Втора младост или закъснял пуберитет!!!

  • 5 247
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12
Ако беше уточнила че те тревожи само това че майка ти има проблем с алкохола,по друг начин би се възприел случая и други отговори би получила. Но на тебе явно ти е проблем че тя не ви помага и едва ли не си й сърдита ,че вместо да сложи един космодиск и да ти дундурка децата по цял ден,тя видиш ли си живучкала    ooooh!
Ти си задаваш въпроси и си отговаряш сама!Продължавай!

# 31
  • Мнения: 73
Аз пък съм убедена че споменаването и за алкохол е силно преувеличено. Един човек не се превръща в алкохолик от днес за утре, а и това обикновено не става с отваряне към живота, а точно обратното. Седят си в къщи и си поркат сами и без повод. Нормално е отивайки в заведение да се пие. Не до насвинване разбира се, но съм сигурна че не е този случай.

# 32
  • Мнения: 5 710
А вместо да сложи един космодиск ..


 smile3532 ох, отдавна не съм се смяла така, благодаря ти

# 33
  • Мнения: 12
Много благодаря на тези които ме разбраха и се включиха със съвет!
Изключително ценя майка си като човек и родител,за това съм заинтересована от случващото се с нея!Подкрепям я и винаги ще го правя,но когато виждаш любим човек коренно променен лакатушещ се  между две крайности,не можеш да останеш равнодушен.Уважавам правото и на личен избор за живот,написала съв в началото,че се радваме,че тя успява да се забавлява,да пътува,но детинското и поведение буди притеснения у мен и брат ми.Тази незаинтересованост от ежедневни неща,блуждаене в пространството,неадекватен смях за щяло и нещяло,коренна промяна на стила на обличане/тип тинейджър/,това за мен е обезпокоително ,а не егоистично!Всеки мой опит да попитам какво се случва с нея започва със смях,обяснения как е минала поредната нощ ит.н.,Не желае да разговаря на сериозни теми,каквито и да било!
Ако някои от вас може да помогне със съвет ще му въда благодарна!
От заяждане и упреци,нямам нужда!
Благодаря ви!

# 34
  • Мнения: 4 569
Много я обичам и виждам,че това е неестествено поведение за нея,не е щастлива по този начин!Бих я подкрепила във всичко ако виждам,че се чувства добре!Не мога да намеря път до нея,за това пиша,търся съвет как да подходя!
Ти как разбра че тя не е щастлива и че не се чувства добре?
Що не оставиш жената да си живее живота?
С отгледани деца е,време е да помисли за себе си!

# 35
  • Мнения: 52
Хрисин, какво очакваш от форума? Ако смяташ, че майка ти има някакво емоционално разстройство в резултат на смъртта на баща ти, държи се неадекватно и плашещо за теб, това наистина може да е признак за притеснение. Ние не сме екип от психолози обаче и нищо не можем да направим за теб. Ако притесненията ти са сериозни, уреди час за психолог на майка си. Нека поговори с неутрален човек за себе си, може на вас да не ви казва нещо. Но всичко е в твои ръце. Гана и Петкана от форума няма да ти кажат какво да направиш.

# 36
  • Мнения: 73
Не знам защо пускаш тема с цел да чуеш това което искаш, когато разбиранията ти за ситуацията са неадекватни. Отвори си малко очите и проумей че неправата в случая си само ти. Просто няма начин да те потупат по рамото за това че упрекваш майка си че живее.
Ако майка ми се обличаше като тинейджър и си прекарваше щуро нощите, бих била безкрайно щастлива. Евала просто на жената! Много жалко че е възпитала деца-егоисти.

# 37
  • Мнения: 12
Не знам защо пускаш тема с цел да чуеш това което искаш, когато разбиранията ти за ситуацията са неадекватни. Отвори си малко очите и проумей че неправата в случая си само ти. Просто няма начин да те потупат по рамото за това че упрекваш майка си че живее.
Ако майка ми се обличаше като тинейджър и си прекарваше щуро нощите, бих била безкрайно щастлива. Евала просто на жената! Много жалко че е възпитала деца-егоисти.
Ти как определяш хората какви са!?По това,че мислят по различен начин от теб ли!?Не бъди крайна в изказванията си за хора които не познаваш!
Аман от всезнайковци!
Между другото,потърсих помощ в темата си ,а не молба за определяне на личният ми профил!

# 38
  • Varna
  • Мнения: 2 596
hrisstin-
Знаеш ли кое най-много подразни във твоя първи пост??? Ами, че искаш майка си за родител и баба. Ей, затова ти се нахвърлиха момичетата. И аз се дразня когато някои са крайни и хапят. Аз съм благ човек но във случая и аз съм съгласна със тях. Майка ти е на моя възраст предполагам. Аз съм много жизнерадостен човек но незнам дали ще мога да се радвам на живота си така както майка ти ако аз загубя моят съпруг. А някой от момичетата спомена, че така от вчера за днеска не се става алкохолик и е права. А не виждам и да ви е във тежест тази жена. Остави я да си живее живота. Може пък по такъв начин да си лекува мъката. Всеки реагира различно. Има жени които на 50 години изглеждат най-много 40 и духът им е млад. А има млади жени които мислят и се чувстват като старици. И друг път сам писала, че има жени които се раждат баби и жени които умират момичета.

# 39
  • Мнения: 15 619
И аз си помислих за разговор с психолог, но това може да се случи само ако майка ти го пожелае.

# 40
  • Мнения: 426
hrisstin-
Знаеш ли кое най-много подразни във твоя първи пост??? Ами, че искаш майка си за родител и баба. Ей, затова ти се нахвърлиха момичетата. .
Абсолютно вярно. И мене това най-много ме подразни  Peace

# 41
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Много жалко че е възпитала деца-егоисти.
Ти как определяш хората какви са!?По това,че мислят по различен начин от теб ли!?Не бъди крайна в изказванията си за хора които не познаваш!
Аман от всезнайковци!
Между другото,потърсих помощ в темата си ,а не молба за определяне на личният ми профил!
[/quote]

Помощта ти я дават, но ти не я искаш и това си е, защото не си способна да погледнеш на ситуацията отстрани. Нали затова пусна темата - за съвети, а после викаш "Аман от всезнайковци!" - що така, бе момиче? Ти си крайна!
Между другото, и аз съм на мнение, че си егоист и ще ти кажазащо - не е заради това, че мислиш различно от мен, а защото мислиш егоистично, базата - собствените ти постове.

ПП. Говори с майка си!

# 42
  • Мнения: 8 999
Моля те, би ли казала на колко години е майка ти и на колко години си ти? Това е особено важно.

# 43
  • Мнения: 426
Моля те, би ли казала на колко години е майка ти и на колко години си ти? Това е особено важно.
Е кое му е толкова  важното  newsm78

# 44
  • Мнения: 25 765
Важно е, как. Подозирам, че въпросната майка може да е по-млада от мен.  Mr. Green

И все пак - не схванах какъв точно е проблемът?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт