Болница Токуда - тема 4

  • 79 071
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 12
мила, в неонатологията сме ходили само на преглед, но бяхме очаровани от д-р Масларска и от останалите д-ри, които ни обърнаха внимание   bouquet
така че споко, все пак сме в българия не може да очакваме чудеса в отношението към пациентите  Laughing

# 721
  • Мнения: 188
Болницата е страхотна- условия, отношение към пациента, но.....до тук. Няколко пъти на близки до мен хора им се наложи да ползват услугите на Токуда. Не бих препоръчала за нещо сериозно. За мен Токуда  е само за грип.
Не могат да се сравнят със специалистите в  Пирогов.

# 722
  • в Кошера
  • Мнения: 2 231
Болницата е страхотна- условия, отношение към пациента, но.....до тук. Няколко пъти на близки до мен хора им се наложи да ползват услугите на Токуда. Не бих препоръчала за нещо сериозно. За мен Токуда  е само за грип.
Не могат да се сравнят със специалистите в  Пирогов.

Все пак тук се дискутира раждането в Токуда  Wink

# 723
  • София
  • Мнения: 5 762
Болницата е страхотна- условия, отношение към пациента, но.....до тук. Няколко пъти на близки до мен хора им се наложи да ползват услугите на Токуда. Не бих препоръчала за нещо сериозно. За мен Токуда  е само за грип.
Не могат да се сравнят със специалистите в  Пирогов.

Все пак тук се дискутира раждането в Токуда  Wink

Темата не е само за раждането Peace.
Предполагам,че има звена, в които специалистите куцат,но има и много добри специалисти.Преди съм го споменавала ,че на баща ми е правена много сложна чернодробна операция,която други специалисти биха отказали.
Далеч съм от мисълта,че болницата е идеална,но да се слага под общ знаменател всички отделения,също не е правилно.

# 724
  • Мнения: 1 283
Момичета, има ли някой от вас родила вагинално след секцио?При кой доктор?Благодаря ви предварително Hug

# 725
  • Мнения: 3 116
Мари, аз се пробвах, но не успях. При Лазарова. Иначе чакахме буквално до последния момент, сряза ме 4 дни преди термин, по мое настояване. Бях една седмица с контракции, без никакво разкритие, бебето високо. Накрая говорих с нея и тя каза че това е добро решение за секциото защото няма да мога при тези условия да родя нормално. Оказа се че сина ми е бил с омотана пъпна връв около шията и затова не е й могъл да слезе надолу, нормално раждане при мен в тази ситуация си е било абсолютно невъзможно и опасно. Но не заради секциото, а заради пъпната връв.

Иначе съм много доволна, защото тя ме чакаше, ходих два пъти по нощите с контракции, имаше кой да ме приеме, въпреки че не беше тя на смяна, консултираха се с нея по телефона, даже единия път искаха да ме оставят в болницата, но предпочетох да се прибера. Търпелива и разбираща лекарка.

# 726
  • Мнения: 4 202
Момичета, имам няколко чисто "технически" въпроса, които забравих да задам на доктора и сега ме гложди. Аз имам още време до термина и след 3 седмици пак съм на преглед там, ама никога нищо не се знае  Crazy
1. Ако раждането започне преждевременно какво правя? Отивам там и казвам на кого съм пациент ли?
2. От болницата ли звънят на лекаря, който съм си избрала?
3. Всъщност трябва ли да правя нещо допълнително, за да съм записана, един вид, за раждане в тази болница, освен това, че ходя на прегледи там?

Ох, сигурно изглеждат малоумни въпросите ми, но ме обзема паника от време на време  Mr. Green

# 727
  • Мнения: 1 283
Ритка, много ти благодаря за отговора Hug Ще имам в предвид д-р Лазарова, също съм чувала много добри отзиви и за Илиев.Засега събирам мнения Hug

# 728
  • София
  • Мнения: 271
red shoe , позволявам си да ти отговоря, въпреки че раждах преди три години в Токуда:
1. По което и време да започне раждането, отиваш в приемното на спешното (пада се отстрани от дясно на сградата като си с лице към главния вход) и казваш на кого си пациент - да. Мен от спешното ме изпратиха за преглед на втория етаж (където се ходи за консултациите), попълних си формулярите и от там ме приеха в родилното. Мисля, че ако е в работно време, може и при кабинетите на втория етаж да отидеш направо, но аз лично предпочетох първо през спешното, а те от там да ме насочат какво да правя.
2. Те си се свързват с лекаря ти (аз лично нямах телефона на Лазарова - тя ме следеше)
3. Не е необходимо да правиш каквото и да е друго, за да родиш там, щом като си следиш бременността при техен доктор. Мисля, че ако той е на смяна или има възможност да дойде и да поеме раждането, той ще е избора ти на екип...но ако е в отпуск или е възпрепятстван, ще трябва да избереш екипа, който е на смяна.
Ако има някаква промяна на нещата, нека някой ме поправи, защото и аз отново започвам да следя темата отблизо...

# 729
  • София
  • Мнения: 1 395
Момичета, имам няколко чисто "технически" въпроса, които забравих да задам на доктора и сега ме гложди. Аз имам още време до термина и след 3 седмици пак съм на преглед там, ама никога нищо не се знае  Crazy
1. Ако раждането започне преждевременно какво правя? Отивам там и казвам на кого съм пациент ли?
2. От болницата ли звънят на лекаря, който съм си избрала?
3. Всъщност трябва ли да правя нещо допълнително, за да съм записана, един вид, за раждане в тази болница, освен това, че ходя на прегледи там?

Ох, сигурно изглеждат малоумни въпросите ми, но ме обзема паника от време на време  Mr. Green

На първите два въпроса отговора е -- ДА
На третият - НЕ Peace

# 730
  • Sofia
  • Мнения: 2 474
Здравейте,

Дали някой има впечатления от работата на др.  Росен Панов от Болница Токуда в качеството му на мамолог:

http://tokudabolnica.bg/bg/page/242/Екип

# 731
  • Мнения: 4 202
tedie_p_a , Niandre, благодаря ви!  Hug

# 732
  • София
  • Мнения: 116
Здравейте,

Дали някой има впечатления от работата на др.  Росен Панов от Болница Токуда в качеството му на мамолог:

http://tokudabolnica.bg/bg/page/242/Екип


Здравей,
аз ходих при него на преглед, 4 месеца след като спрях да кърмя - на профилактичен преглед. Доволна съм, прегледа ме доста обстойно, с други думи не "отби номера".

# 733
  • Мнения: 4 358
Момичета какви са ви впечатленията от д-р Константинова от Неонатологията в Токуда.
Дали са ми час за нея за прегледа от пакета за бебе.
Искам да знам добра ли е, доволни ли сте от нея, добре ли преглежда бебета и т.н. Нямам впечатления от нея при престоя си в болницата а за д-р Масларска всичко е пълно като график и не мога да чакам - ще изтървем срока.

# 734
  • София
  • Мнения: 116
Момичета какви са ви впечатленията от д-р Константинова от Неонатологията в Токуда.
Дали са ми час за нея за прегледа от пакета за бебе.
Искам да знам добра ли е, доволни ли сте от нея, добре ли преглежда бебета и т.н. Нямам впечатления от нея при престоя си в болницата а за д-р Масларска всичко е пълно като график и не мога да чакам - ще изтървем срока.
Моите впечатления(от престой в болницата след раждане и един преглед) са, че преглежда внимателно и обяснява подробно. Добра е според мен.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт