Паркиране пред блока и последствията от това

  • 17 590
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 10 378
Нашата пък една сутрин я намерихме ударена на единия калник - някакъв луд/пиян карал назад, ударил една кола, а тя удря нашата Twisted Evil И избягал Twisted Evil Преди няколко дни едното огледало откачено, вчера другото Twisted Evil
Това звучи като вица, дето един полицай се чудел как да опише катастрофа с кола, на която е изпуснала ръчната спирачка "ПТП между две спрели коли"...

# 61
  • Мнения: 364
На Бъръльо-то ника стои страхотно във вестника Joy
Еееех, ама много копи-пейст, тия хора глави нямат ли Laughing
Бря, искам хонорар за съавторство. Двете със Захар4е после ще ви черпим.  Crazy

 Joy 

*БГ Мама, раздел Клюкарник*
Май съществува цяла ежедневна колонка, посветена на форума...

# 62
  • Мнения: 2 229
Кой е тоя вестник Mr. Green?

# 63
  • Мнения: 48 028
 За това не купувам вестници, да давам пари, за да чета разпечатки от форума  Tired

# 64
  • Мнения: 1 525
аз купувам вестници, но тази "публикация" вчера ме изненада. Така ли си попълват страниците? Четейки форуми? Освен да сме поласкани, че нашата тема ги е впечатлила!  Grinning
Да се почерпим виртуално   bouquet

# 65
  • Мнения: 1 705
За това не купувам вестници, да давам пари, за да чета разпечатки от форума  Tired
Joy
alleicha , то не е за пръв път това.

# 66
  • Мнения: 0
В моя квартал пришълците се оправят по български  Mr. Green !
Една фирма за такси беше взела апартамент за офис срещу моя блок. А около моя блок има още 3 блока, които паркират на една улица. Таксита паркираха на местата където живущите в околноста си паркираха.Почнаха се трошене на стъкла, огледала, пукане на гуми, докато не се научиха да си паркират такситата на друго място!  hahaha

# 67
  • Мнения: 1 788
Почнаха се трошене на стъкла, огледала, пукане на гуми, докато не се научиха да си паркират такситата на друго място!  hahaha
В смисъл - похвално и повод за гордост ли е това?  Thinking

# 68
  • Мнения: 0
Почнаха се трошене на стъкла, огледала, пукане на гуми, докато не се научиха да си паркират такситата на друго място!  hahaha
В смисъл - похвално и повод за гордост ли е това?  Thinking
ТЦ  Naughty Определено не е! Само споделям манталитета на милите ми съседи, и естествено не само на мойте!  Shocked

# 69
  • София
  • Мнения: 1 524
Милата родна картинка: траги-комедия от класа.

Предлагам да въведат закон. Пукане на гуми - глоба 5000лв, 2000на собственика, 1000на документиралия пукането, 2000на държавата.

Хайде да видим тогава бабките как ще си седят на прозорците с фото в ръка готови да печелят, ще се спрат и грабежите, страх от бабите с апарати.

Ще се освободят места в градския транспорт, ще намелее задръстването (пешеходните пътеки ще бъдат присичани по-бързо) и какво ли още не.

# 70
  • Мнения: 183
Милата родна картинка: траги-комедия от класа.

Предлагам да въведат закон. Пукане на гуми - глоба 5000лв, 2000на собственика, 1000на документиралия пукането, 2000на държавата.

Хайде да видим тогава бабките как ще си седят на прозорците с фото в ръка готови да печелят, ще се спрат и грабежите, страх от бабите с апарати.

Ще се освободят места в градския транспорт, ще намелее задръстването (пешеходните пътеки ще бъдат присичани по-бързо) и какво ли още не.

ИДЕЯТА Е ДОБРА,АМА ИЗПЪЛНЕНИЕТО КАК ЩЕ СТАНЕ НЕ МИ Е ЯСНО ,АКО НЯКОЙ СИРАК ИЛИ РОМ ОТ ГЕТОТО ГИ Е СПУКАЛ ГУМИТЕ  Wink

# 71
  • Мнения: X
Абе и аз си мечтая глобата за паркиране върху тротоар да е 5000 лв., ама...

# 72
  • Мнения: 4
Почнаха се трошене на стъкла, огледала, пукане на гуми, докато не се научиха да си паркират такситата на друго място!  hahaha
В смисъл - похвално и повод за гордост ли е това?  Thinking
ТЦ  Naughty Определено не е! Само споделям манталитета на милите ми съседи, и естествено не само на мойте!  Shocked

Да ама са се оправили нали. Няма значение как , важното е че проблема е решен. Мислиш ли че ако съседите бяха тръгнали да се молят на бакшишите да не спират на местата им ония таксиджии щяха да ги послушат. Не ми се вярва...

# 73
  • Мнения: 0
Всъщност, съседите опитаха първо с добро, помолиха ги, да си намерят друго място за паркиране, ама те си питаха ушите! "Като не щеш с мира, на ти секира"......  Whistling

# 74
  • Мнения: 27
"Като не щеш с мира, на ти секира"......  Whistling

При липсата на закони или органи, които да следят за спазването им това се оказва единствен избор. Саморазправата не е нещо ново, но е ужасен вариант за решаване на спорове.  Sad 

Общи условия

Активация на акаунт