Диета "Южен бряг"

  • 39 311
  • 137
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 62
Здравейте! От вчера започнах диетата, има ли някой, който я спазва в момента, да споделяме мнения и рецепти.

# 106
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Ти какво закусваш по тази диета? Бих могла до Великден да направя първата фаза, ако започна утре.

# 107
  • Мнения: 62
Две варени яйца или омлет, някоерезанче краставица или домат, молко сирене или шунка. Това ми е закуската.

# 108
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Намерих рецепти на английски. Ето примерни закуски -

Палачинки със сирене Рикота (Фаза 1)

Продукти:     
2 яйца
2 с.л. рикота
1/2 ч.л. ванилия
1/2 ч.л. стевия или друг подсладител (по избор)

Приготвяне:   Разбийте яйцата и добавете другите съставки. Напръскайте с мазнина таган за палачинки /20 см/ и го загрейте. Изсипете сместа в тигана да се разстеле като омлет. Обърнете го веднъж и го печете до готовност.  Сервира се с малко рикота като плънка.

Палачинки със спанак и Рикота (Фаза 1)

Продукти: 
1/4 чаша замразен спанак
1/4 ч.л. пасиран чесън
1-2 с.л. зехтин
сол, пипер на вкус
3 с.л. сирене рикота
2 яйца

Приготвяне: Задушете спанака и чесъна в зехтин, добавете сол и черен пипер на вкус. Можете да добавите гъби или лук. След това прибавете Рикотата, разбъркайте добре и отстранете от огъня.
Направете палачинка от две яйца. Сложете плънката от спанак и Рикота и навийте.

Последна редакция: пн, 03 апр 2017, 09:26 от gpym4e

# 109
  • Мнения: 2 755
От утре и аз започвам. Закусвам с една голяма чаша прясно мляко с разтворимо кафе, за обяд ще видим. Дано ми стигне волята, че нещо напоследък все не успявам с отслабването. Успех на всички.

# 110
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Моята закуска днес е чаша мляко с какао, малко кисело мляко с бадеми. За обяд ще е месо+ зелена салата, а за вечеря мисля да хапна варени яйца. Радвам се, че няма да съм сама.  Hug

# 111
  • Мнения: 62
Да хубаво е да се подкрепяме Simple Smile Моята закуска беше омлет от 2 яйца с някоя гъбка и малко доматки. За обяд сьомга на фурна с бланширани броколи.

# 112
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Здравейте!

Днес още удържам фронта. Кисело мляко с бадеми и няколко семки за закуска - на мен си ми харесва тази комбинация  Embarassed, обяд: 2 пилешки шишчета с коприва с яйца и сирене за гарнитура, вечерта - зеле, парче ситене, чаша прясно мляко.

Последна редакция: вт, 04 апр 2017, 19:21 от gpym4e

# 113
  • Мнения: 62
Сурер идея за коприва с яйца. Аз свикнах и закусвам само яйца, варени или на омлет. За обяд пилешко на скара и салатка. За вечеря мисля зелена салата с риба тон. А през деня хапвам и малко ядки.

# 114
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Сурер идея за коприва с яйца. Аз свикнах и закусвам само яйца, варени или на омлет.

Мен ме е страх да ям много яйца. Гледам да не са повече от 4-5 на седмица.

# 115
  • Мнения: 62
Аз за сега нямам проблеми Simple Smile Може да хапваш за закуска сирене с малко шунка, домати и краставици.

# 116
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Да, през седмицата мога да ям такива готови неща. За два дни съм - 0,5 кг.  Flutter Палачинките ги оставям за уикенда. За днес: З. голяма чаша топло мляко с канела, малко бадеми по-късно. За обяд: краставица + моцарела. В. дробчета с лук


Ето една готина идея за закуска /и не само/ от Зоната. Правила съм я няколко пъти - супер е:

Мекици със сирене:

Продукти: яйце + 1 пълна с.л. хуск + 1 с.л. кисело мляко + 1, 2 с.л.прясно мляко /или вода/ + 30 г обикновено сирене /или 40 обезмаслено/ + шипка бакпулувер

Начин на приготвяне: Всичко се разбърква с вилица, може да престои за малко и се “изпържват” на незалепващ тиган в няколко капки мазнина, като в важно котлона да не е на максимална степен – средна най – добре.

Ето малко инфо за хуска: : представлява 100 % натурални растителни фибри, наричани още растителни влакна, влакнини или баластни вещества. Той се състои единствено от чистите бели обвивки от семената на растението индийски бял живовляк. Помага при – лениви черва, запек, гастрит, хемороиди, раздразнени черва и други неразположения. Може и да се приема, без да съществуват здравословни проблеми, просто като добавка към храната. Изкючително полезен. Все пак не бива и да се прекалява с него, на ден - не повече от 1,2 лъжици.

Последна редакция: ср, 05 апр 2017, 17:05 от gpym4e

# 117
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Още един кг си отиде  Party Тази диета дава от 4 до 7 кг за първите 2 седмици. Дотук съм 1,5 кг за 3 дни. Вече ми се вижда възможно да сваля поне 4 кг.

Днес: закуска - кисело мляко, орехи. По-късно - мляко с канела. За обяд - месо + зелена салата с млечен сос. Другото не съм го измислила още.

Последна редакция: чт, 06 апр 2017, 13:00 от gpym4e

# 118
  • Мнения: 62
Супер резултати и аз съм така с -1.600кг. Днес за закуска яйца със сирене. За обяд рибка със салата, за вечеря кюфтета на скара със салатка.

# 119
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Днес кантарът малко мръдна надолу, предполагам утре ще видя нова цифра. Днес си закусих топлата чаша мляко с канела и наколко парчета суджук. Май така ми е най-добре. На обяд обикновено ям салата и месо, а вечер - яйца или месо /снощи едно кюфте на фурна и едно карначе/.

Общи условия

Активация на акаунт