колко майки и бащи имат децата ни

  • 18 073
  • 153
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 737
Здравей, Дар,
Радвам се да те видя тук и че пишеш. Дано това да означава, че при вас нещата влизат в по-улегналото русло. Много ви желая спокойствие (май, остарявам Joy).

Както винаги, много ни е полезно споделеното.

# 151
  • Мнения: 1 843
Ира, за да не оспамвам (много), ще ти отговоря в Хайда...  Wink

# 152
  • на път
  • Мнения: 2 804
.......Вчера имахме от "онези" разговори. Тя го започна и... когато й повторих за сетен път, че за жалост нищичко не знам за таткото... се разплака.
........

Дар  Hug, как се радвам да те видя да знаеш   bouquet

Мартин носи бебешки снимки в у-ще за някакъв проект. Явно са го разпитвали за бебешката възраст и той за моя радост постави темата ... но ме слуша само две минутки и ме отсвири с: "добре, добре - разбрах". Той, за разлика от Мая, е наясно с идването си вкъщи от двегодишна възраст. Мая (на 4 и половина в момента), отбива всички опити за разговор до момента - не желае да допусне че има не друга майка, а друг баща  Wink.

# 153
  • Мнения: 712
Дар, благодаря за споделеното!  Hug
Интересна е тази идея за родословно дърво с коренчета! Simple Smile ...Аз четох, четох по темата из немските форуми и честно казано малко ми се развали вкуса, защото там участниците са големи "перфекционисти" и държат на коректната ФАКТОЛОГИЯ... Правят разлика между "генеaлогия (родови изследвания)" (Genealogie), "семейна история" (Familiengeschichte), "родословно дърво" (Stammbaum), "потекло" (Ahnenreihe)... И коментират, кой къде може (има право) да бъде вписан... Пфу... Но пък попаднах на интересна страничка (австрийска) с основна информация за осиновяването (ето тази), където рекламират една книжка (David M. Brodzinsky, Marshall D. Schechter & Robin Marantz: "Being Adopted. The Lifelong Search for Self" ) и току що прочетох нещо във връзка със следното:

Мартин носи бебешки снимки в у-ще за някакъв проект. Явно са го разпитвали за бебешката възраст и той за моя радост постави темата ... но ме слуша само две минутки и ме отсвири с: "добре, добре - разбрах". Той, за разлика от Мая, е наясно с идването си вкъщи от двегодишна възраст. Мая (на 4 и половина в момента), отбива всички опити за разговор до момента - не желае да допусне че има не друга майка, а друг баща  Wink.

Но за да не спамя тук, ще пусна текста в следната тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=600051.msg20225712#new

Общи условия

Активация на акаунт