Това наистина е последният ми коментар по тази тема, защото част от коментарите вече наистина заприличаха на махленско заяждане.
Имам само един последен въпрос: защо толкова майки буквално скочиха срещу идеята да се получава като майчинство процент от заплатата, след като дори и да са осигурявани на минимална работна заплата, това няма да ги засегне/тъй като очевидно най-ниският праг на получаваното майчинство ще е именно минималната работна заплата/... И знаете ли на какво ме навеждат тези коментари и цялото това заяждане с нас, които мислим, че първоначалната идея/за процент от заплатата/ беше по-добра?
Че някои си мислят: "Ами да, аз съм зле, с тия 160 лева за какво по-напред, но защо на тебе ще ти е добре? Откъде накъде аз ще взимам 160 лева, а ти ще вземаш 500 лева? Аз така и така ще вземам 160 лева, но колко по-добре ще се почувствам, ако и ти взимаш толкова малко..."
Просто е жалко...
smile3501 smile3501 smile3501
още с първия пуснат отговор на темата ми, усетих, че на там тръгват нещата и се отказах да следя.....днес влизам пак и к`во да видя smile3538
типично по нашенски........