Диета "Южен бряг"

  • 39 315
  • 137
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 75
И аз включих плодовете. Ще включа и пълнозърнестите храни. Не мърдам и грам. Изглежда, че организмът ми е свикнал на тази диета и не свалям много много. Tired Tired

# 91
  • Мнения: 601
Гледам в магазина има едни крекери, пълнозърнести като бисквитка, правоъгълна. Нещо като сухар, но няма формата на хляб. Има много малко въглехидрати. на еддо парченце 5 гр. Може да си взема от тях, но още удържам фронта. Сутрин закусвам е една ябълка, но не си позволявам по-повече. Ако не сваля нещо до другата седмица ще мина пак на фаза 1-ва.
Роско нали може да се продължи да 1 месец.
Искам да ви питам дали могат дас се чоплят семки  newsm78, ядки са нали? Щото вечер като ми стане гладно си чопля по една шепичка  Embarassed да ми олекне на душичката.
Днес ще готвя за вечеря дробчета пилешки, салата и за семейството ориз със праз за гарнитура.
Хубав ден. И пишете де  Hug

# 92
  • Мнения: 75
Да, Innocent, първата фаза може да е 1 месец (най - много). Но организмът ти като свикне само на протеини и престава да губи тегло. Close Според мен ударната фаза да е 2 седмици и след това да минеш на втора фаза, като плодовете са за закуска. Отслабва се много бавно, но пък след 3-4 месеца ще видите, че ще постигнете добър резултат. Постоянство му е майката! Вече съм включила и плодове и пълнозърнести продукти, но не свалям нищо, но пък се чувствам идеално. Laughing Ще се кача на кантара след 2-3 седмици, та да не се разочаровам....  Praynig

# 93
  • Мнения: 601
Сега си мисля че може и да ги редувам. 2 седмици 1-ва, 2 седмици 2-ра. Така ще е добре. Но първо да изкарам тези 2 във 2-ра фаза.
И аз се чувствам много добре. Едно ми е леко такова  Simple Smile.
Днес сме на РД, но ще си хапна само позволени неща.

# 94
  • Мнения: 1
 Здравейте на всички !
 Започнах тази 90 дневната диета, но мога да кажа, че след месец почти няма резултат/т.е -2кг има няма/......, който след един \"стабилен\" уикенд занулих постигнатия резултат  Cry
Стана ми интересен този режим и като \"бив6а Дюканка 1-та фаза ще я изкарам, но ми е малко X 2-та фаза. Какво, колко и кога вкличвате и изключвате от забранените преди това храни  Confused
четох из нета информация, но си е друго да го черпиш от извора
Uspeh  chef

# 95
  • Мнения: 94
хелоу,мацки! и аз се мятам в отбора на южнячките Wink айде,после ще опъваме стройни снаги на южния плаж,нали  Joy  примерно... от утре я мятам..по принцип хапвам Активия,ама мляко не може в първите седмици,уви.. остава ..закуска ядки и кафе с Coffee Mate (можело) уж..а вие какво ще хапнете в зори ? Rolling Eyes

айди,лека и до  hahaha сабаля

# 96
  • Мнения: 601
Вече има Активия нискомасленна 0.1% така че си купувай от нея, но е само натурална  Peace

# 97
  • Мнения: 15
Здравейте, момичета! От вчера и аз се пръсъединих към към вашия отбор на южния бряг  Wink Този път се надявам да я изкарам до край, че преди време само около седмица издържаш и после от много гостувания и празнични маси я развалих и тотално зарязох.  И на мен ми е най-трудно да си измислям  закуска, особено ако съм в движение. Вие имате ли си някакви варианти за спясяване от глада, имам предвид за първата фаза? Ако сте навън и нямате възможност да си поръчате някъде салата или друго режимно, а няма как да ръфате по улицата краставици или някакво месо. Мислех да си разнасям морковчета, но те пък не са разрешени  ooooh! Другия вариант да не ям и само на водичка, но след това съм вече много гладна и се ми се ядат толкова много неща и то все от забранените, че рискувам често да нарушам режима.

# 98
  • Мнения: 2
Здравейте, днес попаднах на тази диета и май се замислям дали да не я пробвам, гледам че доста отдавна не е писано във темата, има ли някой който да я е спазвал и да даде някакви отзиви

# 99
  • Мнения: 0
ехооооо, верно че са минали повече от две години, но гледам че сте били сериозни и доста активни. и понеже аз минах първата седмица, но не сэм свалила и  грам, искам да знам вие кога започнахте да топите килца Simple Smile

# 100
  • Мнения: 1
Какво мислите за тази диета, не е много популярна  тук във форума, има ли някои които я е спаЗвал newsm78

# 101
  • Мнения: 437
В тази тема не е писано отдавна, а се чудя дали някой я спазва и има опит с нея, тъй като си купих книгата и смятам да я приложа?  newsm78

# 102
  • Мнения: 5
Здравейте дами!
Гледам,че отдавна никой не е писал в темата, но случайно попаднах на тази диета и от утре мисля да я започна. Имам затруднение с намиране на примерни менюта. Моля споделете опит:)

# 103
  • Мнения: 170
http://www.tialoto.bg/a/29-dieti/2135-taynite-na-dietata-saut-biych/
 Ето примерни идеи за хранения:
Аз я започвам тепърва. Бях я почнала преди години и за един месец свалях около 5 кг. Но за жалост я прекъснах, а не трябваше. Това се превръща в режим за хранене за цял живот и премахва всички вредни навици и премахва желанието за вредни храни.

# 104
  • Мнения: 8
Здравейте от днес започнах този режим но виждам че отдавна никой не е писал има ли желаещи да се подържаме

Общи условия

Активация на акаунт