При шиенето после поставят ли упойка?  Blush

При мен упойката ми я сложиха най-накрая и то в малка доза, доколкото разбрах, за да мога да напъвам, почти при пълно разкритие и при излизане на бебка и то по мое настояване, тъй като не издържах на болката при излизането на бебка,  контракциите не ме боляха изобщо, търпими бяха! Шиенето дали от упойката или от претръпването не боли изобщо, но си се усеша,че те боцкат де! Peace

# 747
  • Мнения: 18
Здравейте, момичета,

В седми месец съм и ми предстои хоспитализация в Токуда за няколко дни за излизане по майчинство. Предполагам, че ще бъда хоспитализирана в АГ отделението. С направление съм, но въпреки това предполагам, че ще има още допълнителни такси за какво ли не ... Някой бил ли е в такова положение и може ли да ми помогне с информация, защото от отделението две сестри ми казаха две различни неща. Едната, че се плаща 200 лв. за избор на екип, а другата, че нищо не се плаща.

# 748
  • Мнения: X
Аз платих 200 лева за избор на екип. Нищо друго не съм плащала.

# 749
  • София
  • Мнения: 1 392
Вече пишем в нова тема заповядай тук
Моля модераторите да заключат тази тема.

Общи условия

Активация на акаунт