Уреаплазма

  • 291 710
  • 915
  •   2
Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
zlate_pate,не знаех ,че изследването е станало толкова скъпо.Аз съм го правила миналата година и като ,че ли не беше толкова много.Наистина не си заслужава да се повтаря.
Бялото течение както вече ти споменах го излекувах с хомеопатия.Докторката е от София и ако искаш ще ти дам координати на лични.

# 121
  • Мнения: 3
На мен също ми бяха намерили уреаплазма миналата година , но за щастие я излекувахме от първия път, правих си лапаро , за да видя дали имам поражения от нея, но се оказа , че всичко е ОК . Съветвам ви да се изследвате навреме , защото може да понесе тежки последствия

# 122
  • Мнения: 354
Аз съвсем наскоро се преборих с тая гадина. Лекувахме се заедно с мъжо. Първо пихме Азакс 9 дни по 1 табл, а при цикъл още 3 дни х 1 табл. Не успяхме да се преборим, а и си докарах гъбички (макар, че поставих и ваг.крем), които в последствие лекувах. След това пихме Авелокс 5 дни х 1 табл. Като прочетох листовката страшно се стресирах от възможните странични ефекти, но си казах щом доки го е изписала ще пием няма как. И наистина с нещо успяхме, а и не усетих никакви странични ефекти.
Злате аз също съм от Варна и с помоща на д-р Бейлерян се справих с уреаплазмата. Доволна съм от нея и и се доверявам напълно.

# 123
  • Мнения: 25
Здравейте!
Понеже от доста време вече работим за бебе и не става започнахме да се изследваме за разни гадинки..и така преди няколко дни мъжа ми даде материал-яекулат за едно комбинирано изследване в лаборатория -рамус -40лв -микоплазма ,уреаплазма, кандида и трихомони.
Днес излезнаха резултатите но видях че има данни само за уреаплазмата и микоплазмата -Слава Богу отрицателни!Въпросът ми е-щом той е чист това значи ли че и аз съм чиста от към тези двете-уреаплазмата и микоплазмата или трябва и аз да се изследвам?Друг е въпросът че ще им звъня да ги питам къде са резултатите от другите две..нещо не си спазиха май така рекламирания изгоден пакет....
предварително благодаря за отговорите!  bouquet

# 124
  • Мнения: 354
Ако ти имаш уреаплазма със сигурност щеше да заразиш половинката си.  Щом той е отрицателен според мен и ти си. Все пак попитай медицинско лице, там където са правили изследванията.

# 125
  • Мнения: 25
благодаря ще питам  bouquet

# 126
  • Мнения: 515
Момичета,предписаха ми Вибрамицин 2x100 за 14 дни,защото на мъжа ми му откриха Уреаплазма и Микоплазма.Искам да ви попитам,мога ли да го пия при положение,че е противопоказен при бременност, и при жени,които се опитват да забременеят??? Shocked Активната му съставка е Доксициклин,а той уврежда плода?!Чак сега прочетох листовката и не знам какво да правя no

Последна редакция: чт, 15 дек 2011, 11:54 от Джинджър 82

# 127
  • Мнения: 343
Момичета,предписаха ми Вибрамицин 2x100 за 14 дни,защото на мъжа ми му откриха Уреаплазма и Мукоплазма.Искам да ви попитам,мога ли да го пия при положение,че е противопоказен при бременност, и при жени,които се опитват да забременеят??? Shocked Активната му съставка е Доксициклин,а той уврежда плода?!Чак сега прочетох листовката и не знам какво да правя no
Ти бременна ли си? Не става ясно от поста ти.

# 128
  • Мнения: 515
Лекарката ми каза,че съм в овулация,да работя по въпроса за бебето и да започвам антибиотика. newsm78 Как така?

# 129
  • Мнения: 343
Лекарката ми каза,че съм в овулация,да работя по въпроса за бебето и да започвам антибиотика. newsm78 Как така?

Ние тук не сме лекари, за да ти дадем адекватен съвет. Защо не потърси второ мнение от специалист?

# 130
  • Мнения: 515
Вибрамицин е предписван на почти всички момичета с тази инфекция.Питам дали са им казали да спрат с опитите за бебе или не. Явно темата е старичка или инфекцията не е от най-разпространените Rolling Eyes

# 131
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Когато ние се лекувахе,доктора ни препоръча да се пазим.В крайна сметка един месец пазене не е чак толкова много Peace

# 132
  • Мнения: 515
Когато ние се лекувахе,доктора ни препоръча да се пазим.В крайна сметка един месец пазене не е чак толкова много Peace
Благодаря! Ангелче си ти!

# 133
  • Мнения: 343
По въпроса с пазенето, докато се лекувах от уреаплазма, лекарят ми каза същото - да се пазя. Не че е имало някаква вероятност да забременея, но все пак... Simple Smile Явно не е желателно наистина, но лекарите би трябвало да знаят тези неща.

# 134
  • Мнения: 338
Здравейте!
Моята съпруга е с запушени тръби, имаме едно успешно инвитро, което за наше огромно съжаление завърши с аборт по медицински причини в първия ден на 4-я месец, тъй като се беше спукал околоплодния мехур.
Бих искал да ви попитам - според вас каква е вероятността тези гадинки да се причинили запушването на тръбите както и спукването на околоплодния мехур?
В момента не мога да се сетя при всички изследвания които ни правиха преди инвитрото, дали са ни проверявали и за мико и уреплазма, със сигурност ни изследваха за хламидии.

Общи условия

Активация на акаунт