Хранене от шише с изцедена кърма

  • 9 250
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
_mira_  благодаря ти пак за съветите...

и аз незнам кое и как ще стане, ама аз да си планирам оптималния вариант, пък после както дойде.
..........

ще се отбие, Димата поне се отби.... Sick
А моето бебе не се е отбило, но аз храня поне един път през нощта. Не ме мързи,а пък и се наспивам с колкото има... Laughing. Понякога и 2 часа...

# 46
  • Мнения: 212
В най-скоро време смятам да се присъединя към мамите, кърчещи от шише. Моето бебче е едва на 16 дни, но нещо не иска да суче - в началото нямах кърма и давах адаптирано мляко, явно бързо-бързо е видяла лесното на шишето... И сега се мъчи - засуква гърдата, но за малко, озорва се и започва да пищи. Сега вече имам повечко кърма, цедя и давам от шишето, но и дохранвам, защото все още кърмата не й стига. Навсякъде чета, че помпата на AVENT е най-добра, още нямам такава (не мога да си я позволя в момента), но една приятелка ми обеща нейната. Засега все още слагам бебот първо на гърдата и смятам така да продължи докато тя иска. Искам да попитам - като давам от шише горе-долу по колко грама и на какъв интервал трябва да ядем? Наистина ми е трудно да преценя, а знам, че вие сте минали по този път и ще ме ориентирате. Ако това ще помогне - родих Невена 3350г, 52 см. Благодаря предварително на всички - радвам се че има такива форуми, от тях научих доста неща   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт